تبلیغ در گوگل

لینک اول گوگل باشید!

با تبلیغ در گوگل ، هر روز جلوی چشم مشتریان خود ظاهر شوید ؛ درست وقتی که خدمات شما را در گوگل جست‌وجو می‌کنند! با سفارش کلیک گوگل ، تنها به ازای هر کلیک کاربران هزینه بپردازید!

تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل – تبلیغ در گوگل – تبلیغات گوگل – گوگل ادز – گوگل ادوردز

تبلیغات کلیکی گوگل

تبلیغات شما کجا نمایش داده می‌شود؟

با تبلیغات در گوگل ، شانس این را دارید که در نتایج میلیون‌ها جست‌وجوی روزانه گوگل که در کشورمان صورت می‌گیرد، لینک اول باشید. آن هم دقیقا در زمانی که مشتریان به خدمات شما نیاز دارند!

گوگل در بیش از ۲ میلیون وب‌سایت و اپلیکیشن، جایگاه تبلیغ دارد. با تبلیغ در شبکه نمایش گوگل، این شانس را دارید که تبلیغات شما به بیش از ۹۰ درصد کاربران اینترنت در سراسر دنیا نمایش داده شود!

شروع کنید

تبلیغ در گوگل با افراک

آیا می دانید گوگل پربازدیدترین سایت در جهان است؟ آیا می خواهید هنگام جستجو در گوگل، سایت شما در صدر دیده شود؟ یکی از بهترین و پربازده ترین روش های تبلیغات آنلاین، تبلیغ در گوگل است. با این روش علاوه بر فروش بیشتر، برند شما بیشتر از قبل شناخته خواهد شد. در این ویدئو همراه افراک باشید و ببینید که چگونه با تبلیغ در گوگل در لینک اول نتایج جستجو قرار خواهید گرفت.

شروع کنید

تعرفه تبلیغات در گوگل

نرخ اسکناس درهم (آخرین بروزرسانی سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۵:۳۰:۲۱)
نرخ اسکناس دلار (آخرین بروزرسانی سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۵:۳۰:۲۱)
نرخ اسکناس لیر (آخرین بروزرسانی سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۵:۳۰:۲۱)

مزایای تبلیغات در گوگل (Google Ads)

هدف‌گیری دقیق

هدف‌گیری دقیق مخاطبان بر اساس مکان جغرافیایی، سن، جنسیت و عبارت‌هایی که جست‌وجو می‌کنند

گزارش‌ لحظه‌ای

دریافت گزارش کمپین‌های تبلیغات به صورت دقیق و لحظه‌ای

نمایش رایگان تبلیغات

پرداخت هزینه تنها در صورت کلیک کاربران

هزینه تبلیغ در گوگل

کنترل هزینه تبلیغات گوگل در دستان شماست!

با سفارش کلیک گوگل دیگر نگران هزینه نباشید؛ تبلیغات کلیکی فروش شما را چند برابر می‌کند!

  • امکان مشخص کردن دقیق بودجه‌ روزانه، هفتگی و ماهانه
  • گزارش‌ دقیق هزینه‌ها به صورت لحظه‌ای
  • پرداخت هزینه تنها در صورت کلیک کاربران
تبلیغات آنلاین افراک

برای تبلیغ در گوگل، چه خدماتی به شما ارائه می‌دهیم؟

با مدیریت بهینه کمپین‌های گوگل ادز‌ توسط کارشناسان افراک، هزینه‌ و کلیک‌های هرز تبلیغات شما را کاهش و بهره‌وری آن را افزایش می‌دهیم.

شروع کنید

طی یک الی سه ساعت کاری اطلاعات اکانت اختصاصی تبلیغات در گوگل (گوگل ادز) را به شما ارائه می‌دهیم تا در لحظه بتوانید عملکرد کمپین‌های خود را بسنجید.

شروع کنید

علاوه بر مدیریت رایگان اکانت، با تضمین کمترین هزینه تبلیغات گوگل در ایران، سودتان را به حداکثر می‌رسانیم.

مشاهده تعرفه‌ها

سوالات متداول

در صفحه اول گوگل! به عنوان مثال اگر شما وکیل هستید و میخواهید هرکس در گوگل سرچ کرد “وکیل خوب در تهران” سایت شما در صفحه اول گوگل نشان داده شود، آنگاه نیاز است تا از تبلیغات‌ گوگل استفاده کنید.
زیرا دقیقا مخاطب اصلی را هدف قرار می‌دهد. سایر تبلیغات مثلا تبلیغات بنری در سایت های دیگر ممکن است مخاطبانی داشته باشند که اصلا در آن لحظه نیاز به خدمات خاصی ندارند.
تقریبا همه! می‌توان گفت تبلیغ‌ در گوگل ادوردز، روشی است که برای همه اصناف نتیجه می‌دهد.
از مرحله‌ای که تصمیم شما قطعی شود تا مرحله‌ای که سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده کنید بیشتر از چند ساعت طول نخواهد کشید! این سیستم بسیار سریع قابل مشاهده، فعال و زود بازده است.
ابتدا شما یک اکانت از افراک تهیه می‌کنید که به عنوان مثال ۲۰۰ درهم شارژ اولیه دارد. سپس بعد از ساخته شدن تبلیغ به ازای هر کسی که روی تبلیغ شما کلیک می‌کند مبلغی از اعتبار شما کم می‌شود. به عنوان مثال هر کلیک ۰.۰۵ درهم. پس از تمام شدن اعتبار تبلیغ‌ درگوگل خود باید نسبت به شارژ اعتبار اقدام کنید.
هزینه‌های کلیک به فاکتورهای بسیار زیادی جمله کیفیت لندینگ پیج، میزان رقابت در کلمات کلیدی و … بستگی دارد که معمولا پس از ساخته شدن اکانت گوگل ادوردز می‌توان آنها را کاهش داد.
مواردی از قبیل حداکثر مبلغی که حاضرید برای هر کلیک هزینه کنید، حداکثر مبلغی که حاضرید روزانه خرج تبلیغات‌ در گوگل کنید و … همگی قابل تنظیم هستند.
کاهش هزینه‌های هر کلیک، هزینه‌های روزانه و ماهانه نیازمند دانش تخصصی گوگل ادز‌ است که این مهم را ما در اختیار شما قرار می‌دهیم. دانش‌مان را با شما به اشتراک می‌گذاریم و به شما کمک می‌کنیم هزینه‌های کلیک کمتری بپردازید اما بازدید روزانه بیشتری داشته باشید.
شنبه تا چهارشنبه : ۸ صبح تا ۱۲ شب پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی : ۹ صبح تا ۱۷ عصر
ما دپارتمان تخصصی تبلیغات آنلاین شرکت ایرانیکارت هستیم. با بیش از ۸ سال سابقه و ده‌ها هزار مشتری. دارای نماد اعتماد و پارتنر رسمی گوگل.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

تبلیغات آنلاین افراک

    تبلیغات در گوگل
    تبلیغات در گوگل – تبلیغ در گوگل – تبلیغات گوگل – گوگل ادز – گوگل ادوردز
    4.87 از 98 رای ثبت شده