افزایش فروش در اینستاگرام با استفاده از چند روش ساده

افزایش فروش در اینستاگرام با استفاده از چند روش ساده

اینستاگرام یک پلتفرم پیشرفته با قابلیت های وسیع است که به دلیل داشتن کاربرهای فراوان در سراسر دنیا به یک شبکه ی تبلیغات آنلاین پربازده تبدیل شده است. اگر یک جست و جوی سطحی انجام بدهید، متوجه خواهید شد که برندهای بسیار معروف در سراسر دنیا در این شبکه ی اجتماعی فعالیت می کنند. این پلتفرم امکان دیده شدن و ایجاد ارتباط مشتاقانه بین کاربر و صاحبان کسب و کار ها را فراهم کرده است. اگر در اینستاگرام فعالیت می کنید پیشتر با معجزات این شبکه سر و کار داشته اید اما اگر می خواهید فروش بالا تر برود در ادامه با افراک همراه باشید. در این مقاله در مورد روش های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت خواهیم کرد.

افزایش فروش در اینستاگرام با دنبال کنندگان واقعی و مشتاق

قطعا همه افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند به دنبال فالورهای زیاد و افزایش فروش در اینستاگرام هستند. باید بگوییم هیچ راه میان بری وجود ندارد. برای افزایش فالور به هر دری نزنید اینستاگرام و هیچ شبکه ی اجتماعی دیگری قابلیت افزایش فروش در کوتاه مدت را به شما نخواهد داد در عوض باید با این شبکه به خوبی آشنا شوید و استراتژی های مناسبی تهیه کنید. خیلی از افراد در این چندین سال شیوه های نا مناسبی مانند خرید فالوور، فرستادن پیام بازاریابی در دایرکت و استفاده از محتوا های زرد را در دستور کار خود قرار دادند. این روش ها باعث افزایش فالور شد اما فروش همچنان ثابت ماند. زیرا این فالور ها برایشان کسب و کار شما مهم نیستند و در اصل بود و نبود شما برای آن ها یکی است چراکه نه شما را می شناسند و نه درک مناسبی از اهداف شما دارند.

بجای افزایش تعداد فالور تمرکز خود را به کیفیت حضور آن ها منعطف کنید. یعنی اگر ده عدد فالور مشتاق به محصولات یا خدمات خود داشته باشید بهتر از داشتن صد نفر سیاهی لشکر است.  وقت خود را برای کسانی که به شما اهمیت نمی دهند تلف نکنید در عوض تمام تلاش خود را بکنید تا افرادی وفادار به برند خود را در صفحه اینستاگرامتان داشته باشید.

افزایش فروش در اینستاگرام

مقالات مرتبط:

روش‌های کاهش هزینه تبلیغ در اینستاگرام

افزایش فروش در اینستاگرام با استفاده از هشتگ

چه کسانی معمولا هشتگ ها را جست و جو می کنند؟ کسانی که به دنبال یک محتوا، خدمات یا محصولاتی هستند اما نمی دانند که این خدمات را از کجا تهیه کنند. اگر بتوانید این افراد را جذب کنید امکان افزایش فروش در اینستاگرام بسیار بالا می رود. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم از هشتگ های مرتبط و مناسب برای هر پست استفاده کنید. اینستاگرام به شما اجازه می دهد که 30 هشتگ در زیر پست ها بگذارید پس از آن ها غافل نشوید.

افزایش فالور در اینستاگرام

 

مقالات مرتبط:

جذب مشتری جدید با تبلیغات اسپانسر اینستاگرام 

فقط تصاویر جذاب پست کنید

اینستاگرام یک پلتفرم بصری است. بنابراین تا جایی که امکان دارد تصاویر با کیفیت چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ محتوایی برای اینستاگرام خود آماده کنید. بهترین حالت ممکن این است که عکس ها چشم گیر و جذاب باشند. اینگونه مشتری بیشتر به پروفایل شما جذب می شود. و هر زمان عکس های شما را ببیند تشخیص می دهد که این عکس از برند شماست زیرا این عکس ها برایش آشنا هستند. با استفاده از عکس های قالب دار میزان آگاهی از برند را تغییر دهید. این قالب ها حتما نباید قالب های منظم و کادری باشند، منظور این است که یک پارچه بودن پروفایل شما اهمیت دارد.

روش های افزایش فروش در اینستاگرام

مقالات مرتبط:

آموزش ساخت کمپین در اینستاگرام

افزایش فروش در اینستاگرام از طریق تبلیغات

تبلیغات در اینستاگرام به شما کمک می کند که فالور های جدید را هدف گذاری کنید. اگر برند شما تازه وارد است به این تبلیغات به چشم هزینه نگاه نکنید بلکه به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت به آن نگاه کنید.

خوبی تبلیغات این است که شما می توانید برنامه ریزی کنید که چه کسانی بیشتر تبلیغ شما را ببینند و قطعا شما کسانی که به دنبال خدمات شما هستند را انتخاب خواهید کرد. تبلیغات در اینستاگرام به دو صورت انجام می پذیرد. یکی تبلیغات در پیج های پر بازدید و اصطلاحا اینفلوئنسرها و دیگری تبلیغات اسپانسری که توسط خود اینستاگرام انجام می شود.

اینفلوئنسر کیست

مقالات مرتبط:

سئو اینستاگرام چیست و چگونه انجام می شود؟

محتوای کاربر پسند تهیه کنید

تا به حال در مورد تبلیغات دهان به دهان شنیده اید؟ برای اینکه افراد برند شما را دهان به دهان بگردانند باید محتوای خیلی جذاب داشته باشید. مشتریانی که اکنون دارید نیز می توانند شما را در ساخت محتوا های جذاب کمک کنند. خیلی از کاربران به صورت خودکار محصولاتی که از شما خریده اند را به دوستانشان نیز معرفی می کنند و خیلی دیگر نه. برای اینکه مشتریان شما اینکار را انجام بدهند به هر طریقی که می دانید آن ها را به این کار جذب کنید. مثلا می توانید به قید قرعه برای آن ها جوایزی را در نظر بگیرید.

استراتژی بازاریابی در اینستاگرام

کلام آخر

اینستاگرام یک شبکه ی اجتماعی فوق العاده است که هر روزه به قابلیت های آن اضافه می شود. اگر به خوبی این شبکه را بشناسید می توانید به خوبی برای طولانی مدت برنامه ریزی داشته باشید. IGTV قصد دارد جایگاه یوتیوب را بگیرد و قابلیت لایو جمعی حالت ویدئو کنفرانس را فراهم کرده است. اگر می خواهید فالور های خود را با برند درگیر کنید پیشنهاد می کنیم که از تمامی این قابلیت ها استفاده کنید. تیم افراک با ۹ سال سابقه در زمینه دیجیتال مارکتینگ شما را در امر تبلیغات اینفلوئسری و تبلیغات اسپانسرینگ در اینستاگرام یاری خواهد کرد برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید