برای مشاهده گزارش افراک ۱۴۰۱ کلیک کنید.
مشاهده

آمارهای مهم اینستاگرام برای کسب و کار ها | اینفوگرافیک

آمارهای مهم اینستاگرام برای کسب و کار ها | اینفوگرافیک

با بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهیانه و بیشتر از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال در روز، اینستاگرام (instagram) مسیری طولانی از زمان تاسیس خود گذرانده است. مارک زاکربرگ، موسس فیسبوک، چنان پتانسیلی در این شبکه اجتماعی دید که تنها پس از ۱۸ ماه پس از زمان تاسیس آن، اینستاگرام را با قیمتی حدود ۱ میلیارد دلار خرید. علاوه بر رشد پیوسته، اینستاگرام برای کسب و کار ها ابزاری بسیار مفید است.

این مهم است که بدانید هرچیزی که در آن سرمایه‌گذاری می‌کنید ارزشش را دارد یا خیر؟ به عبارتی آیا، بازگشت سرمایه‌ای برای شما به همراه دارد؟ بنابراین، اکنون این سوال مطرح می‌شود که اینستاگرام در زمینه فروش و بازگشت سرمایه چه عملکردی دارد؟ اجازه دهید نگاهی به آمارها بیندازیم.

بیش از یک‌سوم کاربران اینستاگرام، از این شبکه اجتماعی برای خرید حداقل یک محصول آنلاین استفاده کرده‌اند. کاربران دیگر شبکه‌های اجتماعی، ۷۰ درصد کمتر تمایل به این کار دارند.

قبلا اشاره کردیم که بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه در اینستاگرام وجود. بنابراین، حداقل ۳۳۳،۳۳۳،۳۳۳ از کاربران اینستاگرام، تجربه خرید آنلاین حداقل یک محصول در اینستاگرام داشته‌اند.

علاوه بر این موضوع، ۷۵ درصد از کاربران اینستاگرام، پس از دیدن تبلیغات در این شبکه، از فراخوان اقدام‌ها (Call To Actions) استقبال می‌کنند؛ اقداماتی مانند بازدید یک وب‌سایت و غیره. این موضوع نیز از مفیدترین مزیت های اینستاگرام برای کسب‌وکارها است.

برای آشنایی بیشتر با مزیت های اینستاگرام برای کسب‌وکارها پیشنهاد می کنیم این مقاله از افراک را مطالعه کنید:

با برترین مزیت‌های اینستاگرام برای کسب‌وکارها آشنا شوید

بررسی مهم‌ترین آمارهای اینستاگرام برای کسب‌وکارها

با وجود این که بازاریابی در اینستاگرام به تلاش زیاد و مقداری هزینه نیاز دارد؛ اما مسلما ارزشش را دارد. پس از مزیت های اینستاگرام برای کسب و کار ها و فعالیت در این شبکه اجتماعی غافل نشوید. در اینفوگرافیک زیر، به مرور آمارهای مهم اینستاگرام برای کسب و کار ها می‌پردازیم. با افراک همراه باشید.

اینفوگرافیک آمارهای مهم اینستاگرام برای کسب و کار ها

آمارهای مهم اینستاگرام برای کسب و کار ها | اینفوگرافیک
با بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهیانه و بیشتر از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال در روز، اینستاگرام (instagram) مسیری طولانی از زمان...
5 از 2 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید