تبلیغات گوگل برای دامنه ir

تبلیغات گوگل برای دامنه ir

زندگی در عصر دیجیتال مزیت های بسیاری مانند تبلیغات آنلاین دارد. این تبلیغات برای تمامی دامنه ها امکان پذیر نبود. تبلیغات گوگل برای دامنه ir یکی از مشکلات ایرانی ها بود. متاسفانه همچنان امکان تبلیغ دامنه ir وجود ندارد. در این مطلب با دامنه ir و تفاوت آن با تبلیغات با دامنه های مختلف, آشنا خواهید شد. با افراک همراه باشید.

چه کشورهایی اجازه تبلیغات در گوگل را ندارند؟

در حال حاظر نیز چند کشور انگشت شمار در لیست سیاه اداره کنترل دارایی های برون مرزی آمریکا  و به تبعیت از آن گوگل قرار دارند که گوگل اجازه ندارد این کشورها را در لیست های انتخاب سرویس های خود قرار دهد. لیست کشورهای ممنوعه گوگل را در ادامه میبینید:

  • Crimea: شبه جزیره کریمه
  • Cuba: کوبا
  • Iran: ایران
  • North Korea: کره شمالی
  • Sudan: سودان
  • Syria: سوریه

آیا تبلیغات گوگل برای دامنه ir امکان پذیر است؟

خیر, در به روز رسانی پلتفرم گوگل ادز امکان تبلیغ بر روی دامنه ir وجود ندارد. در حال حاظر بهترین گزینه ای که برای ثبت تبلیغات سایت ایرانی خود با دامنه ir در تبلیغات گوگل دارید، خرید یک دامنه مشابه با پسوند .com (یا پسوند های بین المللی دیگر) و پارک کردن دامنه جدید روی دامنه ir است.

بیشتر بدانید: تبلیغات در یوتیوب

اگر دامنه ir را در تبلیغات گوگل ثبت کنیم چه اتفاقی میافتد؟

اگر دامنه شما مربوط به کشوری باشد که در لیست بالا قرار دارد، مانند دامنه ir برای ایران، و آن دامنه را برای تبلیغات در گوگل ادز ثبت کرده باشید، اکانت گوگل ادز شما تعلیق خواهد شد. بنابر گفته گوگل ادز هیچ استثنایی نیز برای این نوع موارد وجود نخواهد داشت. این به آن معنی است که شما امکان تبلیغ در گوگل را نداشته و اکانت شما از لیست تبلیغات گوگل ادز موقتا خارج شده است. برای ساخت اکانت گوگل ادز به لینک زیر مراجعه فرمایید.

خرید اکانت گوگل ادز

تبلیغات گوگل برای دامنه ir
زندگی در عصر دیجیتال مزیت های بسیاری مانند تبلیغات آنلاین دارد. این تبلیغات برای تمامی دامنه ها امکان...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید