تبلیغات گوگل برای دامنه ir

تبلیغات گوگل برای دامنه ir

زندگی در عصر دیجیتال مزیت های بسیاری مانند تبلیغات آنلاین دارد. این تبلیغات برای تمامی دامنه ها امکان پذیر نبود. تبلیغات گوگل برای دامنه ir یکی از مشکلات ایرانی ها بود. در یک سال اخیر در گوگل ادوردز این مشکل حل شد. بنابراین تمامی کسب و کار ها میتوانند برای افزایش بازدید سایت خود و سود بیشتر از تبلیغات گوگلی استفاده کنند.
در این مطلب با دامنه ir و تفاوت آن با تبلیغات با دامنه های مختلف, آشنا خواهید شد.

تبلیغات گوگل برای دامنه ir امکان پذیر است؟

بله, در به روز رسانی پلتفرم گوگل ادز امکان تبلیغ بر روی دامنه ir فراهم شده است. در گذشته این امکان وجود نداشت و برای تبلیغات باید از روش های زمان بر و پیچیده استفاده میکردید.
روش هایی که ممکن بود باعث افت سئو و مشکلاتی مانند: بلاک شدن اکانت گوگل خود و صرف هزینه های بسیار شود. اگر دامنه سایت شما ir است و نگران تبلیغات خود هستید!! باید بگوییم که برای بهبود سایت خود به تلاشتان ادامه دهید و نگران تبلیغات آن نباشید. در یک سال گذشته این امکان فراهم شد که تمامی دامنه های ir به راحتی در گوگل تبلیغات خود را انجام دهند. میتوانید تبلیغات دامنه ir خود را به گروه افراک بسپارید.

مشکلات تبلیغات برای دامنه ir و ثبت دامنه ir در الکسا

هیچ مشکلی برای تبلیغ گوگلی با دامنه ir وجود ندارد. همچنین اگر محدودیت هایی وجود داشته باشد, لطمه ایی به تبلیغات شما وارد نخواهد شد. بنابراین به دلیل تحریم های کشور ایران, باید به موارد زیر توجه کرد:

  • تبلیغات دامنه ir در گوگل برای کشور آمریکا نمایش داده نمیشود. شما میتوانید تبلیغات دامنه ir خود را در سرتاسر نقاط جهان نمایش دهید. اما برای آمریکا limit میشود.

نکته: توجه داشته باشید, اگر فردی هنگام جستجو در گوگل از فیلتر شکنی با IP آمریکا استفاده کرده باشد, نمایش شما نمایان نخواهد شد. نگران نباشید این یک اتفاق نادر است!

  • همانطور که میدانید خرید از سایت های خارجی در ایران محدودیت های بسیاری دارد. به عنوان مثال: زمانی که بخواهید یکی از پلن های سایت الکسا را برای دامنه ir را خریداری کنید, با مشکلی رو به رو خواهید شد.
    در صورت پرداخت وجه, ممکن است پول شما بلوکه شود.

نکته: این به معنی نیست که نمیتوانید ثبت دامنه ir در الکسا را انجام دهید. نگران پرداخت های خود نباشید; شرکت ایرانیکارت به صورت قانونی پرداخت های اینترنتی شما را انجام خواهد داد.
بنابراین میتوانید از امکانات عالی سایت الکسا استفاده کنید.

تبلیغات گوگل برای دامنه ir

  • در بعضی موارد نمایش تبلیغات برای دامنه ir, نسبتا کمتر از دامنه های بین المللی است. اما این مورد هم جز اتفاقات نادر است و فقط برای اطلاعات بیشتر شما همراهان ذکر شده است.

مزایای استفاده از تبلیغات برای دامنه ir

همانطور که گفته شد به راحتی میتوانید تبلیغات گوگلی را برای دامنه ir در سایت خود استفاده کنید. همچنین قابل ذکر است که مزایایی نسبت به دامنه های بین المللی دارد.

  • تبلیغات گوگلی بر روی دامنه ir میتواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. چرا که در هنگام ثبت دامنه های بین المللی هزینه بیشتری پرداخت میکنید.
  • اگر در حال سئو کردن وبسایتی با دامنه ir هستید, میتوانید تبلیغات گوگلی را برای همان سایت انجام دهید. چرا که ترافیک سایت از طریق تبلیغات ارتقا داده میشود. در نتیجه تغییر و یا ایجاد دامنه جدید کار درستی نیست.

درخواست تبلیغات گوگلی

تبلیغات گوگلی برای دامنه ir کاملا قانونی است. تمام ویژگی های تبلیغات گوگل که برای دامنه های بین المللی وجود دارد را میتوانید بر روی دامنه ir استفاده کنید. بدون هیچ نگرانی به کار با دامنه ir خود ادامه دهید.
برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید از کارشناسان گروه افراک کمک بگیرید.

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید