سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل

سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل

تبلیغات بخشی از موفقیت یا شکست هر کمپانی است. با این وجود بسیاری از صاحبان کسب و کار نسبت به آن بی توجه هستند. اگر شما با سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل آشنایی کافی داشته باشید و از مزایای آن آگاهی کاملی داشته باشید می‌توانید تصمیم بهتری برای استفاده از این سرویس گوگل داشته باشید.

هر کسی که با سایت سر و کار داشته باشد، قطعا به این که چگونه رتبه خودر ا در گوگل بهبود ببخشید نیز فکر می کند. برای انجام این کار روش های مختلفی وجود دارد که دو مورد از آن ها عمدتا توسط افراد استفاده می شود، یکی تکنیک های سئو و دیگری استفاده از سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل. با وجود این که سئو توجهات بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است، تنها گزینه‌ای نیست که شما برای بهبود شرایط سایت خود با آن رو به رو هستید. بهترین راهی که شما با استفاده از آن می توانید جایگاه نهایی خود را در گوگل مشخص کنید، استفاده از تبلیغات گوگل است. بنابراین اگر سایت شما ترافیک زیادی ندارد، می توانید با استفاده از این روش در سریع ترین زمان ممکن رتبه خود را افزایش دهید.

چند دلیل استفاده از سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل

هر کسب و کاری برای تبلیغ خود روش های مختلفی دارد که هر کدام مزایای منحصر به خودشان را دارد. اما در این میان گوگل قابلیت هایی را ارائه می‌دهد که آن را نسبت به سایر روش های تبلیغاتی متمایز می کند. از روش‌های تبلیغ در گوگل می‌توان به تبلیغات کلیکی، تبلیغات بنری گوگل و … اشاره کرد.

سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل

سرعت پاسخگویی 

سئو یکی از تکنیک های است که با استفاده از آن می توانید بازدید سایت خود را افزایش دهید اما بسیار زمان بر است. در بهترین حالت شما باید 6 ماه به سایت خود فرصت دهید تا بتوانید نتایج مثبت آن را مشاهده کنید. اما در بسیاری از مواقع، برخی از کسب و کار ها فرصت این که زمان زیادی را منتظر دیدن نتیجه باقی بمانند، ندارند. بنابراین اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، بدون شک استفاده از سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. با استفاده از تبلیغات گوگل شما می توانید، سایت خود را بالاتر از هر سایت دیگری در صفحه پیشنهادات قرار دهید.

راهنمای کامل بهینه سازی گوگل ادز

دسترسی سریع به گوگل

با استفاده از سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل شما می توانید به بزرگترین جامعه کاربری دسترسی داشته باشید. چرا که روزانه چیزی حدود 3.5 میلیارد جست وجو در این موتور جست وجو انجام می شود. با استفاده از این سرویس شما قادر خواهید بود که تبلیغات خود را در سایر ابزار مانند یوتیوب و جیمیل نیز قرار دهید و تاثیر هزینه ای که برای انجام این تبلیغات کرده اید را چند برابر ببینید.

تبلیغ در یوتیوب

سفارش دهید

تبلیغات هدفمند 

این که شما به جامعه ای بزرگ برای تبلیغات خود دسترسی داشته باشید خوب است اما این که بسیاری از آن ها هدف شما نباشند، موضوع جالبی به نظر نمی رسد. به همین دلیل است که سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل دو نوع فاکتور مختلف را برای ایجاد تبلیغات شما در نظر گرفته است.

سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل

استفاده از کلمه کلیدی

تبلیغات شما زمانی بهترین نتیجه را می دهد که فرد با جستجوی کلمه کلیدی مد نظرش به سایت شما می رسد. با استفاده از سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل شما قادر خواهید بود که کلمه کلیدی مورد نظر را در بهترین حالت در نظر گرفته و اطمینان حاصل کنید که محتوای شما در اختیار افراد مناسب قرار گرفته می شود.

چگونه کلیک ارگانیک سایت را افزایش دهیم؟

تعیین ویژگی های جامعه آماری 

گوگل از کاربران خود اطلاعات زیادی در اختیار دارد که هنگام تبلیغات شما می توانید از آنها به نفع خود استفاده کنید. با استفاده از این اطلاعات شما می توانید موقعیت جغرافیایی، جنسیت، محدوده سنی و … را تعیین کنید تا تبلیغ شما به این دسته از افراد برسد.

صرفه جویی در هزینه ها 

یکی دیگر از ویژگی های این سرویس این است که به شما طرح های مختلفی را پیشنهاد می دهد تا متناسب با بودجه مالی که در نظر دارید یکی را انتخاب نمایید. البته مزیت اصلی این است که شما تنها به ازای نتیجه دلخواهی که دریافت می کنید هزینه می پردازید. به عنوان مثال به ازای هر کلیکی که روی تبلیغ شما زده شود، هزینه از شما کسر خواهد شد. به همین دلیل است که استفاده از تبلیغات گوگل معمولا نتیجه بهتری نسبت به تبلیغات در شبکه های اجتماعی است چرا که تنها دیده نمی شود و توسط کاربران به آن پاسخی داده می شود.

همراهان عزیز اگر شما برای استفاده از سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل سوالی دارید و یا قصد استفاده از آن را دارید اما نمی دانید چگونه می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید تا بهترین برنامه تبلیغاتی را متناسب با اهداف و بودجه شما در نظر بگیریم.

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید