سئو سایت: مهم‌ترین نکات و ترفندها در سال ۲۰۲۰

سئو سایت: مهم‌ترین نکات و ترفندها در سال ۲۰۲۰

ممکن است سئو و برخی از نکات و ترفندهای سئو در نظر شما ساده و بدیهی باشند! به عنوان مثال، از کلمات کلیدی استفاده کنید. محتوای خوب و جذاب در سایت خود بگنجانید و اکنون شما یک وب‌سایت با سئوی خوب دارید. اما آیا همه ماجرا همین است؟ مسلما نه! شما نیاز به آگاهی بیشتری درباره اصول و نکات سئو دارید.

موضوع اینجاست: صرفا تمرکز شما بر یک مورد، مثلا کلمات کلیدی در صفحات وب‌سایت، منجر به نتیجه دلخواهتان نمی‌شود. شما باید از مهم‌ترین ترفندها و نکات سئو مطلع باشید. نکاتی که در این مطلب بیشتر با آنها آشنا می‌شوید. با افراک همراه شوید.

مهم‌ترین نکات سئو سایت که در سال ۲۰۲۰ باید از آنها آگاه باشید

همان‌گونه که پیشتر گفتیم ممکن است سئو و برخی از نکات و ترفندهای سئو ساده به نظر برسند. اجازه دهید این موضوع را با یک مثال توضیح دهیم. شما یک وب‌سایت با در نظر گرفتن کلمه کلیدی برند خود طراحی می‌کنید. مثلا عنوان سایت (یا برندتان) را «دنیای بازاریابی» انتخاب می‌کنید. در نتیجه انتظار دارید با جست‌وجوی عبارت دنیای بازاریابی، سایت شما در لینک اول نمایش داده شود. منطقی به نظر می‌رسد. اما این اتفاق به همین سادگی نیست. چرا که در عنوان سایت شما از کلمه «بازاریابی» استفاده شده است. کلمه‌ای که خود به عنوان یک کلمه کلیدی مستقل، تحت رقابت است و این رقابت بر عملکرد نام برند شما در جست‌وجوها اثر می‌گذارد.  

حالا متوجه می‌شویم چطور یک موضوع ساده، می‌تواند پیچیده شود! اینجاست که اهمیت در نظر گرفتن همزمان مهم‌ترین ترفندها نکات سئو آشکار می‌شود. نکاتی که در این ویدئو از زبان نیل پاتل، متخصص سرشناس حوزه سئو، با آنها آشنا شدیم.

همان‌طور که نیل پاتل گفت، اکنون می‌دانیم که مهم‌ترین ترفندها و نکات سئو سایت در سال ۲۰۲۰ شامل ۳ نکته کلیدی است:

  • شناخت کاربران
  • استفاده از سازوکار امتیازدهی
  • توسعه صفحات پربازدید

سعی کنید به صورت همزمان اهمیت این موارد را در نظر بگیرید تا در کوتاه‌مدت و میان‌مدت شاهد رشد سریع وب‌سایت خود باشید و قله‌های میدان رقابت را فتح کنید. اگر در این زمینه نیاز به مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر دارید، با کارشناسان متخصص افراک در تماس باشید. اگر در رابطه به بهبود سئو سایت نکته ی دیگری می دانید در قسمت نظرات با ما درمیان بگذارید.

سئو سایت: مهم‌ترین نکات و ترفندها در سال ۲۰۲۰
ممکن است سئو و برخی از نکات و ترفندهای سئو در نظر شما ساده و بدیهی باشند! به...
5 از 2 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید