مزایای تبلیغات کلیکی بینگ

مزایای تبلیغات کلیکی بینگ

تبلیغات در موتورهای جستجوی مختلف مانند گوگل و بینگ از گذشته تاکنون طرفداران خاص خودش را داشته است. با توجه به اینکه در چند سال اخیر افراد برای پیدا کردن محصول و خدمت مورد نیازشان به اولین جایی که سر می‌زنند، اینترنت است، تبلیغات گوگل و بینگ می‌تواند نقش مؤثری در افزایش فروش و درآمد شما داشته باشد. بینگ و گوگل عمدتاً به عنوان دو رقیب کاری شناخته می‌شوند. در حالی که ما معتقد هستیم اگر از هر دو با هم استفاده کنید، می‌توانید بازده تبلیغات آنلاینتان را چندین برابر کنید. با توجه به این که شما در رابطه با تبلیغات کلیکی بینگ از ما سؤال کرده‌اید، در این مقاله مزایای استفاده از این روش تبلیغات را به شما آموزش می‌دهیم.

گوگل به دلیل ابزارهای مختلفی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، معمولاً به عنوان گزینه اول جهت یافتن پاسخ پرسش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. گستردگی ابزارهای گوگل مانند گوگل ادوردز، گوگل ادسنس، گوگل ادموب و … موجب شده است که صاحبان سایت و اپلیکیشن تلفن همراه جهت کسب درآمد ارزی از آن‌ها استفاده نمایند.

به عبارت دیگر شما می‌توانید با استفاده از قابلیت‌هایی که گوگل در اختیار شما قرار می‌دهد، تبلیغ در سایت‌های خارجی و یا برنامه‌های اندروید را انجام دهید. تبلیغات بنری در سراچه‌های مختلف با استفاده از گوگل ادسنس یکی از بهترین روش‌های افزایش درآمد است، اگر سایت شما رتبه خوبی در موتور جستجوی گوگل داشته باشد.

علاوه بر این با استفاده از گوگل دولوپر و گوگل ادموب تبلیغ در برنامه‌های تلفن همراه درآمد بالایی دارد به شرط آنکه تعداد نصب برنامه‌تان بالا باشد. اما نگران نباشید، اگر تعداد نصب برنامه‌تان پایین هم باشد، با استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز، افزایش نصب از طریق معرفی برنامه کار مشکلی نخواهد بود.

با وجود تمام قابلیت‌هایی که گوگل در اختیار کاربران قرار می‌دهد، بسیاری از افراد تبلیغات کلیکی بینگ را ترجیح می‌دهند. خصوصاً برای شروع و راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی! عمده‌ترین دلیل این مسئله هم پایین بودن هزینه تبلیغ در بینگ به نسبت هزینه تبلیغ در گوگل است. البته عوامل زیادی در هزینه تبلیغات گوگل مؤثر هستند که با تنظیم و تغییرشان می‌توان شاهد کاهش هزینه‌ها بود. اگر شما هم می‌خواهید با این متدها آَشنا شوید، می‌توانید از مقالات زیر استفاده کنید :

مزایای تبلیغات کلیکی بینگ

اما برسیم به مبحث جذاب و کاربردی :

 مزایای تبلیغات کلیکی بینگ

تبلیغات در بینگ چیزی فراتر از دسترسی به جامعه افراد مختلف است. مهم‌ترین مزیت استفاده از این پلتفرم پایین بودن میزان رقابت و درنتیجه افزایش ROI است. اما سایر مزایای تبلیغات کلیکی بینگ عبارت هستند از :

امکان برقراری ارتباط بین تبلیغات گوگل و تبلیغات بینگ

بعد از اینکه در Bing Ads یک حساب کاربری ایجاد کردید، می‌توانید کمپین‌های موجود در حساب گوگل AdWords را به طور مستقیم به Bing Ads انتقال دهید. بنابراین با چند کلیک ساده می‌توانید از تمام آنچه که در گذشته انجام داده‌اید، بهره ببرید.

هدف‌گیری بهتر مخاطبین

بینگ به شما این امکان را می‌دهد که کاربران را در گروه‌های مختلف هدف قرار دهید. با وجود اینکه گوگل امکان تعیین موقعیت جغرافیایی، زمان‌بندی، زبان و … را در اختیار تبلیغ‌کننده قرار می‌دهد، اما گروه‌بندی مخاطبین همچنان هم محدودیت‌های خودش را دارد. همین مسئله به نفع رقیبش شده و به عنوان یکی از مزایای تبلیغات کلیکی بینگ شناخته می‌شود. به عنوان مثال با استفاده از تبلیغات کلیکی بینگ می‌توانید برای هر کمپین تبلیغاتی‌تان یک منطقه جغرافیایی و زمانی خاص تعریف کنید. چیزی که امکان تعریفش در گوگل ادوردز وجود ندارد!

هدف‌گیری مخاطبین با تعیین دستگاه‌های الکترونیکی

یکی دیگر از مزایای تبلیغات کلیکی بینگ این است که شما می‌توانید کاربران را بر اساس دستگاه الکترونیکی و سیستم‌عاملی که استفاده می‌کنند، هدف قرار دهید. بنابراین اگر شما قصد تبلیغ برای کاربران تلفن همراه را داشته باشید، به راحتی می‌توانید تعیین کنید که تبلیغتان برای کاربران دسکتاپ نمایش داده نشود. در حالی که گوگل ادوردز همچین قابلیتی را در اختیار شما قرار نمی‌دهد.

اکستنشن های Sitelink

بینگ نیز مانند گوگل ادوردز اکستنشن‌هایی در اختیار تبلیغ‌کنندگان قرار می‌دهد، که با استفاده از آن‌ها شانس دریافت کلیک تبلیغ افزایش پیدا می‌کند. چرا که فضای اختصاص داده شده به تبلیغ بیشتر شده و توجه کاربر به راحتی جلب می‌شود.

مزایای تبلیغات کلیکی بینگ

بهتر بودن گزارش عملکردی

گزارشی که از تبلیغات کلیکی بینگ در اختیار شما قرار داده می‌شود، با دقت و وضوح بیشتری تنظیم شده است. با استفاده از این گزارش می‌توانید به طور دقیق متوجه شوید که ترافیک سایت شما عمدتاً از کجا تأمین می‌شود، کدام یک از پارامترها عملکرد بهتری دارند و …

بالا بودن نرخ تبدیل

بر اساس مطالعات و بررسی‌هایی که انجام شده است، کاربران بینگ تمایل بیشتری نسبت به کلیک کردن روی تبلیغات و رفتن به صفحه فرود را دارند. بنابراین اگر طراحی صفحه فرود شما به درستی انجام شده باشد، احتمال تبدیل کاربر به مشتری نیز افزایش می‌یابد.

همراهان عزیز با وجود مواردی که در رابطه با مزایای تبلیغات کلیکی بینگ شد، با توجه به این که افراد بیشتری از گوگل استفاده می‌کنند، ترجیح بسیاری تبلیغ در گوگل است. اما ما به شما پیشنهاد می‌دهیم، ابتدا میدان رقابتی‌تان را بررسی کرده و سپس یکی را انتخاب نمایید.

مزایای تبلیغات کلیکی بینگ
تبلیغات در موتورهای جستجوی مختلف مانند گوگل و بینگ از گذشته تاکنون طرفداران خاص خودش را داشته است....
5 از 5 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید