تبلیغ در گوگل در سال میلادی جدید چه تغییرات خواهد کرد؟‌

تبلیغ در گوگل در سال میلادی جدید چه تغییرات خواهد کرد؟‌

پیش بینی آپدیت های تبلیغ در گوگل

اگر کار تبلیغات کلیکی انجام می دهید، خوب از این موضوع آگاهید که گوگل سالیان سرویس ها و خدمات خود را به روز می کند. تبلیغ در گوگل هم شامل همین سرویس ها می شود. به عنوان یک بازاریاب باید همیشه از آخرین آپدیت های گوگل ادز (گوگل ادوردز) باخبر باشید و خودتان را برای تغییرات آینده آماده کنید. از معرفی تبلیغات جدید و شیوه های جدید هدف گیری مخاطبان گرفته تا ایجاد تغییراتی در کمپین های تبلیغات در گوگل این تغییرات می توانند متفاوت باشند. در مطلب قبلی خود به تبلیغات جدیدی که ممکن است گوگل در زمینه انواع تبلیغات و کمپین های خود در سال میلادی جدید معرفی کند پرداخته ایم. در این مطلب به معیارهای جدید موفقیتی که گوگل به تغییرات تبلیغ در گوگل خود اضافه خواهد کرد می پردازیم.

تبلیغ در گوگل: معیارهای جدید ارزیابی موفقیت کمپین های تبلیغات در گوگل

موفق ترین بازاریابان هم می دانند که برای سنجش موفقیت یک کمپین تبلیغاتی تنها اندازه گیری نرخ تبدیل کافی نیست. بدون در نظر گرفتن اینکه شما تنظیمات سنجش موفقیت کمپین تبلیغ در گوگل خود را چگونه انجام داده اید، نرخ تبدیل تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر میکند. در سال های گذشته گوگل شیوه های جدید ارزیابی سیگنال های دیگری از کاربران را بررسی کرده اند تا اطلاعات جدید از موفقیت کمپین های تبلیغاتی در اختیار دیجیتال مارکترها بگذارند. از جمله این معیارها می توانیم به بازدید از فروشگاه store visit، survey 360، و brand life studio اشاره کنیم.

تبلیغ در گوگل

با بررسی سیگنال های بیشتر از سوی کاربران، گوگل می تواند فعالیت های کاربران را به گونه ای رصد کند که اطلاعات بیشتری در مورد موفقیت تبلغ در گوگل و میزان تاثیرگذاری تبلیغ ما بر روی مخاطب در اختیارمان قرار دهد. چه خبری از این بهتر ؟ از این طریق لااقل مطمئن می شوید که با تبلیغات در گوگل پول خود را هدر نمی دهید.

تبلیغ در گوگل اگر می خواهید تبلیغ در گوگل را با بیشترین بازده انجام دهید و با جدیدترین آپدیت های گوگل هماهنگ باشید می توانید از کمک کارشناسان ما بهره بگیرید. کافی است در سایت در خواست مشاوره بدهید. یا با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۲۸۴۲۶۲

تبلیغ در گوگل: یکی از قابلیت های محبوب گوگل ادوردز حذف خواهد شد

اگر چه گوگل هر ساله قابلیت ها  ویژگی های جدیدی به تبلیغات کلیکی خود اضافه میکند گاهی اوقات هم دیده شده که یکی از قابلیت های محبوب گوگل ادوردز ( گوگل ادز) را حذف کرده است. برای مثال در سال ۲۰۱۳ خیلی از بازاریابان بابت حذف شدن امکان هدفگزاری دستگاهها در کمپین های تبلیغ در گوگل ابراز تاسف کردند (هر چند این تغییرات موقتی بود)‌

معرفی تبلیغات گوگلی گسترده تر خداحافظی شیکی با تبلیغات متنی استاندارد برای خیلی از بازاریابانی که تازه کار کردن با آنها را یاد گرفتند بود. حتی در اقدامی غیر منتظره گوگل برند گوگل ادوردز را تغییر داد و دیگر شما تبلیغات در گوگل را باید با نام گوگل ادز بشناسید. این ریبرندیگ برای خیلی از آژانس های تبلیغات در گوگل که کلیه فعالیت های خود را با نام پیشین انجام داده بودند خیلی خوشایند نبود.

بیشتربدانید: تبلیغات یوتیوب

تبلیغ در گوگل: همواره به روز باشید

پیش بینی کلیه ی تغییراتی که گوگل ممکن است روی تبلیغات کلیکی خود اعمال کند چندان ساده نیست. اگر چه این پیش بینی ها می تواند به شما در آماده سازی خود در برابر تغییرات احتمالی کمک کند اما همه ی ما می دانیم که گوگل می تواند غیر قابل پیش بینی باشد. پس بهتر است همواره از طریق بررسی روزانه ی آپدیت های جدید گوگل ادز در جریان تازه ترین تغییرات اعمال شده در تبلیغ در گوگل قرار بگیرید تا زاز رقبا عقب نمانید.

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید