آموزش گوگل ادز (Google Ads): با تبلیغات در صدر باشید

آموزش گوگل ادز (Google Ads): با تبلیغات در صدر باشید

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز دریچه‌ای است که دنیای دیجیتال مارکتینگ به روی کسب‌وکارها باز کرده است تا از طریق آن بتوانند محصولات و خدمات خود را معرفی کنند و سود خود را افزایش دهند. گوگل ادز می‌تواند باعث افزایش ترافیک وب‌سایت شما شود و افراد بیشتری را به وب‌سایت‌تان هدایت کند. در ویدئوی زیر از مجموعه ویدئوهای « آموزش گوگل ادز » با تبلیغات در گوگل بیشتر آشنا می‌شوید. با افراک همراه باشید.

آموزش کامل گوگل ادز Google Ads

در این 6 قسمت شما به طور کامل با تبلیغات در گوگل و نحوه مدیریت و بررسی نتایج آن آشنا خواهید شد. در قسمت اول توضیح داده می شود که کلا تبلیغات گوگل چیست و چه کاربردهایی دارد. قسمت دوم نحوه ساخت کمپین تبلیغ در گوگل ادز آموزش داده شده است. در قسمت سوم شما با نحوه انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای کمپین های تبلیغاتی خود آشنا می شوید. در قسمت های بعدی با ساختن تبلیغات گوگلی جذاب، دنبال کردن اهداف کمپین تبلیغات گوگل و بازبینی عملکرد کمپین تبلیغات گوگل آشنا خواهید شد. با آموزش گوگل ادز با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید: تبلیغ در یوتیوب

قسمت اول: تبلیغات در گوگل چیست؟

در این قسمت از ویدئو به طور کامل با تبلیغات در گوگل و جایگاه آنها آنا خواهید شد.

قسمت دوم: ساخت کمپین تبلیغ در گوگل

در این قسمت از ویدئو به طور کامل با تبلیغات در گوگل و جایگاه آنها آنا خواهید شد.

قسمت سوم: انتخاب کلمات کلیدی کمپین تبلیغات گوگل

برای اینکه یک کمپین موفق داشته باشید باید کلمات کلیدی که انتخاب می کنید خیلی دقیق و مربوط به خدمات شما باشد. برای انتخاب کلمات کلیدی کمپین تبلیغاتی خود د راین آموزش با ما همراه باشید.

پیشنهاد افراک به شما

متخصصان افراک در این زمینه می‌توانند شما را همراهی کنند تا بالاتر از رقبا و در صدر دیده شوید. اگر در این زمینه به مشاوره یا اطلاعات بیشتر نیاز دارید، یک مشاوره رایگان را مهمان ما باشید!

تبلیغات در گوگل

قسمت چهارم: ساختن تبلیغات گوگلی جذاب

با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارید تبلیغاتی جذاب و موثر ایجاد کنید. در این قسمت از آموزش تبلیغ در گوگل ، نحوه ساخت یک کمپین تبلیغاتی جذاب آموزش داده می شود             .

قسمت پنجم: دنبال کردن اهداف کمپین تبلیغات گوگل

قطعا شما از ایجاد کمپین های تبلیغاتی اهدافی دارید. پس از ایجاد تبلیغات گوگلی خود باید بررسی کنید آیا اهداف شما با اجرای این کمپین ها برآورده شده است یا خیر. در این قسمت از ویدئو با نحوه دنبال کردن اهداف کمپین تبلیغات گوگل آشنا شوید.

قسمت ششم: بازبینی عملکرد کمپین تبلیغات گوگل

در نهایت باید شما باید عملکرد و بازدهی کمپین خود را بسنجید. در این قسمت ببینید که چگونه می توانید عملکرد کمپین تبلیغاتی خود را بازبینی کنید.

کلام آخر

در این مقاله سعی شد تا نحوه ایجاد تبلیغات گوگل با استفاده از ابزار گوگل ادز به شما آموزش داده شود. در صورتیکه در هر قسمت از آموزش سوالی داشتید می توانید در قسمت نظرات سوالات خود را بپرسید. همچنین اگر قصد تبلیغ در گوگل را دارید می توانید از مشاوره رایگان مجموعه افراک بهره مند شوید.

آموزش گوگل ادز (Google Ads): با تبلیغات در صدر باشید
تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز دریچه‌ای است که دنیای دیجیتال مارکتینگ به روی کسب‌وکارها باز کرده است...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید
جدیدترین مفیدترین