تولید محتوا

پلی میان برند شما و ذهن مخاطبان

آنچه نیاز است مشتریان درباره خدمات شما بدانند!

سفارش تولید محتوا
تولید محتوا چیست / سفارش تولید محتوا / تعرفه تولید محتوا / هزینه تولید محتوا

تولید محتوا‌ چگونه انجام می‌شود؟

 • مرحله 1
  تدوین استراتژی تولید محتوا‌

  ابتدا نیاز است با استفاده از شناخت مخاطبان، تحلیل رقبا و … استراتژی تولید محتوا‌ مشخص و تدوین شود. این استراتژی، نقشه راهی برای تولید محتوا‌ است.

 • مرحله 2
  انتخاب قالب‌های مناسب

  با در نظر داشتن استراتژی تولید محتوا‌، گام بعدی مشخص کردن قالب‌هایی است که برای تولید محتوا‌ استفاده می‌شوند. هر کدام از این قالب‌ها (متنی، ویدئویی و …) ویژگی‌ها و اهداف مشخص خود را دارند.

 • مرحله 3
  تولید محتوا‌

  پس از دو مرحله پیشین، اکنون وقت آن است که محتوا تولید‌ شود. به این منظور موضوعات و کلمات کلیدی را با توجه به استراتژی تولید محتوا‌، انتخاب شده و با استفاده از ابزارهای کاربردی، محتوا تولید‌ می‌شود.

مزایای تولید محتوا

بهبود سئو سایت

ارتقاء جایگاه وب‌سایت شما در موتورهای جست‌وجو

افزایش ترافیک وب‌سایت

ورود مخاطبان هدفمند بیشتر به وب‌سایت

افزایش فروش

ترغیب مخاطبان به خرید محصولات و خدمات

هزینه تولید محتوا

خلق ارزش را فراموش نکنید!

ما در افراک به خلق ارزش در محتوا‌ پایبندیم! همان‌طور که آوینا کائوشیک می‌گوید: «محتوا هر چیزی است که به زندگی خواننده ارزشی می‌افزاید. این ارزش‌ها با کمک کردن به مخاطب در انجام بهتر شغل خود، دقیق‌تر شدن آن‌ها، خنداندن، سرگرم کردن آن‌ها و آموزش فراهم می‌شود.»

سوالات متداول

بله! گوگل اهمیت بسیار زیادی به کیفیت تولید‌ و نحوه بهینه‌سازی محتوا‌ می‌دهد؛ در نتیجه، با پیاده‌سازی تکنیک‌های تولید‌ محتوا‌، می‌توانید جایگاه وب‌سایت خود در صفحه نتایج جست‌وجوی گوگل را به خوبی ارتقا دهید.
ما در افراک به خلق ارزش در محتوا‌ پایبندیم! علاوه بر این موضوع، با تدوین استراتژی هوشمندانه تولید محتوا و شناخت و توجه به مخاطبان هدف، محتوای با کیفیتی در اختیار شما قرار می‌گیرد که در نهایت منجر به افزایش ترافیک و فروش خواهد شد.
یک وب‌سایت بدون محتوای ارزشمند، مانند ساختمانی نیمه‌کاره است! افراد زیادی از آن بازدید نمی‌کنند. برای افزایش مخاطبان و بهبود جایگاه وب‌سایت، تولید‌ محتوا‌ بسیار ضروری است.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

  تولید محتوا
  3.33 از 3 رای ثبت شده