تبلیغات در گوگل

مدیریت رایگان کمپین تبلیغات گوگل ادز

رتبه اول گوگل برای وبسایت شما رزرو شده است! تبلیغات گوگل برای فروشگاه اینترنتی‌ بازدهی بسیار زیاد با صرف هزینه بسیار اندک دارد. آمار ورودی و فروش سایت با گوگل ادز به صورت لحظه‌ای قابل مشاهده است. آژانس تبلیغات آنلاین افراک کمپین‌های تبلیغاتی گوگل را به صورت رایگان مدیریت می‌کند. با تبلیغ در گوگل اولین انتخاب کاربران باشید.

تبلیغات در گوگل

افتخار می‌کنیم که به ما اعتماد کرده‌اید و همچنان با ما همراهید.

گوگل ادز چیست؟

گوگل ادز که پیش از این با نام گوگل ادوردز شناخته می‌شد پلتفرم تبلیغاتی گوگل است که به کمک آن تبلیغات سایت‌‌ها در موتور جست‌وجوی گوگل، یوتیوب، گوگل پلی و اپ استور و همچنین سایت‌هایی که مورد قرارداد گوگل هستند، نمایش خواهد داشت. صاحبان کسب و کارها باید براساس نوع خدمات سایتشان، تبلیغ مناسب را انتخاب کنند. کارشناسان افراک به صورت رایگان به کسب و کارها مشاوره تبلیغاتی ارائه می‌دهند تا بهترین انتخاب را برای تبلیغاتشان داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع جایگاه‌های تبلیغات گوگل ویدیو را مشاهده نمایید.

شروع تبلیغات >

انواع پلتفرم‌های تبلیغاتی گوگل

یوتیوب

اپلیکیشن

جیمیل

سرچ گوگل

جایگاه نمایش تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل ادز کجا نمایش داده می‌شود؟

با تبلیغ در گوگل، شانس این را دارید که در نتایج میلیون‌ها جست‌وجوی روزانه گوگل که در کشورمان صورت می‌گیرد، با سفارش کلیک گوگل، لینک اول باشید. آن هم دقیقا در زمانی که مشتریان به خدمات شما نیاز دارند!

گوگل در بیش از ۲ میلیون وب‌سایت و اپلیکیشن، جایگاه تبلیغ دارد. با تبلیغ در شبکه نمایش گوگل، این شانس را دارید که تبلیغاتتان را به بیش از ۹۰ درصد کاربران اینترنت در سراسر دنیا نشان دهید!

 

آژانس تبلیغات آنلاین افراک

چرا افراک را برای تبلیغات در گوگل انتخاب کنیم؟

تمامی کمپین‌های گوگل ادز توسط کارشناسان با تجربه افراک، به صورت رایگان مدیریت می‌شوند. آژانس تبلیغات آنلاین افراک به واسطه پریمیر پارتنر گوگل بودن به صورت مستقیم با مدیران و کارشناسان گوگل در ارتباط است، به همین دلیل کمپین‌های مدیریت شده در افراک همیشه بیشترین بازدهی را برای کسب و کارها داشته‌اند.

شرط حضور اکانت منیجرها در افراک، قبولی در آزمون گوگل ادز است، در نتیجه تمام کمپین منیجرهای افراک، Certificate گوگل ادز را دارند. به همین دلیل روز به روز تعداد کسب وکارهایی که به افراک اعتماد می‌کنند، در حال افزایش است. کارشناسان افراک با صرف بودجه کم برای سایت‌ها بازدهی بسیار بالایی به ارمغان می‌آورند.

افراک برای کاربرانی که تمایل دارند، خودشان کمپین‌های تبلیغاتی‌شان را مدیریت کنند، اکانت اختصاصی می‌سازد و با مشاوره رایگان تخصصی آن‌ها را در مدیریت بهتر تبلیغات کمک می‌کند.

 

آژانس تبلیغات در گوگل افراک در مقایسه با دیگر رقبا، کمترین کارمزد را از کاربران دریافت می‌کند و با مدیریت رایگان کمپین‌ها بهترین انتخاب برای اجرای تبلیغات گوگل است.

برای مدیریت بهتر تبلیغات شما در ایونت‌های تخصصی گوگل شرکت می‌کنیم. آژانس تبلیغ در گوگل افراک به واسطه اعتماد مشتریان چندین سال است که به صورت متوالی نشان پریمیر پارتنر گوگل را دریافت کرده است. همه ما در کنار هم رشد می‌کنیم، با پیشرفت کارشناسان افراک، کمپین های تبلیغاتی رشد خواهند کرد.

تبلیغ گوگل ادز چه مزیتی برای کسب و کارها دارد؟

هدف‌گیری دقیق

با تبلیغات گوگل ادز می‌توانید، مشتریان احتمالی‌تان را بر اساس مکان جغرافیایی، سن، جنسیت، کلماتی که جستجو می‌کنند و علاقمندی‌ هدف گیری کنید. با هدف گیری دقیق، خدماتتان را دقیقا به کسانی که به دنبال آن می‌گردند، نشان خواهید داد.

گزارش‌ لحظه‌ای

پس از انجام تبلیغات گوگل ادز در هر زمان که خواستید می‌توانید گزارش کمپین‌های گوگل ادز را به صورت دقیق مشاهده کنید و بودجه خود را کاهش یا افزایش دهید.

نمایش رایگان تبلیغات

با تبلیغ در گوگل تنها به ازای کلیک هر کاربر هزینه بپردازید! در واقع شما برای نمایش و آگاهی از برندتان هزینه‌ای نمی ‌پردازید! کمپین‌های تبلیغاتی گوگل، مشتریان احتمالی را دقیق هدف گیری می‌کنند و به ازای کلیک هر یک از آن‌ها از بودجه شما کم خواهد شد.

هزینه تبلیغ در گوگل

هزینه تبلیغات در گوگل چگونه محاسبه می‌شود؟

با هر جستجوی کلمه کلیدی در گوگل، نتایج مرتبطی به شما نشان داده می‌شود. اگر کلمه جستجو شده متناسب با کلمات کلیدی انتخاب شده در تبلیغ گوگل ادزتان باشد، تبلیغ شما وارد مزایده گوگل ادز می شود. هزینه تبلیغ در گوگل بر اساس رتبه تبلیغ و امتیاز کیفی آن مشخص می‌شود.

به طور کلی هزینه تبلیغات در گوگل به عوامل زیر بستگی دارد؛

 • نوع کسب و کار
 • نوع کمپین تبلیغاتی
 • قیمت گذاری رقبا
 • جایگاه نمایش تبلیغ
 • میزان بودجه روزانه کمپین

شروع تبلیغات

تعرفه تبلیغات در گوگل

در حال بروزرسانی…
در حال بروزرسانی…
در حال بروزرسانی…
افراک پارتنر برتر گوگل

آژانس تبلیغات آنلاین افراک پارتنر برتر گوگل

به واسطه اعتماد مشتریان عزیزمان، در سال ۲۰۲۲ پارتنر برتر گوگل شدیم! نشان پریمیر پارتنر گوگل به دلیل تجربه بسیار زیاد در انجام تبلیغات حرفه‌ای گوگل و پشتیبانی دقیق از سمت گوگل به افراک اعطا شده است. مفتخریم اعلام کنیم که در سال ۲۰۲۳ مجددا پارتنر برتر گوگل شدیم.

مزایای پریمیر پارتنر نسبت به پارتنر معمولی

 1. دعوت شدن به ایونت‌های تخصصی گوگل
 2. پشتیبانی مستقیم توسط تیم پشتیبان گوگل
 3. دسترسی به آموزش‌های پیشرفته و اختصاصی

شروع تبلیغات

اعداد و ارقام افراک تا امروز

۱۹۰+ میلیون کلیک

تجربه کرده‌ایم

۴.۶۴+ میلیارد بازدید

دیده شده‌ایم

۱۱+ میلیون دلار تبلیغ

مدیریت کرده‌ایم

۴۵+ هزار مشتری

افتخار می‌کنیم

درخواست مشاوره رایگان

تماس با آژانس تبلیغات در گوگل افراک

  سوالات متداول

  هزینه هر کلیک براساس ۳ فاکتور محاسبه می شود. ۱. میزان رقابت: با توجه به اینکه تبلیغات در گوگل مزایده‌ای است، برای اینکه جایگاه بهتری داشته باشید، لازم است از دیگر رقبای خود هزینه بیشتری پرداخت کند. ۲. میزان سرچ عبارات: هر چقدر کلمات کلیدی موردنظر حجم سرچ بیشتری در ماه داشته باشند، هزینه هر کلیک کمتر خواهد شد. ۳. امتیاز کیفی: گوگل به تبلیغ و سایت امتیازی می‌دهد که به هر میزان امتیاز کیفی بالاتری داشته باشید هزینه هر کلیک کمتر خواهد شد.
  با توجه به سیستم مزایده‌ای گوگل، در شرایطی که رقابت وجود داشته باشد در نهایت گوگل هزینه‌ی تمامی رقبا را به یک ارز واحد تبدیل و بر این اساس هزینه هر کلیک را تعیین می‌کند. بنابراین تفاوتی بین ارزها نیست و به هر ارزی تمایل داشته باشید اکانت ایجاد می شود. آژانس تبلیغ در گوگل افراک، اکانت‌های شما را با ارزهای دلار، لیر، درهم و یورو شارژ می‌کند.
  مدیریت تخصصی اکانت شما توسط تیم افراک به صورت رایگان انجام می شود. تمامی کارشناسان افراک مدرک رسمی از گوگل ادز دارند به همین دلیل کمپین‌ها بهترین شکل ممکن مدیریت می‌شوند.
  تبلیغات در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند! به عنوان مثال اگر شما وکیل هستید و می‌خواهید هرکس در گوگل سرچ کرد “وکیل خوب در تهران” تبلیغ سایت شما در صفحه اول گوگل نشان داده شود، آنگاه نیاز است تا از تبلیغات‌ گوگل استفاده کنید.
  پس از خرید یکی از پلن های تبلیغاتی، اکانت به همان مبلغ شارژ می شود. سپس به ازای هر کسی که روی تبلیغ کلیک می‌کند مبلغی از اعتبار کم می‌شود. به عنوان مثال هر کلیک ۰.۰۵ درهم. و تا زمان پایان اعتبار تبلیغات نمایش خواهد داشت.
  رقابت تنها بر اساس سایت‌هایی که از گوگل ادوردز استفاده می کنند، سنجیده نمی شود. بلکه سایت هایی که سئو خوبی دارند نیز رقیب شما محسوب می شوند و عموما زمانی که سایت هایی که سئو خیلی خوبی دارند مثل wikipedia رقیب سئویی شما هستند، هزینه هر کلیک بالا خواهد شد.
  بسته به میزان شارژ، سرچ ماهانه، هزینه هر کلیک بازه زمانی تبلیغات متفاوت است اما با قرار دادن بودجه روزانه میتوانید هزینه های خود را مدیریت کنید.
  بله دسترسی اکانت اصلی به ایمیل موردنظر ارسال خواهد شد و می‌توانید گزارش‌ها را در لحظه بررسی و اکانت خود را مدیریت کنید. همچنین گزارش تبلیغات خود را در پنل کاربری نیز می‌توانید مشاهده کنید.
  بعد از ساخت کمپین تبلیغاتی، ۱ الی ۲۴ ساعت زمان می‌برد تا تبلیغات توسط گوگل آنالیز شود و نمایش شروع شود.
  دپارتمان افراک با بیش از ۶ سال سابقه و ده‌ها هزار مشتری. دارای نماد اعتماد و پارتنر برتر گوگل است. کارشناسان مجرب افراک ۷ روز هفته پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند. افراک تبلیغات گوگل را با لیر، درهم و دلار راه اندازی می‌کند.
  تبلیغات در گوگل
  4.83 از 125 رای ثبت شده

  نظر شما

  ایده های عالی خود را وارد کنید
  جدیدترین مفیدترین
  1. درود بر شما. چقدر احتمال ساسبند شدن حسابمون هست؟ و اگه بسته شه چیکار باید کرد؟

   آیا مفید بود؟
   • با سلام و احترام
    بدلیل اینکه تمام شرکت های ایرانی در حال دور زدن قوانین تحریمی هستند همواره احتمال بسته شدن اکانت وجود دارد و در صورت بسته شدن باید با مکاتبه با گوگل تلاش کنیم تا اکانت از ساسپندی خارج شود یا مبلغ عودت داده شود.

    آیا مفید بود؟
  2. درود بر شما
   سوالم اینه که یه جا نوشتین رقیب سئویی داشته باشید هزینتون میره بالا، مثلا اگه من برای کار آرایشگریم بخوام گوگل ادز انجام بدم، هزینش به رقبام بستگی داره؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام سارا عزیز
    هزینه هر کلیک به هزینه ای که سایت ‌های رقیب برای هر کلمه کلیدی مشابه می پردازند بستگی دارد. برای دریافت مشاوره رایگان تبلیغاتی با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

    آیا مفید بود؟
  3. سلام. وقتتون بخیر
   من اگ بخوام از مدیریت کمپین های شما استفاده کنم، رایگانه؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز
    بله مدیریت کمپین های تبلیغاتی در افراک رایگان است.

    آیا مفید بود؟