شارژ گوگل ادز

مدیریت رایگان کمپین گوگل ادز

با شارژ گوگل ادوردز، تبلیغات را بهینه کنید و فروش بیشتری داشته باشید! افراک تنها پارتنر پریمیر گوگل در ایران.

شارژ اکانت گوگل ادز

شارژ‌ حساب گوگل ادز – شارژ اکانت گوگل ادز – شارژ ادوردز – گوگل ادز – گوگل ادوردز

مزیت افراک برای شارژ اکانت گوگل ادز

شارژ اکانت در کمتر از ۳۰ دقیقه

پشتیبانی ۲۴ ساعته کارشناسان مجرب

مدیریت رایگان اکانت گوگل ادز

خرید اکانت گوگل ادز افراک

قوانین شارژ اکانت گوگل ادز

۱- شارژ اکانت گوگل ادز به صورت درهمی، دلاری و لیر بر اساس نرخ حواله‌ای در لحظه محاسبه انجام می‌شود. کارمزد پلن‌های افراک به صورت پلکانی تعریف شده‌ و پلن‌های بالاتر درصد کارمزد کمتری را شامل می‌شوند.

۲- در افراک هیچ محدودیتی برای شارژ حساب و یا مصرف آن وجود ندارد و شارژ انجام شده با گارانتی بازگشت مبلغ باقیمانده به حساب، در صورت بروز مشکل برای اکانت انجام می‌شود.

۳- شارژ در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل انجام می‌شود ولی ممکن است، با کمی تاخیر انجام شود.

۴- در صورتی که از قبل حساب گوگل ادز دارید که توسط شرکت یا شخص دیگری شارژ شده باشد، امکان شارژ آن توسط افراک وجود ندارد. در این صورت افراک نسبت به خرید اکانت گوگل ادز جدید و انتقال کمپین‌ها به اکانت جدید اقدام می‌کند.

شروع کنید

تعرفه شارژ اکانت گوگل ادز

در حال بروزرسانی…
در حال بروزرسانی…
در حال بروزرسانی…

سوالات متداول

اولا سعی می کنیم اکانت را از بلاک خارج کنیم و اگر به هر دلیلی اکانت باز نشد، پول باقی مانده در اکانت را در همان لحظه به حساب شما عودت می دهیم.
تضمینی برای بلاک نشدن اکانت وجود ندارد ولی پس از بلاک شدن با پیگیری هایی که از طرف ما انجام می شود. در بیشتر موارد، حتی مواردی که با قوانین گوگل هم تناقض وجود دارد، اکانت شما را رفع بلاک خواهیم کرد. از دست نرفتن مبلغ پرداختی شما را حتی در صورت عدم رفع بلاکی صد درصد تضمین می کنیم. عودت هزینه در هر مرحله از اجرای اکانت و یا بلاک شدن در کمتر از 48 ساعت انجام می شود
مشابه شارژهای دلاری، هیچ تفاوتی نه در زمان و نه دیگر شرایط کاری وجود دارد. قیمت ارزهای درهم امارات و لیر ترکیه دراین صفحه مشخص شده است.
بله شما می توانید پس از شارژ اکانت گوگل ادز، مدیریت کمپین های تبلیغاتی خود را به تیم افراک بسپارید یا در این زمینه از آنها مشاوره رایگان دریافت کنید.
شارژ اکانت در روزهای غیرکاری و تعطیل نیز انجام می شود البته واضح است که انجام سفارشات ممکن است مدت زمان بیشتری نسبت به روزهای کاری به طول بیانجامد .
شارژ اکانت در افراک در کمتر از یک ۳۰ دقیقه کاری انجام می‌شود.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

تماس با افراک

    شارژ حساب گوگل ادز
    شارژ‌ حساب گوگل ادز – شارژ اکانت گوگل ادز – شارژ ادوردز – گوگل ادز – گوگل ادوردز
    4.95 از 20 رای ثبت شده