شارژ اکانت گوگل ادز

شارژ اکانت گوگل ادز با کارمزد پایین

اکانت گوگل ادز را شارژ کن، تبلیغات را بهینه کن و فروشت را افزایش بده!

شارژ حساب گوگل ادز

شارژ‌ حساب گوگل ادز – شارژ اکانت گوگل ادز – شارژ ادوردز – گوگل ادز – گوگل ادوردز

مزیت افراک برای شارژ اکانت گوگل ادز

شارژ در کمتر از یک ساعت کاری

کمترین کارمزد در بین دیگر رقبا

حفظ سابقه اکانت قبلی شما

شارژ اکانت گوگل ادز

قوانین شارژ اکانت گوگل ادز

۱- شارژ اکانت گوگل ادز به صورت درهمی، دلاری و لیر بر اساس نرخ حواله‌ای در لحظه محاسبه و انجام می‌شود. کارمزد پلن‌های افراک به صورت پلکانی تعریف شده‌ و پلن‌های بالاتر درصد کارمزد کمتری را شامل می‌شوند.

۲- قیمت ارز همان قیمت در زمان واریز است و نوسانات قیمت ارز تاثیری در مبلغ نهایی توافق شده نخواهد داشت.

۳- شارژ در ساعات غیراداری و روزهای تعطیل انجام می‌شود ولی ممکن است با کمی تاخیر انجام شود.

۴- در اولین واریزی، تایید هویت انجام خواهد شد و لذا مدارک شناسایی بر اساس استاندارد پلیس فتا از مشتری درخواست شود.

۵- در افراک هیچ محدودیتی برای شارژ حساب و یا مصرف آن وجود ندارد و شارژ انجام شده با گارانتی بازگشت مبلغ باقیمانده در حساب، در صورت بروز مشکل برای اکانت انجام می‌شود.

۶- در صورتی که از قبل حساب گوگل ادز دارید که توسط شرکت یا شخص دیگری شارژ شده باشد، امکان شارژ آن توسط افراک وجود ندارد. در این صورت افراک نسبت به ایجاد اکانت گوگل ادز جدید و انتقال کمپین‌ها به اکانت جدید اقدام می‌کند.

شروع کنید

سوالات متداول

اولا سعی می کنیم اکانت را از بلاک خارج کنیم و اگر به هر دلیلی اکانت باز نشد، پول باقی مانده در اکانت را در همان لحظه به حساب شما عودت می دهیم.
تضمینی برای بلاک نشدن اکانت وجود ندارد ولی پس از بلاک شدن با پیگیری هایی که از طرف ما انجام می شود. در بیشتر موارد، حتی مواردی که با قوانین گوگل هم تناقض وجود دارد، اکانت شما را رفع بلاک خواهیم کرد. از دست نرفتن مبلغ پرداختی شما را حتی در صورت عدم رفع بلاکی صد درصد تضمین می کنیم. عودت هزینه در هر مرحله از اجرای اکانت و یا بلاک شدن در کمتر از 48 ساعت انجام می شود
مشابه شارژهای دلاری، هیچ تفاوتی نه در زمان و نه دیگر شرایط کاری وجود دارد. قیمت ارزهای درهم امارات و لیر ترکیه دراین صفحه مشخص شده است.
بله شما می توانید پس از شارژ اکانت گوگل ادز، مدیریت کمپین های تبلیغاتی خود را به تیم افراک بسپارید یا در این زمینه از آنها مشاوره رایگان دریافت کنید.
شارژ اکانت در روزهای غیرکاری و تعطیل نیز انجام می شود البته واضح است که انجام سفارشات ممکن است مدت زمان بیشتری نسبت به روزهای کاری به طول بیانجامد .
شارژ اکانت در افراک در کمتر از یک ساعت کاری انجام می‌شود.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

تبلیغات آنلاین افراک

    شارژ حساب گوگل ادز
    شارژ‌ حساب گوگل ادز – شارژ اکانت گوگل ادز – شارژ ادوردز – گوگل ادز – گوگل ادوردز
    5 از 1 رای ثبت شده