نقد کردن درآمد یوتیوب

ماه اول را بدون کارمزد نقد کنید!

درآمد دلاری وسوسه کننده است ولی برای کسب درآمد دلاری باید چه کاری انجام دهیم؟ یوتیوب دومین سایت پربازدید جهان، بهترین انتخاب برای کسب درآمد است. برای کسب درآمد از یوتیوب در ابتدا کانال خود را بسازید، سپس موضوع جذاب برای آن انتخاب و در نهایت شروع به تولیدمحتوا کنید! برای نقد کردن درآمد یوتیوب باید به شرایط یوتیوب Youtube رسیده باشید، پس از آن آدرس کانال خود را برای کارشناسان افراک ارسال کنید تا ماه اول بدون کارمزد درآمد شما را نقد و به حسابتان واریز کنند.

نقد کردن درامد یوتیوب افراک
مراحل نقد کردن درآمد یوتیوب

شرایط نقد کردن درآمد یوتیوب

 • مرحله 1
  کسب شرایط یوتیوب

  برای نقد کردن درآمد یوتیوب، کانال شما باید حداقل ۱۰۰۰ مشترک (Subscriber) و ۴۰۰۰ ساعت بازدید در ۱۲ ماه گذشته یا ۱۰ میلیون بازدید طی مدت ۹۰ روز از ویدیوهای کوتاه داشته باشد و حوزه فعالیت کانال شما تایید شده باشد.

 • مرحله 2
  ارتباط با کارشناسان افراک

  در این مرحله باید وارد پنل کاربری خود در افراک شوید در قسمت یوتیوب، آدرس کانال یوتیوب خود را ارسال کنید تا کارشناسان افراک با شما تماس بگیرند. در این مرحله با تایید افراک و ارسال قرارداد همکاری، گوگل ادسنس به کانال یوتیوب متصل خواهد شد.

 • مرحله 3
  کسب درآمد دلاری از یوتیوب

  پس از اتصال حساب ادسنس به کانال یوتیوب، گوگل درآمد هر ماه کانال را ۲۱ تا ۲۶ ماه میلادی بعد به ادسنس واریز می‌کند. اواخر هر ماه میلادی درآمد کانال یوتیوب شما پس از کسر ۱۸٪ کارمزد به حساب شما در ایران واریز خواهد شد. برای محاسبه درآمد یوتیوب می‌توانید از محاسبه گر افراک استفاده کنید.

 

محاسبه متوسط درآمد کانال یوتیوب

برای محاسبه حدودی درآمد کانال یوتیوب لطفا آدرس URL کامل یا ID کانال را وارد نمایید.

محاسبه درآمد کانال یوتیوب

اسلایدر را به چپ و راست بکشید تا پتانسیل های درآمدزایی محاسبه شود.

بازدید در ماه
بازدید در سال
درآمد تقریبی روزانه
درآمد تقریبی ماهانه
درآمد تقریبی سالانه
چرا افراک را انتخاب کنیم

چرا افراک را برای نقد کردن درآمد یوتیوب انتخاب کنیم؟

اگر به تازگی تصمیم به فعالیت در یوتیوب و کسب درآمد از آن گرفته‌اید ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید. ما در افراک برای افرادی که می‌خواهند یوتیوبر شوند، مینی دوره آموزش یوتیوبر شدن را در نظر گرفته‌ایم. اگر در مورد درآمدزایی از یوتیوب سوالی دارید با افراک تماس بگیرید.

برای افزایش بازدید کانال و یا سابسکرایبر می‌توانید از تبلیغات در یوتیوب استفاده کنید و با هر اکشنی که برروی کانالتان انجام می‌شود، هزینه آن را بپردازید. افراک پارتنر برتر گوگل در ایران تمام کمپین‌های تبلیغاتی را به صورت رایگان مدیریت می‌کند.

اگر به شرایط نقد کردن درآمد یوتیوب رسیده‌اید و حوزه فعالیت کانال شما توسط افراک تایید شد. قرارداد همکاری برای شما ارسال می شود و از ۲۱ تا ۲۶ آخر هر ماه میلادی درآمد کانال به حساب ادسنس واریز و طی ۳ الی ۷ روز کاری به حساب شما در ایران واریز می‌شود.

افراک برای پاسخ به سوال نحوه محاسبه درامد از کانال یوتیوب، محاسبه گر درآمد یوتیوبرها را تدوین کرده است. به کمک این ابزار شما می توانید با قرار دادن ID کانال یوتیوب، درآمد آن را تخمین بزنید. فرمول محاسبه درآمد یوتیوب براساس نرخ RPM کانال و بازدید ویدیوها است. طبیعتا هرچه بازدید ویدیوهای کانال بیشتر باشد، RPM بیشتر و در نتیجه درامد کانال هم بیشتر خواهد شد.

مجموعه افراک از سال ۹۶ تا به الان در زمینه نقد کردن درآمد یوتیوب فعال است و کارشناسان افراک با یوتیوبرهای زیادی در ارتباط بوده‌اند. به همین خاطر در برطرف کردن مشکلات یوتیوبرها و یا کمک به یوتیوبرهای تازه‌کار تجربه زیادی دارند. شما می‌توانید برای ساخت کانال و کسب شرایط مانیتایز یوتیوب از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

دریافت درآمد یوتیوب در ایران

با توجه به شرایط اقتصادی داشتن درآمد دلاری بهترین راهی است که می‌تواند آینده مالی شما را بسازد. یکی از بهترین راه‌ها برای داشتن درآمد دلاری در ایران فعالیت در یوتیوب است. یوتیوب بعد از گوگل به عنوان دومین موتور جستجو در جهان شناخته می شود کسب درآمد از یوتیوب در ایران همچنان بکر بوده و کم کم جایگاه خودش رو پیدا خواهد کرد. شما برای کسب درآمد دلاری و نقد کردن آن در ایران می‌توانید از خدمات افراک بهره‌مند شوید.

ثبت کانال یوتیوب

مینی دوره آموزش یوتیوبر شدن افراک
مشاهده همه
اپیزود ۱: یوتیوب به درد من میخوره یا نه؟
اپیزود ۱: یوتیوب به درد من میخوره یا نه؟
مشاهده
اپیزود ۲: چطوری برای کانال یوتیوب موضوع انتخاب کنیم؟
اپیزود ۲: چطوری برای کانال یوتیوب موضوع انتخاب کنیم؟
مشاهده
اپیزود ۳: مهارت‌های مورد نیاز برای فعالیت در یوتیوب
اپیزود ۳: مهارت‌های مورد نیاز برای فعالیت در یوتیوب
مشاهده
اپیزود ۴: تجهیزات لازم برای تولید محتوا در یوتیوب
اپیزود ۴: تجهیزات لازم برای تولید محتوا در یوتیوب
مشاهده
قوانین یوتیوب

کتابچه قوانین انتشار ویدیو در یوتیوب

الگوریتم های یوتیوب روز به روز پیشرفته تر و حساس تر می‌شوند، به طوری که با کوچک‌ترین اشتباه ممکن است یک کانال برای همیشه حذف شود و درآمد آن از بین برود! اصلی ترین قانون یوتیوب، کپی رایت است؛ اگر یوتیوب متوجه شود که شما از محتوای دیگران استفاده می‌کنید به شما اخطار خواهد داد! برای اطلاع از قوانین یوتیوب فایل زیر را مطالعه کنید.
دانلود کتاب قوانین یوتیوب

افزایش بازدید کانال با ابزارهای سئو یوتیوب

ابزار vidiq

آنالیز و جستجوی کلمه کلیدی یوتیوب با ابزار vidiq!

اطلاعات بیشتر
ابزار Tubebuddy

چک کردن رقبا و سئو ویدیوهای یوتیوب با Tubebuddy!

اطلاعات بیشتر
ابزار TubeRanker

بهینه سازی عنوان و تگ های ویدیوها با Tuberanker!

اطلاعات بیشتر

درخواست مشاوره رایگان

کسب درآمد از یوتیوب افراک

  سوالات متداول

  برای کسب درامد از یوتیوب، شما باید کانال فعال در یوتیوب داشته باشید و کانال شما شرایط یوتیوب را دریافت کرده باشد. همچنین کانال شما توسط کارشناسان افراک بررسی می‌شود و پس از تایید، می‌توانید از آن درآمد کسب کنید.
  تا کنون هیچ‌گونه محدودیتی برای ساخت کانال یوتیوب با شماره تلفن همراه ایرانی و ایمیلی که از ایران ساخته‌اید گزارش نشده است. همچنین این موضوع، مشکلی برای کسب درامد از این کانال با استفاده از گوگل ادسنس ایجاد نمی‌کند.
  با توجه به مشترک بودن اکانت ادسنس در میان مشتریان افراک، ممکن است نقض برخی قوانین یوتیوب از سمت تعدادی از آن‌ها، منجر به مسدود شدن اکانت ادسنس افراک و بلاک شدن درآمدها شود. هرچند با نظارت مستمر کارشناسان افراک، همه تلاش ما بر این است که این اتفاق نیفتد و پیش از نقض جدی قوانین، کانال‌‌های ناامن را از اکانتمان حذف کنیم.
  میزان کارمزد، ۱۸ درصد از درآمد شما است. همچنین شرایطی برای کاهش این کارمزد وجود دارد که برای اطلاع از آن می توانید با کارشناسان افراک در تماس باشید.
  گوگل درآمد هر ماه را ۲۱ تا ۲۶ ماه میلادی بعد به ادسنس واریز می‌کند و مجموعه طی ۳ الی ۷ روز کاری با شما تسویه ریالی خواهد داشت.
  برای نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران دو راه کلی وجود دارد. کمک گرفتن از آشنایان شما در خارج از کشور ایران و دیگری استفاده از سرویس نقد کردن درآمد یوتیوب افراک می‌باشد.
  شما برای محاسبه درآمد کانال می‌توانید در ماشین حساب یوتیوب افراک، ID و یا لینک کانال خود را وارد کنید و درآمد آن را به صورت تقریبی مشاهده کنید.
  میزان درامد شما به موارد متفاوتی بستگی دارد، از جمله لوکیشن افرادی که ویدئو های شما را تماشا می کنند و محتوای چنل. هرچقدر چنل شما تخصصی تر باشد گوگل درآمد بیشتری به ازای هر بار نمایش در نظر خواهد گرفت.
  خیر شما همیشه مالک کانال خود خواهید بود.
  به صورت منظم تولید محتوا کنید، در انتخاب موضوع کانال دقت لازم را داشته باشید در نهایت پیشنهاد می‌کنیم از تبلیغات در یوتیوب برای افزایش بازدید و مشترک کانال استفاده کنید.
  نقد کردن درآمد یوتیوب
  4.41 از 54 رای ثبت شده

  نظر شما

  ایده های عالی خود را وارد کنید
  جدیدترین مفیدترین
  1. سلام با عرض خسته نباشید خدمت شما! آیا اتباع افغانی می‌توانند از خدمات شما استفاده کنند اگر می توانند لطفاً راهنمایی کنید چه شرایطی میخواهد؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام احسان عزیز، متاسفانه امکان عقد قرارداد با اتباع خارجی وجود ندارد. موفق باشید

    آیا مفید بود؟
  2. با سلام من تو کانال م فحش هم میدم چون محتوا مربوط به اخبار رپ کشور هست و خبر هایی ک تو کشور اتفاق میفته . میخواستم بدونم مشکلی با همکاری با شما هست یا خیر ؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام وقتتون بخیر، آدرس کانال را در پنل به صورت تیکت ارسال فرمایید تا کارشناسان بررسی کنند. موفق باشید

    آیا مفید بود؟
  3. سلام وقت بخیر.
   اگه بخوایم با مجموعه شما همکاری داشته باشیم، یا خودمون از ادسنس فرد قابل اعتماد تو خارج کشور استفاده کنیم، آیا مهمه که اکانت یوتیوب و جیمیل توسط شماره داخل ایران تایید شده باشه؟
   اگه حالت دوم اتفاق بیفته، تفاوت جیمیل و نام صاحب کانال با جیمل و صاحب اکانت ادسنس مشکلی ایجاد نمیکنه؟
   تو حالت اول (همکاری با افراک)، اگه به طور مثال درآمد کانال من 100 دلار باشه، انتظار میره که افراک 82 دلار به صورت ریال به من پرداخت کنه یا مالیات هم باید به این مبلغ اضافه کرد؟

   مرسی
   مرسی

   آیا مفید بود؟
   • سلام احسان عزیز، وقت شماهم بخیر! خیر، مغایرت نام صاحب کانال با اکانت ادسنس مشکلی ایجاد نمیکند و نیازی نیست شماره داخل ایران تایید شده باشد. درآمد شما بعداز کسر 18 درصد کارمزد نقد میشود و مالیاتی کسر نمیشود. موفق باشید

    آیا مفید بود؟
   • سلام تو کانال یوتیوبم نه از چهره استفاده میکنم نه صدا آیا مشکلی پیش میاد و میتونم با شرکت شما هم کاری کنم ممنون میشم جواب بدین

    آیا مفید بود؟
    • سلام علی عزیز، درحال حاضر مجموعه افراک با کانالی که حضور فعال در ویدئوهای کانال خود نداشته باشد همکاری نمی کند. موفق باشید

     آیا مفید بود؟
  4. سلام
   1- درصد شما برای تمام کانال ها 18 درصد هست یاخیر ؟
   2- این 18 شامل مالیات آمریکا هم میشه یا اونو جدا حساب میکنید؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام علیرضا جان، بله 18 درصد برای تمامی کانال هاست، خیر مالیاتی کسر نمیشود. با آرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟
  5. سلام و درود ، من قصد ایجاد چنل یوتیوب رو دارم قبلاً به مدت یک سال فعالیت داشتم ولی به جایی نرسید و تغییر شغل دادم، مدتی کافی‌شاپ زدم ولی با شکست مواجه شد ، حالا قصد دارم درآمد دلاری داشته باشم سوال اینه که آیا شما امکان این رو که یک چنل یوتیوب رو در کوتاه ترین زمان ممکن از صفر به صد ( ایجاد کانال انتخاب موضوع مناسب و سئو و پروموت نقد درآمد) برسانید رو دارید ؟ و از نظر هزینه به صورت کلی چقدر باید تقدیم کنم , واقعا از نظر زمانی برای رسیدن به درآمد زایی زمان ندارم اما امکان تولید محتوا به صورت مداوم هست و به عنوان یک شغل به این موضوع نگاه میکنم . ممنون میشم راهنمایی کنید سپاس.

   آیا مفید بود؟
  6. با عرض سلام و خسته نباشید و وقت به خیر
   خدمت پشتیبان و کارشناس محترم.

   بابت یک سؤال تیکت ارسال کردم .

   اینکه آیا جهت به صفر رساندن احتمال از بین رفتن کانال ها از طریق ادسنس اشتراکی و غیرقانونی بودن محتوا ؛
   کاملاً بعد از برسی ذره ذره تمام محتوا های کانال ها؛
   اجازه ی انتشار محتوا ها را می دهید ؟

   چقدر خیالمان راجب امنیت کانال های یک عمر وقت و انرژی و زحمت گرفته مان می تواند راحت باشد؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام حسین عزیز، ریسک ادسنس اشتراکی برای همه کانال ها وجود دارد.
    مجموعه افراک تمام تلاش خود را می کند تا محتوای متفرقه و مخالف قوانین یوتیوب را به ادسنس متصل نکند همچنین محتوای تمامی کانال ها چک و بررسی می شود. اما در نظر داشته باشید که همیشه ۱٪ ریسک وجود دارد. موفق باشید

    آیا مفید بود؟
  7. ایا شما از ادسنس mcn استفاده میکنین یا از ادسنس اشتراکی؟ چون اکثر شرکت‌ها برای یوتوبر های تازه کار از ادسنس اشتراکی استفاده میکنن که بسیار خطرناکه

   آیا مفید بود؟
   • سلام میلاد جان
    درحال حاضر تمامی ادسنس ها اشتراکی هست اما مجموعه افراک با کانال های ریسکی و کانال هایی که محتوای خودشون رو تولید نمیکنند همکاری نمی کند، همچنین تمامی کانال ها و ویدئوها بررسی میشوند و مشکلی ایجاد نمیشود.

    آیا مفید بود؟
  8. سلام خسته نباشید
   دو سوال داشتم
   ۱_ آیا درآمد کانال هایی که به زبان انگلیسی فعالیت می‌کنند هم نقد می‌کنند ؟
   ۲_ در وریفای کردن کانال آیا وارد کردن شماره ایران مشکل ساز می‌شود ؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام سامان عزیز
    بله نقد میکنیم
    درحال حاضر وریفای کردن کانال با شماره ایران مشکلی ندارد

    آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز
    کارمزد افراک برای نقد کردن درامد یوتیوب، ۱۸ د رصد است که شما می‌توانید ماه اول را بدون کارمزد، درامد خود را نقد شده دریافت کنید.

    با آرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟
  9. سلام خسته نباشید این کانال من هستش https://www.youtube.com/@godofwar8571/ من کانالم خیلی وقته مانی تایز شده ولی خب سراغش نرفتم ولی یه سوال داشتم مثلا من الان کلی ویدئو تو کانال دارم بیشترینشون تا 70 هزارتا ویو خورده سوالم اینه که اگه من الان کانالم رو به ادسنس وصل کنم اون ویدئوهای قبلی درآمدشون میاد برام یا باید بعد از مانی تایز شدن ویدئو بزارم که درآمد اونا بیاد برام؟ و یک سوال دیگم این بود که اگه میشه پول اون قبلیارو گرفت بعد اینکه پولشونو گرفتم میشه دوباره اد سنس یویتوبو ورداشت؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز
    تنها پس از اتصال ادسنس می‌توانید درآمد کانال خود را دریافت کنید.
    برای بررسی کانال خود، وارد پنل کاربری‌تان در افراک شوید، https://client.afrak.com/ در قسمت یوتیوب، آدرس کانال را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان افراک باشید.
    باآرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟
  10. سلام من میخواستم بدونم که کانال هایی که ویدیو های کوتاهی مثل میم و بیوگرافی و چند تا از و… رو بدون تصویر و صدا( در بعضی مواقع با صدای هوش مصنوعی) بدون هیچ کپی رایت و استفاده از محتوای دیگران میسازن بعد مانیتایز شدن میتونن کسب درامد کنن؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز
    پیشنهاد می‌کنیم محتوایی که در کانال استفاده می کنید به طور کامل توسط خودتان ساخته شده باشد، ولی استفاده از محتوای کوتاه در حد چند ثانیه مشکلی در مانیتایز کانال ایجاد نخواهد کرد.
    با آرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟
   • سوال دارم
    باید هم 4000 ساعت واچ تایم داشته باشیم هم 1000 سابسکرایبر تا کسب در آمد کنیم یا یکیش کافیه؟

    آیا مفید بود؟
    • سلام دوست عزیز
     برای مانیتایز کانال و کسب درآمد از آن شما باید ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم و ۱۰۰۰ سابسکرایبر در مدت ۱۲ ماه و یا ۱۰ میلیون بازدید در مدت ۶ ماه از ویدیوهای کوتاه کسب کنید.
     با آرزوی موفقیت برای شما

     آیا مفید بود؟
  11. سلام
   میخواستم بدونم که برای شروع کردن یوتیوب و آپلود ویدئو حتما باید vpn آیپی ثابت و اینجور چیزا نیازه یا با vpn خوب و معمولی هم میشه؟

   یه سوال دیگه اینکه اگر دو نفری از یه چنل یوتیوب استفاده بشه و کلا دو نفری آپلود بشه ویدئو ها، برای چنل مشکل پیش نمیاد؟ یا اینکه حتما باید آیپی دو نفر از یه کشور باشه؟

   آیا مفید بود؟
   • با سلام و احترام
    بهتره با آیپی ای آپلود کنید که قطعی نداشته باشد تا آیپی اصلی کانال شما مشخص نباشد
    پیشنهاد می کنیم از ip بدون قطعی استفاده کنید تا لوکیشن شما مشخص نشود، همینطور بهتر از ادمین ها از یک ip مشترک استفاده کنند.

    با آرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟
  12. ایا شرکت هایی است که در ایران رایگان پول را نقد کند

   آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز، شرکت افراک درآمد کانال یوتیوب شما را ماه اول را به صورت رایگان نقد میکند و بعد از آن اگر کانال یوتیوب جدیدی را معرفی کنید، کارمزد شما شامل تخفیف میشود. با آرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟
   • من کانالم راجبه گیمه و به شرایط مربوط هم رسیدم یعنی تعداد سابه کافی و واچ تایم همه ویدیوهامو هم خودم میسازم ایا افراک مشکلی با محتوای چنل من داره و امکان همکاری با شما رو دارم؟ چنل من زبانش انگلیسیه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

    آیا مفید بود؟
    • سلام دوست عزیز
     وارد پنل کاربری خود در افراک شوید. https://client.afrak.com/
     در قسمت یوتیوب، ثبت کانال جدید را انتخاب کرده و اطلاعات آن را ارسال کنید.
     منتظر تماس کارشناسان یوتیوب افراک باشید.

     آیا مفید بود؟
  13. سلام
   من در ترکیه فامیل دارم، می خواستم بدون آیا باید لوکیشن فیلترشکن با ترکیه یکی باشه و اگه مثلا از هلند استفاده کنم بن میشم؟ و اینکه از چه فیلتر شکنی استفاده کنم که ترکیه رو داشته باشه و معتبر باشه

   آیا مفید بود؟
   • درود، برای ورود به ادسنس باید آیپی شما با آیپی کشور ادسنس یکی باشه اما برای ورود به یوتیوب می توانید از آیپی کشور دیگری استفاده کنید و نکته مهم این است که نباید تغییر آیدی داشته باشید. موفق باشید

    آیا مفید بود؟
  14. با سلام. من یه کانال یوتوب دارم و قصد دارم ویدیوهام رو توش آپلود کنم. ولی برای گذاشتن عکس Thumbnail ویدیوها، بمن گفته شد که باید حتما شماره همراهم رو وریفای کنم. اگر اینکارو بکنم برای درآمدزایی پیج در آینده مشکلی ایجاد نمیشه؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز، در حال حاضر مشکلی بابت تایید کردن کانال یوتیوب با شماره ایران وجود ندارد.
    اما می توانید با مراجعه به سایت ایرانیکارت ( iranicard.ir ) نسبت به خرید سیم کارت های خارجی اقدام فرمایید.

    آیا مفید بود؟
  15. یه سوال داشتم من میخوام کار تو یوتیوب رو شروع کنم چگونه حسابم رو گوگل ادسنس کنم که بتونم درآمد شو دریافت کنم

   آیا مفید بود؟
   • سلام شروین عزیز
    اگر به شرایط مانیتایز یوتیوب رسیده اید می توانید گوگل ادسنس را به یوتیوبتان متصل کنید:
    ۱. درصورتی که حساب و آدرسی خارج از ایران دارید می‌توانید اطلاعات خود را وارد کرده و درآمدتان را هر ماه دریافت کنید.
    ۲. می‌توانید از اطلاعات دوستان و آشنایان‌تان در خارج از ایران استفاده کنید.
    ۳. می توانید از شرکت‌ های نقد کننده درامد یوتیوب (مانند افراک) کمک بگیرید و هر ماه درآمدتان را نقد شده دریافت کنید.

    آیا مفید بود؟
  16. میخواستم ببینم چه نوع محتوایی مورد تایید شما هست. چه نوع کانالهایی رو قبول نمیکنید و باهاشون همکاری نمیکنید. توی سایتتون گشتم چیزی در این مورد نتونستم پیدا کنم. ممنون میشم پاسخ بدین

   آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز
    کانال هایی که احتمال دریافت اخطار کپی رایت داشته باشند، مورد تایید افراک نیستند.
    نمونه کانال ها با ریسک بالای دریافت اخطار: محتواهای ری‌اکتی و یا استفاده از فیلم، عکس و آهنگ‌ها بدون رعایت حق کپی رایت

    برای مشاهده قوانین کپی رایت یوتیوب برروی لینک مربوطه کلیک کنید.

    آیا مفید بود؟
  17. سلام شرایط درامدزایی یوتیوب اونجور که من شنیده ام 1000تا سابسکرایب و 3000ساعت واچ تایم باید داشته باشه درسته؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام متین عزیز
    شرایط یوتیوب برای مانیتایز کانال، ۱۰۰۰ سابسکرایبر و ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم در ۱۲ ماه است. اگر شما به صورت شورت ویدیو تولید محتوا می‌کنید، زمانی که به ۱۰ میلیون بازدید در ۶ ماه رسیدید، کانال شما مانیتایز خواهد شد.
    پیشنهاد می‌کنیم اگر هنوز به شرایط یوتیوب نرسیدید، از تبلیغات یوتیوب برای افزایش مشترک و بازدید استفاده کنید.
    با آرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟
  18. سلام و درود
   برای شروع باید اول اکانت وریفای شود یا بعد از رسیدن به درامد … باید برای برداشت پول لازمه وریفای شود؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز
    برای شروع فعالیت در یوتیوب نیاز است که کانال خود را بسازید و شروع به تولیدمحتوای با کیفیت برای آن کنید پس از رسیدن به شرایط مانیتایز یوتیوب، می‌توانید درامد خود را نقد کنید.

    آیا مفید بود؟
   • برای کسب درآمد از یوتیوب باید مراحل زیر را انجام دهید؛
    ۱. ساخت کانال یوتیوب
    ۲. انتخاب موضوع کانال
    ۳. تولید محتوای مرتبط و با برنامه
    ۴. صبر و تحمل
    ۵. رسیدن به شرایط مانیتایز یوتیوب
    ۶. درخواست نقد کردن درامد

    آیا مفید بود؟
  19. کانال من اخطار کپی رایت گرفته و نتونستم برطرفش کنم شما میتونید کمک کنید؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام میلاد عزیز
    کارشناسان افراک با مشاوره رایگان به شما در برطرف کردن اخطارهای کپی رایت کمک می‌کنند. آدرس کانالتان را در پنل کاربری افراک برای ما ارسال کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند.

    آیا مفید بود؟
  20. کانال یوتیوب من به دلیل اخطار کپی رایت حذف شد و دیگه نتونستم برش گردونم، الان با اطلاعات خودم کانال جدید بزنم ممکنه مانیتایز نشه؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام مینا عزیز
    پیشنهاد می‌کنیم با ایمیل و شماره تماس جدید کانال یوتیوبتان را راه اندازی کنید.

    آیا مفید بود؟
  21. سلام وقتتون بخیر. برا اینکه بتونم درآمد داشته باشم از یوتیوب، چه شرایطی باید داشته باشه کانالم؟چقدر وقت باید گذشته باشه از زمان راه اندازی کانالم؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز
    برای درآمدزایی از یوتیوب کانال شما باید در ۱۲ ماه گذشته ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم و یا ۱۰ میلیون بازدید طی مدت ۹۰ روز از ویدیوهای کوتاه کسب کرده باشید.

    آیا مفید بود؟
    • سلام و عرض ادب، ببخشید بنده ری اکت زدم روی پشت صحنه سریال درحاشیه بعد الان شرایط درآمد زایی دارم شرکت شما قبول میکنه؟

     آیا مفید بود؟
     • سلام علیرضا عزیز، پیشنهاد میکنیم تمام ویدیو توسط خودتان ساخته شده باشد، آدرس کانالتون را از طریق پنل کاربری افراک ارسال کنید تا کارشناسان ما بررسی کنند،برای اطلاع از قوانین کپی رایت، مطلب قوانین کپی رایت یوتیوب را مطالعه کنید. موفق باشید

      آیا مفید بود؟