گوگل ادسنس

ابزار کسب درآمد دلاری شما

از وب‌سایت خود درآمد دلاری کسب کنید و به راحتی آن را در ایران نقد کنید! ساخت حساب گوگل ادسنس با افراک!

ساخت اکانت گوگل ادسنس

تعرفه و کسب درآمد از گوگل ادسنس – ساخت اکانت گوگل ادسنس ـ ساخت حساب گوگل ادسنس ـ ساخت اکانت گوگل ادسنس

در حال حاضر این سرویس توسط افراک ارائه نمی‌شود.

کسب درآمد از گوگل ادسنس

مراحل کسب درآمد از گوگل ادسنس

 • مرحله 1
  ارزیابی وب‌سایت

  در این مرحله شرایط وب‌سایت شما برای کسب درآمد از ادسنس و همچنین حوزه فعالیت آن توسط کارشناسان افراک مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 • مرحله 2
  ایجاد دسترسی گوگل ادسنس

  در این مرحله شما دسترسی‌های لازم را در اختیار کارشناسان افراک قرار می‌دهید تا امکان اتصال سرویس ادسنس‌ و وب‌سایت شما فراهم شود.

 • مرحله 3
  کسب درآمد دلاری

  در این مرحله، همه‌چیز آماده است تا از وب‌سایت خود درآمد دلاری کسب کنید و پس از کسر ۲۰ درصد کارمزد افراک، آن را نقد کرده و تحویل بگیرید.

شروع کنید

چرا افراک را انتخاب کنید؟

اعتماد به واسط‌های حقیقی برای نقد کردن درآمد حاصل از ادسنس، ممکن است منجر به کلاهبرداری و از دست رفتن درآمد شما شود. در عوض می‌توانید به افراک، به عنوان یک واسط حقوقی معتبر اعتماد کنید.

 

با استفاده از تجربه کارشناسان افراک در حوزه تخصصی کسب درآمد از ادسنس، می‌توانید محتوای باکیفیت‌تری برای وب‌سایت خود تولید کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

در هفته آخر هر ماه میلادی، درآمد شما به صورت منظم، سریع و با تضمین کسر کمترین کارمزد، به حسابتان واریز می‌شود.

سوالات متداول گوگل ادسنس

ادسنس‌ یکی از پلتفرم های تبلیغاتی گوگل است که به هرکسی که سایت دارد امکان کسب درآمد دلاری از طریق درج تبلیغات گوگل‌ در سایت خود را می دهد.
هر ادسنس سه مرحله تایید دارد. ۱: تایید اطلاعات شخص. ۲: تایید آدرس و ۳: تایید اطلاعات حساب. چنانچه ۲ مرحله اول را تایید کرده باشید میتوانیم با وارد کردن اطلاعات حساب درآمد شما را نقد کنیم
برای ثبت نام وبلاگ در ادسنس‌ باید ۶ ماه از زمان ایجاد آن گذشته باشد؛ در صورتی که برای وب سایت ها چنین محدودیتی وجود ندارد. اما معمولا به دلیل محدود بودن مطالب، یک سایت تازه تاسیس شده توسط ادسنس‌ به راحتی تایید نمی‌شود.
قبلا تعداد تبلیغات در هر صفحه به سه واحد تبلیغاتی محدود بود اما مدتی است که این محدودیت لغو شده است.
درآمدی که گوگل به ازای هر نمایش محاسبه می کند بر اساس ip افرادی که وارد سایت شما می شوند، محتوا و کیفیت سایت شما محاسبه می شود. اصولا درآمد حاصله از کشور های اروپایی، آمریکا و کانادا بالاتر است. همچنین هر چقدر رنک سایت بالاتر باشد، درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد.
گوگل ادسنس موتور هوشمندی دارد که می‌تواند بر اساس محتوای وب‌سایت‌تان، تبلیغات مرتبط و تخصصی را به کاربر نمایش دهد. بنابراین، هرچه وب‌سایت شما به موضوعات تخصصی‌تر بپردازد، شانس بیشتری برای قبولی در گوگل ادسنس و دریافت تبلیغات پرسودتر دارد.
خیر متاسفانه به دلیل تحریم ها هیچ یک از این موارد را گوگل تایید نمی کند. در حال حاضر رایج ترین زبان در گوگل ادسنس، زبان انگلیسی است اما شما به هر زبان دیگر میتوانید در گوگل ادسنس فعالیت بفرمایید. هاست و دامنه سایت شما نیز میتواند مربوط به هر یک از کشور هایی که از سمت گوگل تحریم نیستند باشد.

درباره گوگل ادسنس سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

تماس با افراک

  تعرفه گوگل ادسنس / تعرفه گوگل ادسنس

  کسب درآمد با گوگل ادسنس
  تعرفه و کسب درآمد از گوگل ادسنس – ساخت اکانت گوگل ادسنس ـ ساخت حساب گوگل ادسنس ـ...
  4.6 از 5 رای ثبت شده