نقد کردن درآمد گوگل ادسنس

گوگل ادسنس، ابزار کسب درآمد دلاری شما

درآمد زایی دلاری با تولید محتوا و تبلیغات سایت در ایران چطور امکان پذیر است؟ گوگل ادسنس یکی از سرویس‌های اصلی شرکت گوگل است که با کمک آن امکان کسب درآمد انجام پذیر است. با اتصال ادسنس به کانال یوتیوب و یا قرار دادن آن در سایت، درآمد حاصل از نمایش تبلیغات هر ماه به حساب واریز خواهد شد. خرید اکانت گوگل ادسنس برای یوتیوب با آژانس تبلیغات آنلاین افراک ماه اول بدون کامزد درآمد را نقد کنید.

گوگل ادسنس
گوگل ادسنس

شرایط نقد کردن درآمد گوگل ادسنس

 • مرحله 1
  ثبت نام در گوگل ادسنس

  برای شروع درآمدزایی از گوگل ادسنس، در ابتدا باید در گوگل ادسنس افتتاح حساب کنید. برای ساخت حساب ادسنس نیاز است آدرس، شماره تماس و شماره حساب بانکی خودتان یا فردی خارج از ایران را داشته باشید.

 • مرحله 2
  وریفای اکانت ادسنس

  در این مرحله یک کد به آدرس محل زندگی‌ای که مشخص کرده‌اید ارسال می‌شود. پس از وریفای کد باید حساب بانکی (غیر از ایران) را وارد کنید تا گوگل ادسنس فعال شود.

 • مرحله 3
  اتصال به سایت یا کانال و دریافت درآمد

  پس از اینکه گوگل ادسنس را به سایت و کانال خود اضافه کردید، گوگل هر ۲۱ تا ۲۶ ماه میلادی درآمد را به حساب بانکی متصل شده واریز می‌کند. آژانس افراک پس از کسر کارمزد ۱۸ درصد، درآمد را نقد شده به حساب شما در ایران واریز می‌کند. کسب درآمد از گوگل ادسنس در ایران امکان پذیر است.

اطلاعات مهم در مورد گوگل ادسنس

تحریم در ایران

سرویس گوگل ادسنس برای ایرانیان فیلتر است. به همین علت برای استفاده از آن باید از اطلاعات فردی ساکن خارج از ایران استفاده کنید و یا از شرکت‌های معتبر واسطی کمک بگیرید.

اتصال حساب بانکی

در صورتی که شخصی خارج از ایران می‌شناسید، می‌توانید ادسنس را با مشخصات او ساخته و تنها از حساب بانکی افراک برای اتصال به آن استفاده کنید. در این صورت ادسنس اختصاصی برای شما است.

مالیات بر درآمد

مالیات بر درآمد هر کشور متفاوت است. براساس لوکیشن هر کشور، مالیات بر درآمد آن متفاوت است. به همین دلیل افراد، گوگل ادسنس خود را با دیگران شریک نمی‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم حساب بانکی افراک را به گوگل ادسنس اضافه کنید.

ادسنس اشتراکی

با توجه به تحریماتی که در مقابل ایرانی‌ها قرار دارد، کاربران ایرانی نمی‌توانند اکانت گوگل ادسنس بسازند، به همین دلیل برای استفاده از گوگل ادسنس برای یوتیوب و سایت باید از ادسنس اشتراکی استفاده کنید.

گوگل ادسنس

چرا افراک را برای نقد کردن درآمد ادسنس انتخاب کنیم؟

اعتماد به واسط‌های حقیقی برای نقد کردن درآمد گوگل ادسنس، ممکن است منجر به کلاهبرداری و از دست رفتن درآمد شما شود. در عوض می‌توانید به آژانس تبلیغات آنلاین افراک، به عنوان یک واسط حقوقی معتبر اعتماد کنید.

 

با استفاده از تجربه کارشناسان افراک در حوزه تخصصی کسب درآمد از ادسنس، می‌توانید محتوای باکیفیت‌تری برای وب‌سایت و یا کانال خود تولید کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

پس از واریز درآمد توسط گوگل، از ۲۱ تا ۲۶ ماه میلادی با کسر ۱۸ درصد کارمزد درآمد نقد شده به حسابتان واریز می‌شود.

اتصال شماره حساب به ادسنس

نحوه اتصال حساب بانکی به گوگل ادسنس

برای کسب درآمد از گوگل ادسنس در ایران باید، حساب بانکی به اکانت گوگل ادسنس اضافه شود. با توجه به تحریم های شکل گرفته در برابر ایرانی‌ها، کاربران کشور ایران نمی‌توانند از اطلاعات خود برای گوگل ادسنس استفاده کنند، به همین منظور نیاز است از گوگل ادسنس خود را از یک شرکت واسط مانند افراک بگیرند و یا با اطلاعات دوستان و آشنایان خود خارج از ایران، حساب خود را افتتاح کنند.

 

نکتـــه: شما می‌توانید حساب ادسنس خود را با اطلاعات دوستان و آشنایان تان در خارج از ایران افتتاح کرده و حساب بانکی آژانس افراک را به آن متصل کنید، در این صورت آشنایان شما دغدغه مالیات بر درآمد نخواهند داشت.

گوگل ادسنس در ایران

در ایران چطور از گوگل ادسنس استفاده کنیم؟

برای ساخت حساب گوگل ادسنس راه ‌های زیادی وجود دارد، از استفاده از اطلاعات دوستان و آشنایانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند گرفته تا استفاده از شرکت های واسطه مانند افراک، کدام راه به صرفه تر است؟

 1.  با توجه به اینکه حساب بانکی دوستان و آشنایان درگیر مالیات می‌شود، دولت کشور آن‌ ها درآمدشان را هم درگیر مالیات می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم از این راه استفاده نکنید.
 2. ساخت حساب ادسنس با رفتن به یک کشور دیگر، تقریبا غیر ممکن شده و تنها در صورتی می توانید که اقامت آن کشور را داشته باشید.

با توجه به شرایط گفته شده شرکت های نقد کننده درآمد یوتیوب نمی‌توانند برای هر کانال یک ادسنس اختصاصی ارائه دهند، به همین علت چندین کانال را به یک ادسنس (ادسنس اشتراکی) متصل می‌کنند.

 

درباره گوگل ادسنس سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

تماس با افراک

  سوالات متداول گوگل ادسنس

  ادسنس‌ یکی از پلتفرم‌های تبلیغاتی گوگل است که به هرکسی که سایت و یا کانال یوتیوب دارد امکان کسب درآمد دلاری از طریق درج تبلیغات گوگل‌ در سایت خود را می دهد.
  هر ادسنس سه مرحله تایید دارد. ۱: تایید اطلاعات شخص. ۲: تایید آدرس و ۳: تایید اطلاعات حساب. چنانچه ۲ مرحله اول را تایید کرده باشید میتوانیم با وارد کردن اطلاعات حساب درآمد شما را نقد کنیم.
  برای ثبت نام وبلاگ در ادسنس‌ باید ۶ ماه از زمان ایجاد آن گذشته باشد؛ در صورتی که برای وب سایت ها چنین محدودیتی وجود ندارد. اما معمولا به دلیل محدود بودن مطالب، یک سایت تازه تاسیس شده توسط ادسنس‌ به راحتی تایید نمی‌شود.
  قبلا تعداد تبلیغات در هر صفحه به سه واحد تبلیغاتی محدود بود اما مدتی است که این محدودیت لغو شده است.
  درآمدی که گوگل به ازای هر نمایش محاسبه می کند بر اساس ip افرادی که وارد سایت شما می شوند، محتوا و کیفیت سایت شما محاسبه می شود. اصولا درآمد حاصله از کشور های اروپایی، آمریکا و کانادا بالاتر است. همچنین هر چقدر رنک سایت بالاتر باشد، درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد.
  گوگل ادسنس موتور هوشمندی دارد که می‌تواند بر اساس محتوای وب‌سایت‌تان، تبلیغات مرتبط و تخصصی را به کاربر نمایش دهد. بنابراین، هرچه وب‌سایت شما به موضوعات تخصصی‌تر بپردازد، شانس بیشتری برای قبولی در گوگل ادسنس و دریافت تبلیغات پرسودتر دارد.
  خیر متاسفانه به دلیل تحریم ها هیچ یک از این موارد را گوگل تایید نمی کند. در حال حاضر رایج ترین زبان در گوگل ادسنس، زبان انگلیسی است اما شما به هر زبان دیگر میتوانید در گوگل ادسنس فعالیت بفرمایید. هاست و دامنه سایت شما نیز میتواند مربوط به هر یک از کشور هایی که از سمت گوگل تحریم نیستند باشد.
  ادسنس اختصاصی تنها برای اتصال به یک کانال یا وب سایت است که با توجه به محدودیت هایی که کاربران ایرانی دارند، نمی‌توان از ادسنس اختصاصی استفاده کرد به همین منظور تعدادی کانال را به یک ادسنس که اصطلاحا به آن ادسنس اشتراکی می‌گویند وصل می‌کنیم.
  برای خرید ادسنس اشتراکی، کانال شما باید بدون کپی رایت بوده و محتوای آن مورد تایید شرکت افراک باشد تا ریسک ساسپند شدن را نداشته باشد.
  برای استفاده از خدمات دریافت ادسنس و نقد کردن درآمد یوتیوب باید وارد پنل کاربری خود در افراک شوید، در بخش یوتیوب، مشخصات کانال خود را وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان افراک باشید.

  تعرفه گوگل ادسنس / تعرفه گوگل ادسنس

  نقد کردن درآمد گوگل ادسنس
  تعرفه گوگل ادسنس / تعرفه گوگل ادسنس
  4.43 از 7 رای ثبت شده

  نظر شما

  ایده های عالی خود را وارد کنید
  جدیدترین مفیدترین
   • سلام و عرض ادب
    ممنون از توجه‌تان، خطای لحظه‌ای بوده و برطرف شده است. با آرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟