افزایش رتبه الکسا

فتح قله‌های میدان رقابت با کاهش رتبه سایت !

بازدید بیشتر؛ فروش بیشتر

کاهش رتبه الکسا / alexa rank

– کاهش رتبه الکسا – افزایش رتبه الکسا- کاهش رتبه سایت

کاهش رتبه الکسا alexa

چه عواملی در افزایش رتبه الکسا‌ موثر است؟

تعداد کاربران منحصر به فرد که به صورت روزانه از وب‌سایت بازدید می‌کنند، از عوامل مهم موثر در افزایش رتبه الکسا است.

تعداد دفعاتی که یک صفحه خاص توسط کاربران بازدید شده است، از عوامل مهم موثر در کاهش رتبه سایت است.

مهم‌ترین راهکارهای کاهش رتبه الکسا

تولید محتوای جذاب و منحصربه‌فرد

دریافت بک‌لینک از وب‌سایت‌های معتبر

بهبود سئو سایت

کاهش رتبه الکسا / alexa rank

به خاطر داشته باشید …

به صورت کلی، تجربه کاربران در کاهش رتبه Alexa‌ بسیار تاثیرگذار است. نکته مهم این است که کاهش رتبه الکسا، یک شبه اتفاق نمی‌افتد. این موضوع، نیازمند صرف زمان و هزینه است؛ اما نتایجی که به همراه دارد قطعا ارزشش را خواهد داشت!

 

سوالات متداول

الکسا بر اساس اطلاعاتی که از سراسر اینترنت جمع آوری میکند، به هر سایت دو رتبه منحصربفرد اختصاص می دهد. یکی رتبه کشوری و دیگری رتبه جهانی. الکسا برای محاسبه رتبه هر سایت فاکتور های زیر را بررسی می کند: تعداد بازدیدکنندگان منحصربفرد، تعداد بازدید از صفحات، مدت زمان حضور کاربر، بانس ریت (Bounce Rate)، ورودی از موتورهای جستجو، ورودی از شبکه های اجتماعی و بک لینک از سایت های معتبر.
خیر، نیازی نیست وب‌سایت شما در سایت الکسا ثبت شده باشد. کاهش‌ رتبه‌ الکسا‌ بر اساس بهبود ترافیک و میزان بازدید وب‌سایت شماست.
در واقع عکس این موضوع وجود دارد. از راهکارهای مهم برای کاهش‌ رتبه‌ الکسا‌، بهبود سئو‌ سایت است. چرا که منجر به افزایش بازدید وب‌سایت شما و در نتیجه بهبود رتبه‌ الکسا‌ می‌شود.
خیر. تضمینی در زمینه «میزان» کاهش رتبه‌ الکسا‌ وجود ندارد. چرا که این موضوع به عوامل متعددی از جمله حوزه فعالیت و وضعیت کنونی سایت بستگی دارد. همچنین الکسا رتبه هر سایت را به نسبت دیگر سایت ها مشخص می کند بنابراین ممکن است شما تغییری در سایت اعمال نکنید و تنها به این دلیل که رقبای شما در حال بهبود رتبه الکسا خود هستند، رنک شما افزایش یابد.
رتبه الکسا معیاری مهم برای اعتبار سایت به شمار می رود و یکی از روش هایی است که می تواند در جلب اعتماد کاربر مفید واقع شود.
بله. هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

    افزایش رتبه الکسا
    – کاهش رتبه الکسا – افزایش رتبه الکسا- کاهش رتبه سایت
    5 از 3 رای ثبت شده