نقد کردن درآمد یوتیوب

ماه اول بدون کارمزد

کسب درآمد از یوتیوب مستلزم تولید محتوای درست است. هرچه محتوای با کیفیت تری بسازید، درآمد بیشتری خواهید داشت. اگر شرایط لازم یوتیوب را کسب کردید، افراک ماه اول درآمد شما را بدون کارمزد نقد خواهد کرد.

نقد کردن درامد یوتیوب

تعرفه درآمد از یوتیوب – تعرفه درآمد از یوتیوب – میزان درآمد از یوتیوب – افراک یوتیوب – میزان نقد کردن درآمد یوتیوب

کسب درآمد از یوتیوب در ایران

با توجه به شرایط اقتصادی داشتن درآمد دلاری بهترین راهی است که می‌تواند آینده مالی شما را بسازد. یکی از بهترین راه‌ها برای داشتن درآمد دلاری در ایران فعالیت در یوتیوب است. یوتیوب بعد از گوگل به عنوان دومین موتور جستجو در جهان شناخته می شود.  کسب درآمد از یوتیوب در ایران همچنان بکر بوده و کم کم جایگاه خودش رو پیدا خواهد کرد. شما برای کسب درآمد دلاری و نقد کردن آن در ایران می‌توانید از خدمات افراک بهره‌مند شوید.

نقد کنید

کسب درآمد از یوتیوب با افراک

آموزش یوتیوبر شدن

درآمد یوتیوبرها، خیلی از افراد را وسوسه کرده که کانال بسازند و یوتیوبر شوند. برای یوتیوبر شدن باید صبور باشید و به تولید محتوای با کیفیت بپردازید، پس از آن زمانی که به شرایط مانیتایز یوتیوب رسیدید، برای درآمدزایی از آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

مینی دوره آموزش یوتیوبر شدن افراک در یوتیوب
مشاهده همه
اپیزود ۱: یوتیوب به درد من میخوره یا نه؟
اپیزود ۱: یوتیوب به درد من میخوره یا نه؟
مشاهده
اپیزود ۲: چطوری برای کانال یوتیوب موضوع انتخاب کنیم؟
اپیزود ۲: چطوری برای کانال یوتیوب موضوع انتخاب کنیم؟
مشاهده
اپیزود ۳: مهارت‌های مورد نیاز برای فعالیت در یوتیوب
اپیزود ۳: مهارت‌های مورد نیاز برای فعالیت در یوتیوب
مشاهده
اپیزود ۴: تجهیزات لازم برای تولید محتوا در یوتیوب
اپیزود ۴: تجهیزات لازم برای تولید محتوا در یوتیوب
مشاهده
نقد کردن درآمد یوتیوب با افراک

محاسبه درآمد کانال یوتیوب

درآمد ویدیوهای یوتیوب بر اساس عملکرد مخاطبان کانال شما محاسبه شود. اگر کاربران یوتیوب از ویدیو شما استقبال کرده‌ باشند، الگوریتم یوتیوب آن را به افراد بیشتری در سطح وب نشان خواهد داد که نتیجه این کار، افزایش بازدید و سابسکرایبر است. تعداد کامنت، لایک، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و موضوع کانال هم در میزان درآمد تاثیر گذار است. زمانی که درآمدزایی کانال شما آغاز شد، نقد کردن آن را به افراک بسپارید!

محاسبه درآمد یوتیوب

تخمین درآمد ویدیوهای یوتیوب

درآمد تقریبی روزانه
درآمد تقریبی ماهانه
درآمد تقریبی سالانه
میزان درآمد از ویديوهای یوتیوب به عوامل مختلفی بستگی دارد و متغیر است. قابل اعتماد ترین مولفه برای محاسبه درآمد یوتیوب استفاده از درصد RPM (درآمد به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید) است.
نقد کردن درآمد یوتیوب

قوانین انتشار ویدیو در یوتیوب

الگوریتم های یوتیوب روز به روز پیشرفته تر و حساس تر می‌شوند، به طوری که با کوچک ترین اشتباه ممکن است یک کانال برای همیشه حذف شود و درآمد آن از بین برود! اصلی ترین قانون یوتیوب، کپی رایت است؛ اگر یوتیوب متوجه شود که شما از محتوای دیگران استفاده می‌کنید به شما اخطار خواهد داد!
درخواست مشاوره

کتابچه قوانین یوتیوب

قوانین یوتیوب اهمیت زیادی برای یوتیوبرها دارد، تمام قوانین انتشار محتوا در یوتیوب را گردآوری کردیم تا با مطالعه آن بدانید که چگونه اخطار دریافت نکنید و یا برای برطرف کردن آن چه اقدامی انجام دهید.

دانلود

  ابزارهای یوتیوب

  سئو ویدیو یوتیوب

  بهینه سازی ویدیوهای یوتیوب باعث می‌شود، الگوریتم یوتیوب، آن را به افراد بیشتری نشان دهد، هرچه کاربران بیشتری ویدیو را مشاهده کنند، بازدید و سابسکرایبر کانال بیشتر می‌شود، در نتیجه درآمد آن هم بیشتر می‌شود. یکی از راه های بهینه سازی ویدیوهای یوتیوب استفاده از ابزارهای سئو متناسب با آن است.
  درخواست مشاوره

  ابزارهای مناسب سئو یوتیوب

  ابزار vidiq

  آنالیز و جستجوی کلمه کلیدی یوتیوب با ابزار vidiq

  اطلاعات بیشتر
  ابزار Tubebuddy

  چک کردن رقبا و سئو ویدیوهای یوتیوب با Tubebuddy!

  اطلاعات بیشتر
  ابزار TubeRanker

  بهینه سازی عنوان و تگ های ویدیوها با Tuberanker!

  اطلاعات بیشتر
  کسب درآمد از یوتیوب با افراک

  مراحل نقد کردن درآمد یوتیوب

  • مرحله 1

   ارزیابی کانال یوتیوب

   برای کسب درآمد از یوتیوب، کانال شما باید حداقل ۱۰۰۰ مشترک (Subscriber) و حداقل ۴۰۰۰ ساعت بازدید در ۱۲ ماه گذشته یا ۱۰ میلیون بازدید طی مدت ۹۰ روز از شورت ویدیو داشته باشد و حوزه فعالیت کانال شما تایید شود.

  • مرحله 2

   ایجاد دسترسی

   در این مرحله شما دسترسی‌های لازم را در اختیار کارشناسان افراک قرار می‌دهید تا امکان اتصال سرویس گوگل‌ ادسنس‌ و کانال یوتیوب شما فراهم شود.

  • مرحله 3

   کسب درآمد دلاری

   در این مرحله، همه‌چیز آماده است تا از کانال یوتیوب خود درامد دلاری کسب کرده و پس از کسر ۱۸٪ کارمزد افراک، آن را نقد کرده و تحویل بگیرید.

   

  خدمات اصلی افراک برای کسب درآمد از یوتیوب

  1. مشاوره رایگان جهت راه اندازی کانال یوتیوب
  2. راهنمایی درباره تولید محتوا و سئو یوتیوب
  3. تبلیغات در یوتیوب برای افزایش درآمد دلاری
  4. پروموت کانال یوتیوب برای رشد سریع کانال
  5. نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران

  درخواست مشاوره

  کسب درآمد از یوتیوب با افراک

  برای نقد کردن درآمد یوتیوب، چه خدماتی ارائه می‌دهیم؟

  اعتماد به واسط‌های حقیقی برای نقد کردن درامد یوتیوب، ممکن است منجر به کلاهبرداری و از دست رفتن درآمد شما شود. در عوض می‌توانید به آژانس‌های واسط مانند افراک به عنوان یک واسط معتبر حقوقی اعتماد کنید.

  با استفاده از تجربه کارشناسان افراک در حوزه تخصصی کسب درامد از یوتیوب، می‌توانید ویدئوهای باکیفیت‌تری تولید کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

  در هفته آخر هر ماه میلادی، درآمد شما به صورت منظم، سریع و به صورت ریالی به حسابتان واریز می‌شود.

  درخواست مشاوره رایگان

  تماس با افراک

   سوالات متداول

   برای کسب درامد از یوتیوب، شما باید کانال فعال در یوتیوب داشته باشید و کانال شما شرایط کسب درامدی که در سایت یوتیوب مشخص شده است را داشته باشد. همچنین کانال شما توسط کارشناسان افراک بررسی می‌شود و پس از تایید، می‌توانید از آن درآمد کسب کنید.
   تا کنون هیچ‌گونه محدودیتی برای ساخت کانال یوتیوب با شماره تلفن همراه ایرانی و ایمیلی که از ایران ساخته‌اید گزارش نشده است. همچنین این موضوع، مشکلی برای کسب درامد از این کانال با استفاده از گوگل ادسنس ایجاد نمی‌کند.
   با توجه به مشترک بودن اکانت ادسنس در میان مشتریان افراک، ممکن است نقض برخی قوانین یوتیوب از سمت تعدادی از آنها، منجر به مسدود شدن اکانت ادسنس افراک و بلاک شدن درآمدها شود. هرچند با نظارت مستمر کارشناسان افراک، همه تلاش ما بر این است که این اتفاق نیفتد و پیش از نقض جدی قوانین، کانال‌‌های ناامن را از اکانتمان حذف کنیم.
   میزان کارمزد، ۱۸ درصد از درآمد شما است. همچنین شرایطی برای کاهش این کارمزد وجود دارد که برای اطلاع از آن می توانید با کارشناسان افراک در تماس باشید.
   گوگل درآمد هر ماه را بیست و یکم تا بیست و ششم ماه بعد به ادسنس واریز می کند و مجموعه طی ۳ الی ۷ روز کاری با شما تسویه ریالی خواهد داشت.
   برای نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران دو راه کلی وجود دارد. کمک گرفتن از آشنایان شما در خارج از کشور ایران و دیگری استفاده از سرویس نقد کردن درآمد یوتیوب افراک می‌باشد.
   میزان درامد شما به موارد متفاوتی بستگی دارد، از جمله لوکیشن افرادی که ویدئو های شما را تماشا می کنند و محتوای چنل. هرچقدر چنل شما تخصصی تر باشد گوگل درآمد بیشتری به ازای هر بار نمایش در نظر خواهد گرفت
   خیر شما همیشه مالک کانال خود خواهید بود.
   نقد کردن درآمد یوتیوب
   تعرفه درآمد از یوتیوب – تعرفه درآمد از یوتیوب – میزان درآمد از یوتیوب – افراک یوتیوب –...
   4.41 از 54 رای ثبت شده