برای مشاهده گزارش افراک ۱۴۰۱ کلیک کنید.
مشاهده

تبلیغات گوگل: تبلیغات اپلیکیشن چیست؟

تبلیغات گوگل: تبلیغات اپلیکیشن چیست؟

تبلیغات اپلیکیشن چیست؟ پخش تبلیغات اپلیکیشن ها در دستگاه های گوشی همراه، توسعه می‌یابد. این خبر به این معنی است که در سیستم‌های IOS بیشتر نمایش داده می‌شوند. از ابتدای ماه جولای تبلیغات گوگل ادز روی مرورگر گوشی‌های آیفون، به ازای جستجوهای بیشتری نمایش داده می‌شوند.

تبلیغات اپلیکیشن در گوگل به این صورت نمایش داده می‌شوند که اپلیکیشنی را که مرتبط با کوئری (Query) کاربر باشد، تبلیغ می‌کند. برای مثال، زمانی که کاربری عبارت رستوران‌های اطراف من را جستجو کند، ممکن است تبلیغ اپلیکیشنی که خدمات سفارش غذا ارائه می‌کند نمایش داده شود.

تبلیغ در گوگلهمین حالا اپلیکیشن خود را در گوگل تبلیغ کنید و میزان نصب خود را تا چند برابر افزایش دهید.اگر هنوز تصمیم به انجام تبلیغات در گوگل نگرفته اید، می توانید در سایت ما درخواست مشاوره رایگان بدهید یا با این شماره تماس بگیرید: ۰۲۱۲۸۴۲۶۲

تبلیغات اپلیکیشن چیست

به جز نمایش تبلیغات برای نتایج جستجوهای کاربران، در گوگل پلی (Google Playتبلیغات یوتیوب و بیش از 3 میلیون سایت و اپلیکیشن نیز این تبلیغات نمایش داده می‌شوند. برای اینکه تبلیغ‌کنندگان نیز بتوانند تاثیر این تغییر را احساس کنند، نرخ نصب و تبدیل‌های درون اپلیکیشنی کاربران مرورگرهای IOS، در گزارش‌های کمپین لحاظ می‌شوند. این داده ها به صورت خودکار، به اپلیکیشن کمپین‌های موجود برای تبلیغ کنندگان تحت عنوان Conversions اضافه خواهد شد.

مطالب مرتبط: تبلیغ در گوگل: ساخت کمپین اپلیکیشن در گوگل ادز

گوگل به تبلیغ کنندگان توصیه می‌کند که bids و بودجه‌ی خود را نظارت کنند. چرا که با ایجاد این تغییرات ممکن است در عملکرد نوساناتی ایجاد شود.

کلام آخر

در این مطلب با یکی از انواع تبلیغات در گوگل، تبلیغات اپلیکیشن آشنا شدیم و توانستیم به پرسش تبلیغات اپلیکیشن چیست؟ پاسخ دهیم. با تبلیغات اپلیکیشن در گوگل به راحتی تعداد نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید و به درآمد زایی بپردازید. آیا شما تاکنون از تبلیغات اپلیکیشن گوگل استفاده کرده اید؟ تجربه شما از تبلیغ اپلیکیشن به چه صورت است؟ نظرات و تجربیات خود را با ما و دیگر همراهان افراک به اشتراک بگذراید.

تبلیغات گوگل: تبلیغات اپلیکیشن چیست؟
تبلیغات اپلیکیشن چیست؟ پخش تبلیغات اپلیکیشن ها در دستگاه های گوشی همراه، توسعه می‌یابد. این خبر به این...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید