تبلیغات گوگل: تبلیغات اپلیکیشن ها توسعه می‌یابد

تبلیغات گوگل: تبلیغات اپلیکیشن ها توسعه می‌یابد

پخش تبلیغات اپلیکیشن ها در دستگاه های گوشی همراه، توسعه می‌یابد. این خبر به این معنی است که در سیستم‌های IOS بیشتر نمایش داده می‌شوند. از ابتدای ماه جولای تبلیغات گوگل روی مرورگر گوشی‌های آیفون، به ازای جستجوهای بیشتری نمایش داده می‌شوند.

تبلیغات اپلیکیشن در گوگل به این صورت نمایش داده می‌شوند که اپلیکیشنی را که مرتبط با کوئری (Query) کاربر باشد، تبلیغ می‌کند. برای مثال، زمانی که کاربری عبارت رستوران‌های اطراف من را جستجو کند، ممکن است تبلیغ اپلیکیشنی که خدمات سفارش غذا ارائه می‌کند نمایش داده شود.

تبلیغ در گوگلهمین حالا اپلیکیشن خود را در گوگل تبلیغ کنید و میزان نصب خود را تا چند برابر افزایش دهید.اگر هنوز تصمیم به انجام تبلیغات در گوگل نگرفته اید، می توانید در سایت ما درخواست مشاوره رایگان بدهید یا با این شماره تماس بگیرید: ۰۲۱۲۸۴۲۶۲

تبلیغات گوگل

به جز نمایش تبلیغات برای نتایج جستجوهای کاربران، در گوگل پلی (Google Play)، یوتیوب و بیش از 3 میلیون سایت و اپلیکیشن نیز این تبلیغات نمایش داده می‌شوند. برای اینکه تبلیغ‌کنندگان نیز بتوانند تاثیر این تغییر را احساس کنند، نرخ نصب و تبدیل‌های درون اپلیکیشنی کاربران مرورگرهای IOS، در گزارش‌های کمپین لحاظ می‌شوند. این داده ها به صورت خودکار، به اپلیکیشن کمپین‌های موجود برای تبلیغ کنندگان تحت عنوان Conversions اضافه خواهد شد.

مطالب مرتبط: تبلیغ در گوگل: ساخت کمپین اپلیکیشن در گوگل ادز

گوگل به تبلیغ کنندگان توصیه می‌کند که bids و بودجه‌ی خود را نظارت کنند. چرا که با ایجاد این تغییرات ممکن است در عملکرد نوساناتی ایجاد شود.

کلام آخر

با تبلیغات اپلیکیشن در گوگل به راحتی تعداد نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید و به درآمد زایی بپردازید. آیا شما تاکنون از تبلیغات اپلیکیشن گوگل استفاده کرده اید؟

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید