شارژ اکانت گوگل ادوردز با درهم، دلار یا لیر؟!

شارژ اکانت گوگل ادوردز با درهم، دلار یا لیر؟!

شارژ اکانت گوگل ادز

سفارش

چرا شارژ اکانت گوگل ادز به درهم؟

اگر کار تبلیغ در گوگل را شروع کرده اید یا به فکر راه اندازی حساب جدید و راه اندازی کمپین های جدید تبلیغ گوگلی هستید، احتمالاً اسم پروموشن کد گوگل به گوشتان خورده است. اگر بخواهیم به ساده ترین شکل ممکن بگوییم، این کد هدیه ای است که گوگل به اکانت های جدیدش می دهد.

پروموشن کد گوگل چیست؟

پروموشن کد گوگل ادز، اعتبار رایگانی است که  گوگل برای تبلیغ در گوگل ادز به کاربرانی که به تازگی حساب گوگل ادز ساخته اند اختصاص می دهند. هدف اصلی گوگل از ارائه ی این پروموشن کدها، ترغیب بازاریابان به استفاده از تبلیغات در گوگل و سنجنش میزان بازدهی این نوع از تبلیغ در مقایسه با سایرتبلیغات با بودجه های کلان است.

می توانید

حساب جدید گوگل ادز ساخته و از پروموشن کد دریافتی آن حساب استفاده کنید.

نمی توانید

·      پروموشن کدهای گوگل را به کسی بفروشید.

·      بیش از یک بار برای هر اکانت از پروموشن کد استفاده کنید.

در صورت زیر پا گذاشتن قوانین گوگل مربوط به استفاده از پروموشن کدها، گوگل اکانت شما را به حالت تعلیق suspended در می آورد. در این صورت کلیه تبلیغات و کمپین های شما متوقف شده و این امکان وجود دارد که  گوگل دیگر به شما اجازه ی تبلیغ ندهد. به علاوه حساب های وابسته به اکانت گوگل ادز شما هم ممکن است تعلیق شوند و حساب های جدید هم به صورت اتوماتیک به حالت تعلیق دربیایند.

کار تبلیغ در گوگل را به چه آژانسی بسپارم؟‌

کافی است عبارت تبلیغ در گوگل را در اینترنت جست و جو کنید.  حتماً به لیست بلند بالای آژانس های تبلیغاتی که خدمات تبلیغ در گوگل ادوردز ارائه می دهند برخورد می کنید. لابد به این فکر کرده اید که چه تفاوتی بین این آژانس ها و خدماتی که ارائه می دهند وجود دارد. بگذارید به برخی از این تفاوت ها اشاره کنیم:

  • ساخت اکانت اختصاصی یا اکتفا به ارائه ی گزارش از عملکرد کمپین ها

در صورت ارائه ی اکانت اختصاصی کاربران می توانند هرگونه تغییراتی که می خواهند در ساعت های مختلف شبانه روز بر روی کمپین های تبلیغاتی خود اعمال کرده و دسترسی کامل به عملکرد تبلیغات خود و نحوه ی هزینه ها داشته باشند. حتی می توانند کمپین هایی را که احساس می کنند عملکرد خوبی ندارند را متوقف کرده یا کمپین های جدید با بی نهایت کلمات کلیدی جدید بسازند.

  • نوع دسترسی اکانت گوگل ادز ارائه شده به مشتری

به طور کلی چهار مدل دسترسی اختصاصی به اکانت های گوگل ادز می توان داد.

  1. دسترسی ایمیل Email-only
  2. دسترسی خواندن Read-only
  3. دسترسی استاندارد
  4. دسترسی ادمین
  • ارز مبادلاتی مورد استفاده برای شارژ اکانت های گوگل ادز

  • کارمزد دریافتی از مشتریان

شارژ اکانت گوگل ادز با درهم یا دلار؟

مقایسه درهم با دلار:

در صورت بالا بودن رقابت در زمینه ی کسب و کار شما باید بگوییم تفاوت چندانی در ارزی که شارژ اکانت گوگل ادز خود را بر اساس آن انجام می دهید وجود ندارد چرا که در نهایت گوگل آن را با ارز مرجع ( دلار آمریکا) معادلسازی میکند. اما تفاوت های ریزی برای ما کاربران فعال در ایران وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

۴ استراتژی برای جذب سرنخ یا lead  بهتر از طریق تبلیغ گوگل

در صورت داشتن رقابت پایین، می توانید حداقل مبلغ هزینه به ازای هر کلیک را روی پایین ترین مقدار ممکن ۰.۰۱ قرار دهید و ۲۴ تا ۴۸ ساعت به گوگل فرصت دهید تا اکانت شما را بر اساس امتیاز کیفی تبلیغتان و میزان رقابت شما آنالیز کند و بهترین قیمت پیشنهادی برای موفقیت کمپین هایتان را به شما ارائه دهد. اینجاست که ۰.۰۱ دلار و ۰.۰۱ تفاوت خود را نشان می دهد.

در صورت انجام شارژ اکانت گوگل ادز با درهم و پایین بودن میزان رقابتتان، می توانید تا حد قابل توجهی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

مقایسه درهم با لیر:

هنگام ارائه ی پروموشن کد برای حساب های تازه افتتاح شده، گوگل ادز مقدار بیشتری پروموشن کد برای اکانت ها ی شارژ شده با درهم اختصاص می دهد. این مقدار آن قدر قابل توجه است که بسیاری از کاربران را راغب می کند کار تبلیغ در گوگل خود را به آژانس هایی بدهند که

  1. پارتنر رسمی گوگل هستند (و از این طریق می توانند به اکانت های جدیدشان پروموشن کد بدهند)
  2. شارژ اکانت های گوگل ادز جدید را با درهم انجام می دهند.

می دانستید که با مدیریت صحیح اکانت گوگل ادوردز خود می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید؟ به علاوه به اکانت های جدیدی که از سوی ما ساخته می شوند تا سقف ۴۵۰ درهم پروموشن کد گوگل تعلق می گیرد.

افراک با مدیریت کارآمد و کاملاً رایگان حساب های شما، این اطمینان را به شما می دهد که تبلیغ گوگل شما کمترین هزینه ی ممکن را صرف کرده و در صورت پایین بودن رقابت در بازار کسب و کارتان، تقریباً بهترین ارز (درهم) را برای شارژ کردن اکانت اختصاص می دهد.

اگر اکانت تبلیغ گوگلی شخصی خود را دارید، انتقال اکانت به حساب افراک به راحتی انجام می گیرد و ساخت اکانت تبلیغ در گوگل و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی در افراک کاملا رایگان صورت می گیرد.

شارژ اکانت گوگل ادوردز با درهم، دلار یا لیر؟!
چرا شارژ اکانت گوگل ادز به درهم؟ اگر کار تبلیغ در گوگل را شروع کرده اید یا به...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید