تبلیغات کلیکی گوگل

تبلیغات بنری در گوگل

در تبلیغات بنری گوگل، می‌توانید با فعالسازی یک کمپین و تعریف بنرهای خود، به راحتی در معرض چشم میلیون‌ها کاربر قرار بگیرید.

تبلیغ کلیکی گوگل

تبلیغات کلیکی گوگل – تبلیغ بنری در گوگل – تبلیغات بنری در گوگل – تبلیغات گوگل – گوگل ادز – گوگل ادوردز

تبلیغات بنری کجا نمایش داده می‌شود؟


گیف اول
گیف دوم
گیف سوم
افراک

چرا باید از تبلیغات بنری گوگل استفاده کنیم؟

تبلیغات کلیکی بنری گوگل در بیش از ۲ میلیون وب‌سایت دیده می‌شوند که این مورد باعث افزایش آگاهی از برند می‌شود. استفاده از تبلیغ کلیکی گوگل به صورت ریمارکتینگ وفاداری مخاطب به برند را افزایش داده و در نهایت فروش شما چندین برابر می‌شود.

تعرفه تبلیغات بنری گوگل

در حال بروزرسانی…
در حال بروزرسانی…
در حال بروزرسانی…

مزایای تبلیغات بنری گوگل

هزینه کمتر نسبت به تبلیغات داخلی

در سرویس‌های داخلی فعلی کاربر باید در ازای هر کلیک حداقل عددی معادل ۳۰۰ تومان پرداخت کند، در صورتی که هزینه چنین تبلیغاتی در سرویس تبلیغات گوگل حدودا هر کلیک حدود ۲۰ تومان است.

هدفمند بودن نسبت به تبلیغات کلیکی داخلی

گوگل کاربران را بر اساس سرچ سایت و اپلیکیشن‌ها دسته بندی می‌کند. امکان نمایش تبلیغات بنری گوگل به کاربران با علایق و زمینه‌های مشترک با خدمات و کالاهای تبلیغ شده در تبلیغات بنری گوگل وجود دارد.

عدم نمایش همزمان دو تبلیغ در یک سایت

ارائه دهندگان سرویس‌های داخلی برای کسب درآمد حداکثری اقدام به فروش همزمان چند تبلیغ در یک سایت می‌کنند. تبلیغات کلیکی گوگل هرگز در یک اپلیکیشن، سایت و یا یوتیوب به طور همزمان دو تبلیغ را با هم نمایش نمی‌دهد.

نمایش تبلیغ در بیش از ۲ میلیون سایت

دیده شدن تبلیغ ایرانی در سایت‌های خارجی، توجه بسیاری از کاربران ایرانی را به خود جلب می‌کند. به همین دلیل تبلیغات کلیکی گوگل را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

استراتژی‌های تبلیغاتی متنوع در گوگل

یکی از مزیت‌های مهم تبلیغات گوگل نسبت به نمونه داخلی، امکان استفاده از استراتژی‌های متنوع با توجه به هدف گذاری تبلیغاتی است. اگر هدف شما از تبلیغات کلیکی گوگل برند سازی است؛ می‌توانید از پرداخت به ازای هر نمایش استفاده کنید.

تحلیل دقیق‌تر کمپین با استفاده از آنالیتیکس

ابزارهای تحلیلی کمک می‌کنند که کمپین‌های خود را دقیق‌تر آنالیز کنید؛ کمپین‌های گوگل ادز را می‌توانید به طور مستقیم از گوگل آنالیتیکس بررسی کنید. این مهم‌ترین مزیت کمپین‌های بنری گوگل نسبت به سرویس‌های داخلی است.

برای تبلیغ بنری در گوگل، چه خدماتی به شما ارائه می‌دهیم؟

با مدیریت بهینه کمپین‌های گوگل ادوردز‌ توسط کارشناسان افراک، هزینه‌ و کلیک‌های هرز تبلیغات شما را کاهش و بهره‌وری آن را افزایش می‌دهیم.

شروع کنید

طی یک الی سه ساعت کاری اطلاعات اکانت اختصاصی تبلیغات در گوگل را به شما ارائه می‌دهیم تا در لحظه بتوانید عملکرد کمپین‌های خود را بسنجید.

شروع کنید

مجموعه افراک، به هنگام شروع همکاری فاکتور رسمی ارائه خواهد داد.

شروع کنید

سوالات متداول

هزینه تبلیغات کلیکی گوگل نسبت به تبلیغات سرچ گوگل بسیار پایین تر است. هزینه کلیک بر روی هر بنر از ۰.۰۱ درهم شروع می‌شود.
با توجه به گستردگی تبلیغات بنری گوگل، در زمینه برندسازی می‌تواند به صاحبان کسب و کار کمک کند. همچنین در شبکه نمایش گوگل امکانات هدفگیری بیشتری وجود دارد که از آن جمله می‌توان به تبلیغات در سایت‌های با طبقه‌بندی‌های مشخص اشاره کرد.
با توجه به سخت‌گیری‌های گوگل نسبت به سایت‌های فارسی‌زبان، تعداد معدودی سایت ایرانی در شبکه نمایش گوگل ادز وجود دارند، که امکان انتخاب آن‌ها برای نمایش تبلیغات وجود دارد.
شما می‌توانید از لحظه راه اندازی کمپین‌های بنری گوگل گزارش‌های مربوط به نمایش و هزینه را مشاهده کنید.
دپارتمان افراک با بیش از ۴ سال سابقه و ده‌ها هزار مشتری. دارای نماد اعتماد و پارتنر برتر گوگل است. کارشناسان مجرب افراک ۷ روز هفته پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند.
امتیازی ثبت نشده است