خرید اکانت گوگل کیورد پلنر

از کلمات پیشنهاد شده به بهترین نحو استفاده کن!

مشاهده دقیق حجم سرچ کلمات کلیدی با ابزار Google Keyword Planner

خرید اکانت گوگل کیورد پلنر

خرید اکانت گوگل کیورد پلنر

مزایای خرید اکانت گوگل کیورد پلنر

پیشنهاد کلمات کلیدی مرتبط

میزان دقیق حجم جستجوی کلمات

میزان رقابتی بودن کلمات

خرید اکانت گوگل کیورد پلنر

کیورد پلنر چیست؟!

keyword planner ابزار قدرتمند و کاربردی گوگل است که برای تحقیق کلمات کلیدی به ما کمک می‌کند. موفقیت سئوی یک وبسایت و همچنین یک کمپین تبلیغات کلیکی گوگل، بستگی به انتخاب درست کلمات کلیدی و تحلیل و بررسی آن‌ها دارد. این ابزار نه تنها کلمات کلیدی مرتبط با کسب وکار ما را پیشنهاد می‌کند، بلکه میزان جستجوی آن‌ها و درجه رقابت‌پذیری هر کلمه را ارائه می‌دهد. بدین ترتیب با شناخت سلیقه مخاطب می‌توانیم بازدید سایتمان را افزایش دهیم.

شروع کنید

سوالات متداول

با خرید اکانت کیورد پلنر از اکانت فعال گوگل ادز به ایمیل شما دسترسی ارسال می‌شود و می‌توانید از همه امکانات آن به صورت نامحدود استفاده کنید.
فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ، کارشناسان سئو، مدیران سایت و همه کسانی که می‌خواهند به تجزیه و تحلیل و دریافت اطلاعات ارزشمند درباره ترافیک جستجوی کلمات کلیدی و ارزش رقابتی آنها بپردازند، می‌توانند از این ابزار قدرتمند گوگل استفاده کنند.
خیر محدودیتی برای استفاده از اکانت کیورد پلنر اعمال نشده است. با این حال با توجه به محدودیت هایی که گوگل برای استفاده از کیوردپلنر اعمال می کند و همچنین با توجه به اشتراکی بودن این سرویس مشتری بایستی متعهد به استفاده منصفانه از سرویس باشد. در صورتی که استفاده بیش از حد از خدمات کیوردپلنر توسط یکی از مشتریان باعث محدودیت در استفاده مشتریان دیگر شود، با بررسی و تشخیص ، دسترسی مشتری خاطی بدون اخطار قبلی حذف شده و مبلغ پرداختی عودت داده می شود.
زمانی که می‌خواهید برای سئوی سایت و یا یکی از نوشته های مربوط به وبلاگ تان کلمه کلیدی مناسبی پیدا کنید، می‌توانید از کیوردپلنر استفاده کنید و کلمات کلیدی جدیدی پیدا کنید. با کمک این ابزار می‌توانید بفهمید که کدام کلمه چه میزان جستجو در ماه دارد و اگر بتوانید با کلمات کلیدی مختلف به صفحه اول گوگل برسید، چه تعداد ورودی ماهانه می‌توانید دریافت کنید. همچنین ارزش کلمات کلیدی و میزان رقابتی بودن آنها نیز در کیورد پلنر قابل مشاهده است. برای تبلیغات در گوگل نیز می‌توان از امکانات کیورد پلنر برای یافتن کلمات کلیدی مناسب و نیز برای شبیه سازی تبلیغات با کلمات کلیدی مختلف استفاده کرد تا میزان ترافیک با کلمات کلیدی مشخص به ازای پیشنهادهای متفاوت را مشاهده کرد.
خرید اکانت گوگل کیورد پلنر
خرید اکانت گوگل کیورد پلنر
4.11 از 9 رای ثبت شده