خرید اکانت گوگل کیورد پلنر

مشاهده دقیق حجم سرچ کلمات کلیدی

بهترین و کامل‌ترین ابزار انتخاب کلمه کلیدی، کیورد پلنر گوگل است. با استفاده از این ابزار می‌توانید بر اساس آدرس سایت و کلمات کلیدی، ایده‌های بیشتری پیدا کنید.

خرید اکانت کیورد پلنر

خرید اکانت گوگل کیورد پلنر

توجه داشته باشید که برای استفاده از کیورد پلنر گوگل باید از فیلترشکن‌های امن (غیررایگان) استفاده کنید.

خرید کیورد پلنر

نحوه انتخاب کلمه کلیدی از کیورد پلنر

با استفاده از کیورد پلنر می‌توانید حجم سرچ و رقابت کلمات کلیدی سایتتان را بررسی کند و صدها کلمه کلیدی جدید مرتبط با آن ببینید.

یکی از قابلیت‌های کیوردپلنر، انتخاب کلمه کلیدی براساس آدرس سایت است. با قرار دادن آدرس سایتتان در کیوردپلنر می‌توانید حجم سرچ و رقابت کلمات کلیدی سایت خود را بررسی کنید.

 

کیورد پلنر چیست؟

keyword planner ابزار قدرتمند و کاربردی گوگل است که برای تحقیق کلمات کلیدی به ما کمک می‌کند. موفقیت سئوی یک وبسایت و همچنین یک کمپین تبلیغات کلیکی گوگل، بستگی به انتخاب درست کلمات کلیدی و تحلیل و بررسی آن‌ها دارد. این ابزار نه تنها کلمات کلیدی مرتبط با کسب وکار ما را پیشنهاد می‌کند، بلکه میزان جستجوی آن‌ها و درجه رقابت‌پذیری هر کلمه را ارائه می‌دهد. بدین ترتیب با شناخت سلیقه مخاطب می‌توانیم بازدید سایتمان را افزایش دهیم.

 

تعرفه خرید اکانت کیورد پلنر

STANDARD

  • آنالیز کلمات کلیدی رقبا
  • انتخاب کلمه کلیدی مناسب
  • دسترسی به میلیون‌ها کلمه کلیدی جدید

۳ ماهه

۱۴ دلار

 

سفارش

مزایای خرید اکانت گوگل کیورد پلنر

پیشنهاد کلمات کلیدی مرتبط

میزان دقیق حجم جستجوی کلمات

میزان رقابتی بودن کلمات

اکانت منیجر گوگل ادوردز

چرا افراک را انتخاب کنیم؟

۴۰ هزار نفر در طول ۵ سال گذشته به افراک اعتماد کرده‌اند و این بزرگترین افتخار ماست. مجموعه‌ افراک از بهترین کارشناسان دیجیتال مارکتینگ تشکیل شده تا بهترین خدمات بازاریابی دیجیتال را به هموطنان ارائه نمایند.

کارشناسان و اکانت منیجر‌های افراک همگی دارای Certificate رسمی گوگل هستند. و مجموعه افراک یکی از ۳ درصد پارتنرهای پریمیر گوگل است. ما اینجاییم تا به رشد شما کمک کنیم!

مدیریت مقدماتی کمپین توسط کارشناسان افراک، برای شما هیچ هزینه‌ای نخواهد داشت. برای ما مهم است که بهترین نتیجه را از تبلیغات در گوگل و دیگر تبلیغات خود بگیرید و در کنار شما هستیم!

برای پاسخگویی به سوالات و مشاوره تخصصی رایگان می‌توانید با کارشناسان متخصص افراک در ارتباط باشید.

تلاش ما در افراک بر ارائه‌ی سرویس های گوگل ادز (ادوردز) و دیگر سرویس‌ها، با بهترین قیمت ها است. هدف ما این است که با قیمت مناسب، امکان استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای همه‌ی کسب و کار ها فراهم باشد.

سوالات متداول

با گوگل کیورد پلنر شما می‌توانید کلمه کلیدی مناسب سایتتان را انتخاب کنید و برای آن به تولید محتوا بپردازید. حجم سرچ کلمات کلیدی به طور دقیق در کیورد پلنر مشخض شده که با استفاده از آن می‌فهمید که میانگین ورودی از این کلمه کلیدی در سایت شما چقدر است.
فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ، کارشناسان سئو، مدیران سایت و همه کسانی که می‌خواهند به تجزیه و تحلیل و دریافت اطلاعات ارزشمند درباره ترافیک جستجوی کلمات کلیدی و ارزش رقابتی آن ها بپردازند، می‌توانند از این ابزار قدرتمند گوگل استفاده کنند.
با خرید اکانت کیورد پلنر از اکانت فعال گوگل ادز به ایمیل شما دسترسی ارسال می‌شود و می‌توانید از همه امکانات آن به صورت نامحدود استفاده کنید.
خیر محدودیتی برای استفاده از اکانت کیورد پلنر اعمال نشده است. با این حال با توجه به محدودیت هایی که گوگل برای استفاده از کیوردپلنر اعمال می کند و همچنین با توجه به اشتراکی بودن این سرویس مشتری بایستی متعهد به استفاده منصفانه از سرویس باشد. در صورتی که استفاده بیش از حد از خدمات کیوردپلنر توسط یکی از مشتریان باعث محدودیت در استفاده مشتریان دیگر شود، با بررسی و تشخیص ، دسترسی مشتری خاطی بدون اخطار قبلی حذف شده و مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

تماس با افراک

    خرید اکانت گوگل کیورد پلنر
    خرید اکانت گوگل کیورد پلنر توجه داشته باشید که برای استفاده از کیورد پلنر گوگل باید از فیلترشکن‌های...
    4.2 از 10 رای ثبت شده