اکانت گوگل کیورد پلنر

ابزار حرفه‌ای تحقیق کلمه کلیدی

برای بهینه سازی سایت برای گوگل بهترین کار استفاده از خود گوگل است. کیورد پلنر حرفه‌ای و کامل‌ترین ابزار برای انتخاب کلمه کلیدی سایت است.

خرید گوگل کیورد پلنر

تبلیغ در گوگل

فروش چندین برابری وبسایت با گوگل ادز

با گوگل ادز وبسایت خود را در صفحه اول گوگل تبلیغ کنید. آژانس تبلیغات آنلاین افراک، کمپین‌های گوگل ادز شما را رایگان مدیریت خواهند کرد.

تبلیغات در گوگل با افراک

نقد کردن درآمد یوتیوب

آنالیز کانال یوتیوب با افراک

برای نقد و بررسی میزان درآمد کانال یوتیوب، ID و یا آدرس کانال مورد نظر را در ماشین محاسبه‌گر درآمد یوتیوب افراک وارد کنید و میزان درآمد یوتیوبرها را تخمین بزنید.

 

نقد کردن درامد یوتیوب با افراک

افتخار میکنیم که به ما اعتماد کرده‌اید و همچنان با ما همراهید.

افراک، پارتنر برتر گوگل

Google Partners در بیش از ۶۰ کشور فعال است و به ۴۳ زبان در دسترس است. از این بین تنها ۳ درصد از پارتنرهای گوگل، پریمیر هستند. شرکت‌هایی که پریمیر پارتنر هستند، با توجه به تجربه بسیار زیاد و پشتیبانی دقیق گزینه‌ بسیار مناسب تری برای برون‌سپاری تبلیغات هستند.

آشنایی با خدمات افراک

تبلیغات در گوگل

ساخت و مدیریت اکانت گوگل ادز

شروع تبلیغ در گوگل
تبلیغات در یوتیوب

مشاوره و برنامه ریزی تبلیغات

شروع تبلیغ در یوتیوب
تبلیغ نصب اپلیکیشن

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن

شروع تبلیغ در گوگل پلی
تبلیغات در بینگ

مدیریت رایگان تبلیغات شما

شروع تبلیغ در بینگ

خدمات محبوب افراک

یکی از پلن های زیر را انتخاب کنید

کارمزد شارژ: ۱۲ درصد

مسیر موفقیت برندها با افراک

داستان همکاری
مشاهده همه
اکانت منیجر گوگل ادوردز

چرا افراک را انتخاب کنیم؟

۴۷ هزار نفر در طول ۵ سال گذشته به افراک اعتماد کرده‌اند و این بزرگترین افتخار ماست. آژانس تبلیغات آنلاین افراک از بهترین کارشناسان دیجیتال مارکتینگ تشکیل شده تا بهترین خدمات بازاریابی دیجیتال را به هموطنان ارائه نمایند.

کارشناسان و اکانت منیجر‌های افراک همگی دارای Certificate رسمی گوگل هستند. و آژانس تبلیغات آنلاین افراک یکی از ۳ درصد پریمیر پارتنرهای گوگل است. ما اینجاییم تا به رشد شما کمک کنیم!

مدیریت مقدماتی کمپین توسط کارشناسان افراک، برای شما هیچ هزینه‌ای نخواهد داشت. برای ما مهم است که بهترین نتیجه را از تبلیغات در گوگل و دیگر تبلیغات خود بگیرید و در کنار شما هستیم!

برای پاسخگویی به سوالات و مشاوره تخصصی رایگان می‌توانید با کارشناسان متخصص افراک در ارتباط باشید.

تلاش ما در آژانس تبلیغات آنلاین افراک بر ارائه‌ی سرویس های گوگل ادز (ادوردز) و دیگر سرویس ها، با بهترین قیمت ها است. هدف ما این است که با قیمت مناسب، امکان استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای همه‌ی کسب و کار ها فراهم باشد.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با افراک