میزان هزینه تبلیغات در یوتیوب چقدر است؟

میزان هزینه تبلیغات در یوتیوب چقدر است؟

یوتیوب دومین مرورگر بزرگ جهان محسوب می شود که مخطابان زیادی خصوصا جوانان را به خود اختصاص داده است. گستردگی استفاده از این شبکه اجتماعی به اندازه ای زیاد است که بسیاری از افراد استفاده از این شبکه آنلاین را به تماشای تلویزیون ترجیح می دهند. محبوبیت این رسانه اجتماعی به شما این فرصت را می دهد که برند و آنچه که در کسب و کار خود انجام می دهید را به جهانیان معرفی کنید. به دلیل این که بسیاری از افراد در رابطه با میزان هزینه تبلیغات در یوتیوب از ما سوال کرده اند، در این مقاله گروه افراک که در زمینه تبلیغات آنلاین و گوگل در حال فعالیت است، هر آنچه که باید مورد میزان هزینه تبلیغات در یوتیوب و روش های مختلف تبلیغ در یوتیوب بدانید را در اختیار شما قرار می دهد.

آیا میزان هزینه تبلیغات در یوتیوب زیاد است؟

یوتیوب دارای ۱ میلیارد کاربر فعال در سطح جهان است. بالا بودن این رقم شاید باعث شود که هزینه تبلیغات در یوتیوب بسیار بالا باشد، چرا که با قرار دادن یک ویدئو در این شبکه می توانید به میلیون ها کاربر دسترسی داشته باشید. با این وجود میزان هزینه تبلیغ در یوتیوب می تواند بسیار ارزان باشد. شاید تصور این مسئله برای شما دشوار باشد، اما جالب است بدانید که هزینه تبلیغات در یوتیوب به ازای ۱ بازدید بین ۱ سنت الی ۲ دلار متغیر است. برای پرداخت هزینه تبلیغات در یوتیوب از معیاری به نام CPM استفاده می شود.

زمانی که بازدید های ویدئو شما از متوسط یک هزار گذر کند، شما به عنوان صاحب تبلیغ باید چیزی بین ۲ الی ۳ یورو پرداخت کنید. با وجود این که یوتیوب قدمت کمتری نسبت به تلویزیون دارد، اما هزینه تبلیغات در یوتیوب نسبت به سایر روش های آنلاین کمتر است. علاوه بر این شما می توانید با استفاده از تنظیماتی که این سیستم در اختیار شما قرار می دهد، اطمینان حاصل کنید که تبلیغ شما به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ در اختیار کاربران هدف قرار می گیرد. به عنوان مثال تنظیم ویژگی هایی مانند سن، موقعیت جغرافیایی، شغل و … .

میزان هزینه تبلیغات در یوتیوب

چه زمانی باید هزینه تبلیغات در یوتیوب را پرداخت کرد؟

شما می توانید تبلیغ کمپانی خود را در ابتدای ویدئوهای یوتیوب قرار دهید. به طور کلی کاربر نمی تواند ۵ ثانیه اول نمایش تبلیغ را رد کند، و تحت شرایط اجباری باید به مشاهده تبلیغ بپردازد. اما نگران نباشید، شما زمانی باید هزینه تبلیغات در یوتیوب را پرداخت کنید که کاربر ۳۰ ثانیه از تبلیغ شما را بدون رد کردن یا به صورت کامل تماشا کرده باشد با حداقل روی آن کلیک کرده باشد. پس می توان نتیجه گرفت که هزینه تبلیغ در یوتیوب به دو پارامتر تعداد بازدید و تعداد کلیک ها بستگی دارد. که این اطمینان را به شما می دهد، در مقابل سرمایه گذاریی که کرده اید، نتیجه دلخواه خود را دریافت می کنید.

روش های مختلف تبلیغ در یوتیوب چیست؟

تبلیغات TrueView در یوتیوب :

برای نمایش تبلیغ شما در یوتیوب روش های مختلفی وجود دارد. یکی از آنها که TrueView نام دارد، محبوب ترین روش تبیلغ در این شبکه اجتماعی است. شما می توانید تبلیغ خود را که شامل عکس و متن است را در ویدئو قرار دهید. این تبلیغ در نتایج جستجو، در صفحه اصلی یوتیوب برای تلفن یا در کنار ویدیوها، مربوط به محتویات ویدیو شما ظاهر می شود. هزینه تبلیغات در یوتیوب در این روش تنها زمانی به شما تعلق می گیرد که کاربر روی آن کلیک کرده باشد.

تبلیغات Bumper در یوتیوب :

این روش که اخیرا به ویژگی های یوتیوب اضافه شده است، به این صورت است که شما تنها 6 ثانبه زمان دارید تا توجه کاربر را به خود جلب کنید. چرا که مدت زمان نمایش تبلیغ شما در ابتدای هر ویدئو 6 ثانیه است که کاربر نمی تواند از آن گذر کند. در این صورت به ازای هر 1000 بازدیدی که تبلیغ شما داشته باشد، هزینه تبلیغات در Youtube به شما تعلق می گیرد.

روش های مختلف تبلیغ در یوتیوب

انجام تبلیغات در یوتیوب توسط گروه افراک

اگر شما با روش های مختلف مدیریت هزینه تبلیغات آنلاین، آشنایی ندارید بهتر است که انجام این کار را به متخصصان ما بسپارید. با برنامه ریزی و بودجه بندی که ما برای شما انجام می دهیم، می توانید بهترین نتیجه را از سرمایه گذاری خود در این زمینه دریافت کنید. شما می توانید از طریق شماره های موجود در سایت، با مشاوران گروه افراک در ارتباط باشید تا پاسخ سوالات خود را در رابطه با هزینه تبلیغات در Youtube پیدا کنید.

البته اگر خودتان مسئولیت انجام تبلیغات در یوتیوب هستید می توانید از طریق خدمات ارزی که شرکت ایرانیکارت در اختیار شما قرار می دهد، هزینه تبلیغات در یوتیوب Youtube را پرداخت نمایید.

میزان هزینه تبلیغات در یوتیوب چقدر است؟
یوتیوب دومین مرورگر بزرگ جهان محسوب می شود که مخطابان زیادی خصوصا جوانان را به خود اختصاص داده...
4.33 از 6 رای ثبت شده

نظر شما

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید