کسب درآمد از گوگل ادسنس و ثبت نام در آن

 کسب درآمد از گوگل ادسنس و ثبت نام در آن

در مقاله قبل سعی کردیم هر آنچه که در رابطه با گوگل ادسنس و اهمیت استفاده از آن برای کسب درآمد ارزی، نیاز است بدانید را در اختیارتان قرار دهیم. بنابراین گروه افراک در این مقاله نحوه ثبت نام و کسب درآمد از گوگل ادسنس را به شما آموزش می دهد، تا بتوانید از سایت یا بلاگی که راه اندازی کرده اید، بهترین نتیجه را دریافت نمایید. افراک علاوه بر گوگل ادسنس آموزش های جالبی در زمینه تبلیغات گوگل ادورز نیز ارائه کرده است.  هر چند که موارد دیگر به عنوان جایگزین گوگل ادسنس مانند BuySellAds و Blogads وجود دارد، اما این ابزار به دلیل حمایت گوگل از آن، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

نحوه ثبت نام در گوگل ادسنس :

برای ثبت نام در این سایت، نیازی نیست که روند چندان پیچیده ای را طی کنید. اگر شما دارای حساب گوگل یا همان جیمیل هستید، می توانید با انتخاب گزینه sign in وارد سایت شوید. در غیر این صورت باید گزینه سبز رنگ یا همان Signup Now را برای ساخت اکانت جدید انتخاب نمایید. بعد از ورود به سایت، صفحه ای برای شما نمایش داده می شود که باید اطلاعات لازم را در آن وارد نموده و در نهایت، گزینه پذیرفتن قوانین و مقررات گوگل ادسنس را انتخاب می کنید، تا حساب کاربری شما تکمیل گردد. بعد از آن در پیامی که برای شما ظاهر می شود، به شما گفته می شود که ظرف 24 الی 48 ساعت آینده، نتیجه بررسی تیم گوگل ادسنس برای درخواستتان به شما اعلام خواهد شد.

مهمترین نکات برای کسب درآمد از گوگل ادسنس :

برای ثبت نام در در گوگل ادسنس عجله نکنید

یکی از اشتباهاتی که بسیاری از وبلاگ نویسان انجام میدهند، این است که تنها بعد از چند روز از ثبت سایت خود، درخواست ثبت سایت خود را در گوگل ادسنس اعلام می کنند. این اشتباه را انجام ندهید، چرا که گوگل ادسنس تنها به ترافیک سایت شما اهمیت می دهد نه تعداد مقاله هایی که منتشر کرده اید. بنابراین بهتر است که کمی صبور بوده و اجازه دهید آمار ترافیک سایت شما ارگانیک و بالا باشد. پس بهتر است، حداقل 3 ماه بعد از ایجاد سایت صبر کنید تا بتوانید برای کسب درآمد از گوگل ادسنس اقدام نمایید.

 کسب درآمد از گوگل ادسنس و ثبت نام در آن

فضاهای تبلیغاتی مختلفی را در سایت خود امتحان کنید

همان طور که می دانید برای پذیرش تبلیغ در سایت، باید فضایی برای آن در نظر گرفته باشید. پس بهتر است که چند فضای ممکن را برای این کار انتخاب کنید. هر بار یک فضا را برای تبلیغ پیشنهاد دهید، تا متوجه شوید کدام یک از قسمت های سایت بازخورد بهتری داشته و موجب افزایش کسب درآمد از گوگل ادسنس می شود.

تولید محتوای منظمی داشته باشید

زمانی که شما در کارتان، خصوصا تولید محتوا ثبات داشته باشید، شانس خود را برای موفقیتتان بالا برده اید. پس سعی کنید برای افزایش ترافیک سایت خود، از محتوای یکتا و منحصر به خودتان استفاده کنید، تا شانس اشتراک گذاریش را در سایر شبکه های اجتماعی افزایش دهید که البته فاکتورهای مختلفی در این زمینه تاثیر گذار هستند. به عنوان مثال، اگر سعی کنید که محتوای سایت را به صورت خصوصی برای گروهی خاص از افراد یا حل یک مشکل خاص منتشر کنید، شانس این که توجه بسیاری را به خود جلب نمایید، افزایش پیدا می کند.

جایی سرمایه گذاری کنید که به آن توجه نشده است

سایت های کپی بسیاری در گوگل پیدا می شوند، که برای تولید محتوای خود از کپی گردن مطالب دیگران استفاده می کنند. این کار نه تنها برای رتبه سئو شما خوب نیست ، بلکه از دید گوگل ادسنس یک کار خیر اخلاقی محسوب می شود. پس اگر می خواهید آمار بازدید سایت خود را به سرعت افزایش دهید تا کسب درآمد از گوگل ادسنس را آغاز کنید، بهتر است در رابطه با موضوع هایی محتوا تولید کنید که خیلی در رابطه با آنها کار نشده است. پس بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که روی تمام جنبه های کسب و کارتان تمرکز کنید.

بین المللی کار کنید

شاید برای شما جال باشد که ارزش کلیکی که به عنوان مثال از یکی از کشورهای اروپایی یا امریکا روی تبلیغ شما می خورد، با ارزش کلیک از مناطقی مانند کنیا یکسان نخواهد بود! پس بهتر است که محتوایی تولید کنید که به سوال افراد مختلف در سطح جهان پاسخ دهد، که 100 درصد کار مشکل و البته نتیجه بخشی است.

راه میانبری وجود ندارد

اگر می خواهید افراد را به سایت خود بیاورید تا آمار بازدیدتان را افزایش دهید، باید سایت جذاب همراه با خدمات موثری داشته باشید. پس تصور نکنید با یک قالب ساده که کاربری آسانی هم ندارد، می توانید شانسی برای کسب درآمد از گوگل ادسنس داشته باشید. اگر شما ظاهر زیبا همراه با محتوای با کیفیت را همزمان به کاربر عرضه کنید، می توانید برای طولانی مدت او را در سایت خود نگهدارید.

 کسب درآمد از گوگل ادسنس و ثبت نام در آن

از طریق کدام کلمات می توان کسب درآمد از گوگل ادسنس را افزایش داد؟

شانس شما هنگامی که در رابطه با برخی از کلمات خاص تولید محتوا می کنید، برای کسب درآمد از گوگل ادسنس افزایش خواهد یافت. به عنوان مثال برخی از این کلمه کلیدی ها عبارت هستند از :

  • وکالت
  • بانکداری، سیستم های پرداخت ارزی، روش های اعطای وام و …
  • خرید خانه و ماشین
  • نکات سلامتی
  • هاستینگ

میزان کسب درآمد از گوگل ادسنس چقدر است؟

میزان کسب درآمد ارزی شما با استفاده از این سیستم به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. برخی از مهمترین آنها عبارت هستند از :

  • مقدار هزینه ای که برای هر کلیک تعیین می کنید.
  • مقدار بازدید سایت یا صفحه تبلیغات شما

روش های پرداخت در گوگل ادسنس چیست؟

چون افراد مختلفی از سطح جهان از این روش برای کسب درآمد ارزی استفاده می کنند، روش های مختلفی برای پرداخت هزینه در نظر گرفته شده است. وسترن یونیون، یکی از همین روش ها است. اگر شما با این حساب بین المللی آشنایی ندارید، می توانید از طریق لینک زیر، درخواست خود را برای افتتاح این حساب به شرکت ایرانیکارت، ارسال نمایید.

همچنین اگر می خواهید درآمد خود را نقد کرده و به ریال تبدیل کنید، از لینک زیر استفاده نمایید :

همراهان عزیز برای ثبت نام و کسب درآمد از گوگل ادسنس باید زمان کافی برای به روز رسانی سایت خود قرار دهید، تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید. اگر در رابطه با استفاده از این ابزار سوالی دارید می توانید از طریق شماره های موجود در سایت، با ما در ارتبط باشید.

 کسب درآمد از گوگل ادسنس و ثبت نام در آن
در مقاله قبل سعی کردیم هر آنچه که در رابطه با گوگل ادسنس و اهمیت استفاده از آن...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید