گوگل ادموب

ابزار کسب درآمد از اپلیکیشن

از اپلیکیشن خود درآمد دلاری کسب کنید و به راحتی آن را در ایران نقد کنید!

ادموب / گوگل ادموب / تبلیغات ادموب گوگل

درآمد از گوگل تبلیغات ادموب

تبلیغات ادموب گوگل

مراحل کسب درآمد با گوگل ادموب

 • مرحله 1
  ارزیابی اپلیکیشن

  اپلیکیشنی که قصد کسب درآمد از آن را دارید، باید در گوگل پلی یا اپ‌استور ثبت شده و میزان نصب آن حداقل به ۱۰ هزار نصب رسیده باشد. همچنین اپلیکیشن هایی با محور فعالیت وی پی ان، تلگرام غیر رسمی و هرگونه فعالیتی که در قوانین کشور و پلیس فتا تایید نشود، مورد پذیرش نخواهد بود.

 • مرحله 2
  ایجاد دسترسی گوگل ادموب

  در این مرحله شما دسترسی‌های لازم را در اختیار کارشناسان افراک قرار می‌دهید تا امکان اتصال سرویس گوگل‌ ادموب‌ و اپلیکیشن شما فراهم شود.

 • مرحله 3
  کسب درآمد دلاری

  در این مرحله، همه‌چیز آماده است تا از اپلیکیشن خود درآمد دلاری کسب کرده و پس از کسر ۲۰ درصد کارمزد افراک، آن را نقد کرده و تحویل بگیرید.

شروع کنید

ادموب / گوگل ادموب / تبلیغات ادموب گوگل

چرا افراک را انتخاب کنید؟

اعتماد به واسط‌های حقیقی برای نقد کردن درآمد حاصل از گوگل ادموب، ممکن است منجر به کلاهبرداری و از دست رفتن درآمد شما شود. در عوض می‌توانید به افراک، به عنوان یک واسط حقوقی معتبر اعتماد کنید.

با استفاده از تجربه کارشناسان افراک در حوزه تخصصی کسب درآمد با گوگل ادموب، می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید.

در هفته آخر هر ماه میلادی، درآمد شما به صورت منظم، سریع و با تضمین کسر کمترین کارمزد، به حسابتان واریز می‌شود.

درباره گوگل ادموب سوالی دارید؟‌ از ما بپرسید!

تماس با افراک

  سوالات متداول

  گوگل Admob پلتفرم کسب درآمد از اپلیکیشن برای توسعه دهنگان و سازندگان اپلیکیشن است این پلتفرم با استفاده از ترکیب سه عامل تبلیغ کنندگان جهانی، فرمتهای تبلیغاتی خلاقانه و تکنولوژی پیشرفته کسب درآمد از تبلیغات، ارزش هر تبلیغ و بازدید را به حداکثر بازدهی می‌رساند.
  استراتژی‌های قیمت‌گذاری ادموب‌ به شرح زیر هستند: به ازای هر کلیک بر روی تبلیغ (CPC) ؛ به ازای هر 1000 بازدید (CPM) به ازای هر تعامل در اپلیکیشن (CPE) مانند اولین خرید در اپلیکیشن؛ می توان به صورت ترکیبی هم از این روش ها استفاده کرد. بیشترین میزان کسب درآمد از طریق استراتژی های CPC و CPM صورت می‌گیرد.
  تبلیغات ادموب‌ شرایط خاصی برای ثبت اپلیکیشن در نظر نگرفته است زیرا فقط اپلیکیشن هایی در ادموب‌ ثبت می شوند که در گوگل پلی یا app store منتشر شده باشند. شرط انتشار اپلیکیشن ها رعایت قوانین این دو مارکت می باشد. همین قوانین برای ادموب‌ نیز قابل قبول است.
  تبلیغ در ادموب‌ پروسه ای زمان بر است و شما می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان درخواست خود را ثبت کنید.
  هر چه تعداد کاربرانی که از اپلیکیشن شما استفاده می‌کنند بیشتر باشد و کاربران مدت زمان بیشتری با اپلیکیشن شما تعامل داشته باشند، میزان درآمد شما بیشتر خواهد بود. البته فاکتور های دیگری از جمله ip کاربران و کتگوری اپلیکیشن شما نیز تاثیر گذار است
  به طور کلی ۴ نوع تبلیغات میتوانید در اپلیکیشن خود قرار دهید: rewarded: کاربران بعد از مشاهده تبلیغ جوایز درون برنامه ای مانند سکه یا ستاره دریافت می کنند.) Interstitial: تبلیغاتی که در بین انتقال به صفحه های مختلف نمایش داده می‌شود و بصورت یک تصویر تمام صفحه در نمایشگر قرار می‌گیرد. Banner: نوعی از تبلیغات که کاربران در حین استفاده از امکانات اپلیکیشن، تبلیغات را در قسمت تعیین شده که عمدتا در بالا و یا پایین بصورت کادر مستطیلی نمایش داده می‌شود، می‌بینند. Native: این فرمت تبلیغاتی می‌تواند به شکلی سفارشی تنظیم و ساخته شود که به نظر کاربر بخشی از خود اپلیکیشن دیده شود.
  کسب درآمد با گوگل ادموب
  درآمد از گوگل تبلیغات ادموب
  5 از 1 رای ثبت شده