گوگل ادموب

ابزار کسب درآمد از اپلیکیشن

از اپلیکیشن خود درآمد دلاری کسب کنید و به راحتی آن را در ایران نقد کنید!

ادموب / گوگل ادموب / تبلیغات ادموب گوگل

درآمد از گوگل تبلیغات ادموب

تبلیغات ادموب گوگل

مراحل کسب درآمد با گوگل ادموب

 • مرحله 1

  ارزیابی اپلیکیشن

  اپلیکیشنی که قصد کسب درآمد از آن را دارید، باید در گوگل پلی یا اپ‌استور ثبت شده و میزان نصب آن حداقل به ۱۰ هزار نصب رسیده باشد. همچنین اپلیکیشن هایی با محور فعالیت وی پی ان، تلگرام غیر رسمی و هرگونه فعالیتی که در قوانین کشور و پلیس فتا تایید نشود، مورد پذیرش نخواهد بود.

 • مرحله 2

  ایجاد دسترسی گوگل ادموب

  در این مرحله شما دسترسی‌های لازم را در اختیار کارشناسان افراک قرار می‌دهید تا امکان اتصال سرویس گوگل‌ ادموب‌ و اپلیکیشن شما فراهم شود.

 • مرحله 3

  کسب درآمد دلاری

  در این مرحله، همه‌چیز آماده است تا از اپلیکیشن خود درآمد دلاری کسب کرده و پس از کسر ۲۰ درصد کارمزد افراک، آن را نقد کرده و تحویل بگیرید.

شروع کنید

ادموب / گوگل ادموب / تبلیغات ادموب گوگل

چرا افراک را انتخاب کنید؟

اعتماد به واسط‌های حقیقی برای نقد کردن درآمد حاصل از گوگل ادموب، ممکن است منجر به کلاهبرداری و از دست رفتن درآمد شما شود. در عوض می‌توانید به افراک، به عنوان یک واسط حقوقی معتبر اعتماد کنید.

با استفاده از تجربه کارشناسان افراک در حوزه تخصصی کسب درآمد با گوگل ادموب، می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید.

در هفته آخر هر ماه میلادی، درآمد شما به صورت منظم، سریع و با تضمین کسر کمترین کارمزد، به حسابتان واریز می‌شود.

سوالات متداول

ابتدا باید یک اپلیکیشن طراحی کنید، آن را در یکی از دو فروشگاه گوگل پلی یا app store منتشر کنید، سپس اپلیکیشن خود را ادموب‌ ثبت کنید.
استراتژی‌های قیمت‌گذاری ادموب‌ به شرح زیر هستند: به ازای هر کلیک بر روی تبلیغ (CPC) ؛ به ازای هر 1000 بازدید (CPM) به ازای هر تعامل در اپلیکیشن (CPE) مانند اولین خرید در اپلیکیشن؛ می توان به صورت ترکیبی هم از این روش ها استفاده کرد. بیشترین میزان کسب درآمد از طریق استراتژی های CPC و CPM صورت می‌گیرد.
تبلیغات ادموب‌ شرایط خاصی برای ثبت اپلیکیشن در نظر نگرفته است زیرا فقط اپلیکیشن هایی در ادموب‌ ثبت می شوند که در گوگل پلی یا app store منتشر شده باشند. شرط انتشار اپلیکیشن ها رعایت قوانین این دو مارکت می باشد. همین قوانین برای ادموب‌ نیز قابل قبول است.
تبلیغ در ادموب‌ پروسه ای زمان بر است و شما می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان درخواست خود را ثبت کنید.

درباره گوگل ادموب سوالی دارید؟‌ از ما بپرسید!

  کسب درآمد با گوگل ادموب
  درآمد از گوگل تبلیغات ادموب
  5 از 1 رای ثبت شده