خرید اکانت SEMrush

ابزار قدرتمند سئو SEO و بازاریابی آنلاین

خرید اکانت semrush / ساخت اکانت semrush / ابزار سئو

خرید یا ساخت اکانت semrush – ابزار سئو

خرید اکانت semrush

چرا SEMrush را انتخاب کنیم؟

SEMrush تنها محدود به سئو SEO نمی‌شود. با این حال پس از ساخت اکانت SEMrush، در SEO Workflow این ابزار، هر آنچه که برای بهبود سئو سایت نیاز دارید در اختیار خواهید داشت.

با ساخت یا خرید اکانت SEMrush، می‌توانید به مجموعه‌ای از ابزارهای تحلیل بازار دسترسی پیدا کنید. ابزارهایی که به شما کمک می‌کنند رقبا را تحلیل کنید، ترندهای حوزه فعالیت خود را تشخیص دهید و مخاطبان خود را بشناسید.

مهم‌ترین مزیت SEMrush، جامع بودن این ابزار است. با ساخت یا خرید اکانت SEMrush، علاوه بر سئو، به مجموعه کاملی از ابزارها برای بازاریابی محتوایی دسترسی خواهید داشت.

سفارش دهید

مهم‌ترین ویژگی‌های ابزار SEMrush

کنترل سئوی داخلی

On-page Grader

جویشگر پیوندها

Link Explorer

دنبال‌کننده رتبه

Rank Tracker

سوالات متداول

بله. شما در هر زمان که اراده کنید، می‌توانید اشتراک خود را کنسل کنید یا میان طرح‌ها جابجا شوید. برای اطمینان از رضایت خاطر شما، هفت روز گارانتی بازگشت کامل وجه وجود دارد.
خیر. افراک هیچ‌گونه کارمزد اضافه‌ای بابت خرید یا تمدید اکانت SEMrush از شما دریافت نمی‌کند. همینطور هیچ‌گونه هزینه اضافه‌ای برای اشتراک طرح‌های گفته شده وجود ندارد.
بله! طرح تجاری SEMrush کاملا انعطاف‌پذیر و بر اساس نیازهای شماست. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان افراک در تماس باشید.
پس از کنسل شدن اشتراک، پروژه‌ها به مدت ۳۰ روز در پایگاه داده SEMrush باقی می‌مانند و سپس برای همیشه پاک می‌شوند.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

    ساخت یا خرید اکانت SEMrush
    خرید یا ساخت اکانت semrush – ابزار سئو
    5 از 1 رای ثبت شده