تبلیغات نصب اپلیکیشن

تبلیغ در گوگل پلی و اپ استور

دانلود اپلیکیشن خود را چندین برابر کنید!

تبلیغ اپلیکیشن در گوگل پلی
تبلیغات اپلیکیشن

تبلیغات شما کجا نمایش داده می‌شود؟

اپلیکیشن‌‌هایی که در گوگل پلی تبلیغ می‌شوند، در قسمت «پیشنهادات» به کاربران هدف نمایش داده می‌شوند.

با استفاده از کمپین‌های Apple Search Ads می‌توانید اپلیکیشن‌های خود را در جست‌وجوهای مرتبط کاربران اپ‌استور، به آنها نشان دهید.

شروع کنید

چگونه تعداد نصب اپلیکیشن را افزایش دهیم؟

یکی از خدمات اصلی گوگل ادز، تبلیغ در گوگل پلی است. شما با تبلیغ اپلیکیشن در گوگل پلی می توانید، تعداد نصب اپ خود را چند برابر کنید. تبلیغات در گوگل پلی انواع مختلفی دارد که در این ویدیو به بررسی آن می پردازیم.

تبلیغات نصب اپلیکیشن

در حال بروزرسانی…
در حال بروزرسانی…
در حال بروزرسانی…

مزایای تبلیغات نصب اپلیکیشن

هدف‌گیری هوشمندانه

امکان هدف‌گیری دقیق مخاطبان بر اساس کلمات کلیدی، اپلیکیشن‌های مشابه و غیره

گزارش‌ لحظه‌ای

دریافت گزارش کمپین‌های تبلیغات به صورت دقیق و لحظه‌ای

کنترل دقیق هزینه‌ها

امکان تعریف دقیق بودجه تبلیغات و مدت زمان فعال بودن آنها

تبلیغ اپلیکیشن در گوگل پلی

کنترل هزینه تبلیغات در دستان شماست!

  • امکان مشخص کردن دقیق بودجه‌ روزانه، هفتگی و ماهانه
  • گزارش‌ دقیق هزینه‌ها به صورت لحظه‌ای
  • پرداخت نتیجه‌محور (کسر هزینه پس از نصب اپلیکیشن‌ها توسط کاربران)

مشاهده تعرفه‌ها

سوالات متداول

شما به راحتی می‌توانید تبلیغات خود را هدف گذاری کنید. بر اساس فیلترهای جنسیت, زبان, سن و موقعیت جغرافیایی تبلیغات خود را هدفمند و متمرکز کنید. پس از راه‌اندازی کمپین تبلیغ اپلیکیشن می‌توانید تمام مراحل را بررسی و مشاهده کنید. تعداد نمایش, میزان کلیک‌ها و تعداد دانلود و نصب اپلیکیشن را می‌توانید ببینید.از طرفی این تبلیغات بسیار مقرون به صرفه است. نه تنها هزینه کمی می‌توانید بپردازید, بلکه می‌توانید این هزینه را براساس هر نصب برنامه تعیین کنید. همچنین بودجه روزانه و سقف هزینه‌های تبلیغات خود را می‌توانید مدیریت کنید.
اگر یک اپلیکیشن طراحی شده داشته باشید بی شک باید به دنبال مخاطبینی باشید که اپلیکیشن خود را به آنها معرفی کنید. زمانی که برنامه‌های گوگل پلی و اپ استور را باز می‌کنید قسمتی را به اسم پیشنهادات خواهید دید. در کنار این اپلیکیشن‌ها علامت معروف تبلیغات “Ad” را خواهید دید. با راه اندازی کمپین تبلیغات اپلیکیشن می‌توانید به راحتی اپ خود را به کاربران واقعی معرفی کنید.
هزینه ی این تبلیغات صرفا بر اساس نصب است. کلیک و نمایش هیچ هزینه ای برای شما ندارد. بسته به لوکیشن و امتیاز کیفی تبلیغات هزینه هر نصب شما ممکن است متغیر باشد.
در سرچ گوگل پلی، در قسمت پیشنهادات گوگل پلی و همچنین در اپلیکیشن های دیگر تبلیغات شما بصورت بنری یا ویدئویی دیده خواهد شد.
خیر ابتدا لازم است اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کنید که برای خرید اکانت گوگل دولوپر کافی است با کارشناسان ایرانیکارت تماس بگیرید.
متاسفانه به دلیل تحریم ها ما دقیقا نمی توانیم کشور ایران را هدف قرار دهیم اما با یک سری راهکار ها از جمله انتخاب زبان فارسی و بستن دیگر کشور ها تا حد زیادی میتوان کاربران ایرانی را هدف قرار داد
ما دپارتمان تخصصی تبلیغات آنلاین شرکت ایرانیکارت هستیم. با بیش از ۸ سال سابقه و ده‌ها هزار مشتری. دارای نماد اعتماد و پارتنر رسمی گوگل.آژانس تبلیغات آنلاین افراک با مدیریت رایگان تبلیغات شما، رشد اپلیکیشنتان را تضمین می‌کند!

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

تماس با افراک

    تبلیغ اپلیکیشن
    4.44 از 9 رای ثبت شده