تبلیغات نصب اپلیکیشن

دانلود اپلیکیشن خود را چندین برابر کنید!

اپ استور و گوگل پلی، سرویس انتشار اپلیکیشن است که کاربران برنامه مورد نظرشان را در آن پیدا و نصب می‌کنند. با تبلیغ در گوگل پلی و اپ استور می‌توانید تعداد نصب اپلیکیشن‌تان را افزایش دهید. آژانس تبلیغات آنلاین افراک تمام تبلیغات نصب اپلیکیشن مانند تبلیغات گوگل پلی و تبلیغات اپ استور را با بهترین مدیریت برای شما اجرا می کند.

تبلیغات نصب اپلیکیشن

تبلیغات نصب اپلیکیشن چگونه انجام می‌شود؟

یکی دیگر از خدمات اصلی گوگل ادز، تبلیغ نصب اپلیکیشن است. این تبلیغ در گوگل پلی و اپ استور برای افزایش نصب و آگاهی برند از اپلیکیشن شما انجام می‌شود. تبلیغ برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن، انواع مختلفی دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گوگل پلی و اپ استور ویدیو را مشاهده نمایید.

تبلیغ در گوگل پلی

تبلیغات نصب اپلیکیشن کجا نمایش داده می‌شود؟

اپلیکیشن‌‌هایی که در گوگل پلی تبلیغ می‌شوند، در قسمت «پیشنهادات» به کاربران هدف نمایش داده می‌شوند.

با استفاده از کمپین‌های Apple Search Ads می‌توانید اپلیکیشن‌های خود را در جست‌وجوهای مرتبط کاربران اپ‌استور، به آنها نشان دهید.

کمپین های دیسپلی در اپلیکیشن‌های پر بازدید، بهترین انتخاب برای افزایش تعداد نصب و معرفی اپ در بقیه برنامه هاست.

شروع کنید

تبلیغ نصب اپلیکیشن

چرا افراک را برای تبلیغ نصب اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

به صورت روزانه گزارش دقیقی از کمپین‌های تبلیغات نصب اپلیکیشن به شما ارائه می‌دهیم تا بتوانید عملکرد کمپین‌های خود را بسنجید.

شروع کنید

شرط حضور اکانت منیجرها در افراک، قبولی در آزمون گوگل ادز است، در نتیجه تمام کمپین منیجرهای افراک، Certificate گوگل ادز را دارند. به همین دلیل روز به روز تعداد کسب وکارهایی که به افراک اعتماد می‌کنند، در حال افزایش است.

آژانس تبلیغاتی افراک در مقایسه با دیگر رقبا کمترین کارمزد را در شارژ پنل دارد، علاوه بر این مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی توسط افراک با کمترین هزینه مدیریت می شود.

برای مدیریت بهتر تبلیغات نصب اپلیکیشن شما در ایونت‌های تخصصی گوگل شرکت می‌کنیم. آژانس تبلیغ در گوگل افراک به واسطه اعتماد مشتریان چندین سال است که به صورت متوالی نشان پریمیر پارتنر گوگل را دریافت کرده است.

تبلیغ در گوگل پلی و اپ استور چه مزایایی دارد؟

هدف‌گیری هوشمندانه

امکان هدف‌گیری دقیق مخاطبان بر اساس کلمات کلیدی، اپلیکیشن‌های مشابه و غیره

گزارش‌ لحظه‌ای

دریافت گزارش کمپین‌های تبلیغات به صورت دقیق و لحظه‌ای

کنترل دقیق هزینه‌ها

امکان تعریف دقیق بودجه تبلیغات و مدت زمان فعال بودن آن‌ها

تبلیغ اپلیکیشن در گوگل پلی

هزینه تبلیغات نصب اپلیکیشن چطور محاسبه می‌شود؟

تبلیغ نصب اپ باعث افزایش تعداد نصب و شناخت بیشتر کسب و کار می‌شود. هزینه تبلیغات نصب اپلیکیشن براساس هر کمپین متفاوت است.

به طور کلی هزینه تبلیغ در گوگل پلی و اپ استور به موارد زیر بستگی دارد؛

 • نوع خدمات ارائه دهنده
 • میزان بودجه روزانه

مشاهده تعرفه‌ها

تعرفه تبلیغات نصب اپلیکیشن

در حال بروزرسانی…
در حال بروزرسانی…
در حال بروزرسانی…

درخواست مشاوره رایگان

تماس با افراک

  سوالات متداول

  شما به راحتی می‌توانید تبلیغات خود را هدف گذاری کنید. بر اساس فیلترهای جنسیت, زبان, سن و موقعیت جغرافیایی تبلیغات خود را هدفمند و متمرکز کنید. پس از راه‌اندازی کمپین تبلیغ اپلیکیشن می‌توانید تمام مراحل را بررسی و مشاهده کنید. تعداد نمایش, میزان کلیک‌ها و تعداد دانلود و نصب اپلیکیشن را می‌توانید ببینید.از طرفی این تبلیغات بسیار مقرون به صرفه است. نه تنها هزینه کمی می‌توانید بپردازید, بلکه می‌توانید این هزینه را براساس هر نصب برنامه تعیین کنید. همچنین بودجه روزانه و سقف هزینه‌های تبلیغات خود را می‌توانید مدیریت کنید.
  اگر یک اپلیکیشن طراحی شده داشته باشید بی شک باید به دنبال مخاطبینی باشید که اپلیکیشن خود را به آنها معرفی کنید. زمانی که برنامه‌های گوگل پلی و اپ استور را باز می‌کنید قسمتی را به اسم پیشنهادات خواهید دید. در کنار این اپلیکیشن‌ها علامت معروف تبلیغات “Ad” را خواهید دید. با راه اندازی کمپین تبلیغات اپلیکیشن می‌توانید به راحتی اپ خود را به کاربران واقعی معرفی کنید.
  هزینه‌ی این تبلیغات صرفا بر اساس نصب است. کلیک و نمایش هیچ هزینه ای برای شما ندارد. بسته به لوکیشن و امتیاز کیفی تبلیغات هزینه هر نصب شما ممکن است متغیر باشد.
  در سرچ گوگل پلی، در قسمت پیشنهادات گوگل پلی و همچنین در اپلیکیشن های دیگر تبلیغات شما بصورت بنری یا ویدئویی دیده خواهد شد.
  خیر ابتدا لازم است اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کنید که برای خرید اکانت گوگل دولوپر کافی است با کارشناسان ایرانیکارت تماس بگیرید.
  متاسفانه به دلیل تحریم ها ما دقیقا نمی توانیم کشور ایران را هدف قرار دهیم اما با یک سری راهکار ها از جمله انتخاب زبان فارسی و بستن دیگر کشور ها تا حد زیادی میتوان کاربران ایرانی را هدف قرار داد
  آژانس تبلیغات آنلاین افراک، پریمیر پارتنر گوگل با ۸ سال سابقه و ده‌ها هزار مشتری. دارای نماد اعتماد کمپین‌های گوگل ادز و سوشال ادز شما را با کمترین کارمزد مدیریت می‌کند.
  تبلیغات نصب اپلیکیشن
  0.61 از 66 رای ثبت شده

  نظر شما

  ایده های عالی خود را وارد کنید
  جدیدترین مفیدترین