تبلیغ در گوگل با کمک پشتیبانی مشتریان

تبلیغ در گوگل با کمک پشتیبانی مشتریان

برای برنده شدن در رقابت جستجوهای گوگل، کسب‌وکارهای کوچک باید همیشه آنلاین، در دسترس مشتری و مناسب با نیازهای وی باشند. اگر میخواهید سریع‌تر به مخاطب هدف خود برسید، ترافیک کاربران مناسب‌تری را به سمت وبسایت خود هدایت کنید، استراتژی بازاریابی تهیه کنید که متناسب با فعالیت‌های سئو سایت باشد. تبلیغ در گوگل گزینه مناسبی برای بازاریابی است.

تبلیغ در گوگل

زمانی که مصرف کننده قصد خرید به صورت آنلاین دارد، 65 درصد کلیک‌ها به تبلیغات در گوگل می‌رسد. راهکار مناسب، قراردادن محصولات خود در بالا و مرکز صفحه گوگل می‌باشد. تبلیغات مایکروسافت (تبلیغات بینگ) و تبلیغات گوگل پلتفرم‌های قابل درک و مناسبی برای تنظیم و ویرایش حساب کاربری ارائه می‌کنند، اما اگر کارشناس بازاریابی نباشید (در برخی موارد حتی اگر باشید) گاهی اوقات به راهنمایی نیاز پیدا خواهید کرد.

به عنوان یک کسب وکار کوچک، ممکن است زمان کافی برای واکاوی تبلیغات گوگل نداشته باشید، ولی کماکان ایجاد کمپین تبلیغاتی کاربردی برای شما و مشتری‌های بالقوه، اهمیت خواهد داشت. همچنین ممکن است روی تبلیغات در گوگل تسلط کافی داشته باشید، اما همچنان سوالاتی برای بهبود عملکرد خود داشته باشید. در هر دو حالت به یک مرکز پشتیبانی مشتریان نیاز دارید که شما را راهنمایی کند.

اگر هنوز کمپین تبلیغات خود را نساخته‌اید، و برای کار با گوگل ادوردز نیار به راهنمایی دارید، با افراک از طریق شماره تماس ۰۲۱۲۸۴۲۶۲ در ارتباط باشید و یا از طریق سایت درخواست مشاوره دهید:

در ادامه به 5 زمینه‌ که مرکز پشتیبانی مشتریان میتواند به شما کمک کند اشاره می‌شود.

“از کجا شروع کنم؟”

زمانی که افراد با دنیای تبلیغات در گوگل و تبلیغات کلیکی آشنا می‌شوند، شروع فرایند را ساده می‌انگارند اما در ادامه با مسائلی مانند معین کردن بودجه تبلیغات کلیکی یا هدایت کلمات کلیدی مهم، روبه‌رو می شوند. متخصصینی که شبانه روزی در بخش پشتیبانی مشتریان در دسترس هستند، به شما کمک می کنند حساب تبلیغات گوگل خود را ایجاد کنید، اولین تبلیغ گوگل خود را منتشر کنید، در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنید، بودجه تبلیغات گوگل خود را تعیین کنید و همچنین شما را در مزایده تبلیغات گوگل همراهی می کنند.

 

“چرا کمپین‌های تبلیغاتی من کارآمد نیستند؟”

متخصصین پشتیبانی مشتریان، به کسب‌وکارها می آموزند که چگونه گزارش‌های عملکردی متنوع تهیه کنند و با بررسی آنها دریابند چه بخش‌هایی کارآمد و چه بخش‌هایی ناکارآمد هستند. با وجود بیش از 30 نوع گزارش مختلف، انتخاب و تحلیل آنها در ابتدا ممکن است دشوار به نظر رسد، که به دلیل حجم بالای اطلاعاتی است که در دسترس داریم. کار با یک متخصص می‌تواند برای شما شفافیت به همراه داشته باشد و به همراه هم می‌توانید استراتژی و نوآوری‌هایی که می‌توانند تاثیر مثبتی روی کمپین شما داشته باشند، بیابید. به بیان دیگر، آن‌ها به شما کمک می کنند معنی داده‌ها را دریافت و از آن‌ها به نفع خودتان استفاده کنید.

تبلیغ در گوگلدر رابطه با کمپین‌های تبلیغاتی بیشتر بخوانید: تبلیغ در گوگل: ساخت کمپین اپلیکیشن در گوگل ادز

اگر قبلاً از تبلیغات در گوگل استفاده کرده‌اید می‌توانید از این کارشناسان برای مطلع شدن از جدیدترین ابزار و ویژگی‌های گوگل کمک بگیرید. گاهی ممکن است از یک روتین برای تبلیغات خود استفاده کنید و عملکرد شما یکنواخت شود. 15 دقیقه مشورت با یک کارشناس می‌تواند به کلی دیدگاه شما را در تبلیغات تغییر دهد.

تبلیغات در گوگل

“چرا نمی‌توانم برخی چیزها را به تنهایی انجام دهم؟”

مدیریت کمپین‌های تبلیغات در گوگل مهارتی است که نیازمند آموزش است اما ممکن است افراد به طور طبیعی آن را فرابگیرند. وظیفه‌ی کارشناسان این است که به شما یاد دهند چگونه به امور کمپین خود به تنهایی بپردازید نه اینکه همه‌ی آن کارها را برای شما مدیریت کنند.

پشتیبانی مشتریان می‌توانند صاحبان کسب‌وکارهای کوچک را با ابزارها، فرایندها و منابع تبلیغات در گوگل که به آن‌ها کمک می کند تبلیغات خود را بدون حمایت بیرونی مدیریت کنند، آشنا کنند. یادگیری باعث می‌شود ایجاد کمپین تبلیغاتی بعدی راحت‌تر، کاراتر و پرسودتر راه‌اندازی شود.

بیشتر بدانید: تبلیغات در یوتیوب

“کارشناس پشتیبانی مشتریان از کسب‌وکار من سر در نمی‌آورد.”

مقصود از پشتیبانی مشتریان این است که با اختصاص زمان کافی، صنعت و اهداف کسب‌وکار شما را درک کنند، این تنها راه ارائه راهنمایی‌های کاربردی و هدفمند است. کارشناسان با شما مانند یک همکار خواهند بود و به شما راهنمایی‌های استراتژیک ارائه می‌کنند و ابزار مناسب برای بالا رفتن بهره‌وری تبلیغات اینترنتی شما، پیشنهاد می کنند. بر اساس تخصص شما و بدون توجه به بودجه‌ی تبلیغات در گوگل که در نظر دارید و این که چه کسب‌وکاری هستید، شما را راهنمایی می‌کنند.

تبلیغ در گوگل

“از این که کمپین خود را به درستی مدیریت می کنم، مطمئن نیستم.”

این قضیه برای کسب‌وکارهایی که با تبلیغات در گوگل آشنایی ندارند، معضل بزرگی است. زمان خود را صرف نگرانی برای چیزهایی که غلط هستند نکنید و در عوض بر یادگیری نحوه درست آن‌ها تمرکز کنید. در این جا کار کردن با یک کارشناس می تواند کمک کند چرا که آن‌ها به آرامش ذهنی شما کمک می کنند. از اطلاعاتی که استفاده می کنید، سطح آشنایی که با پلتفرم دارید مطمئن خواهید بود و به این قضیه که قادر هستید تغییراتی ایجاد کنید که باعث بهتر شدن کسب‌وکار شما میشود، باور پیدا خواهید کرد.

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید