لینک اول گوگل باشید!

با تبلیغ در گوگل ، هر روز جلوی چشم مشتریان خود ظاهر شوید ؛ درست وقتی که خدمات شما را در گوگل جست‌وجو می‌کنند!

تبلیغ در گوگل / تبلیغات در گوگل / گوگل ادز / گوگل ادوردز / تبلیغات کلیکی گوگل
تبلیغ در گوگل / تبلیغات در گوگل / گوگل ادز / گوگل ادوردز / تبلیغات کلیکی گوگل

تبلیغات شما کجا نمایش داده می‌شود؟

با تبلیغ در گوگل ، شانس این را دارید که در نتایج میلیون‌ها جست‌وجوی روزانه گوگل که در کشورمان صورت می‌گیرد، لینک اول باشید. آن هم دقیقا در زمانی که مشتریان به خدمات شما نیاز دارند!

گوگل در بیش از ۲ میلیون وب‌سایت و اپلیکیشن، جایگاه تبلیغ دارد. با تبلیغ در شبکه نمایش گوگل، این شانس را دارید که تبلیغات شما به بیش از ۹۰ درصد کاربران اینترنت در سراسر دنیا نمایش داده شود!

اولین کمپین خود را بسازید

مزایای تبلیغات در گوگل ادز

هدف‌گیری دقیق

هدف‌گیری دقیق مخاطبان بر اساس مکان جغرافیایی، سن، جنسیت و عبارت‌هایی که جست‌وجو می‌کنند

گزارش‌ لحظه‌ای

دریافت گزارش کمپین‌های تبلیغات به صورت دقیق و لحظه‌ای

نمایش رایگان تبلیغات

پرداخت هزینه تنها در صورت کلیک کاربران

تبلیغ در گوگل / تبلیغات در گوگل / گوگل ادز / گوگل ادوردز / تبلیغات کلیکی گوگل / تبلیغ در سایت های خارجی

کنترل هزینه تبلیغات در دستان شماست!

  • امکان مشخص کردن دقیق بودجه‌ روزانه، هفتگی و ماهانه
  • گزارش‌ دقیق هزینه‌ها به صورت لحظه‌ای
  • پرداخت هزینه تنها در صورت کلیک کاربران
تبلیغات آنلاین

برای تبلیغ در گوگل، چه خدماتی به شما ارائه می‌دهیم؟

با مدیریت بهینه کمپین‌های گوگل ادز‌، هزینه‌ و کلیک‌های هرز تبلیغات شما را کاهش و بهره‌وری آن را افزایش می‌دهیم.

اولین کمپین خود را بسازید

طی یک الی سه ساعت کاری اطلاعات اکانت اختصاصی گوگل ادز را به شما ارائه می‌دهیم تا در لحظه بتوانید عملکرد کمپین‌های خود را بسنجید.

اولین کمپین خود را بسازید

علاوه بر مدیریت رایگان اکانت، با تضمین کمترین هزینه تبلیغات گوگل در ایران، سودتان را به حداکثر می‌رسانیم.

مشاهده تعرفه‌های تبلیغات در گوگل

سوالات متداول

در صفحه اول گوگل! به عنوان مثال اگر شما وکیل هستید و میخواهید هرکس در گوگل سرچ کرد “وکیل خوب در تهران” سایت شما در صفحه اول گوگل نشان داده شود، آنگاه نیاز است تا از تبلیغات‌ گوگل استفاده کنید.
زیرا دقیقا مخاطب اصلی را هدف قرار می‌دهد. به عنوان مثال وقتی کسی سرچ میکند “وکیل در تهران” او مشکلی دارد و واقعا به دنبال یک وکیل خوب در تهران است. او پول دارد و آماده گرفتن وکیل است! اما سایر تبلیغات مثلا تبلیغات بنری در سایت های دیگر ممکن است مخاطبانی داشته باشند که اصلا در آن لحظه نیاز به خدمات خاصی ندارند.
تقریبا همه! می‌توان گفت تبلیغ‌ در گوگل‌، روشی است که برای همه اصناف نتیجه می‌دهد.
از مرحله‌ای که تصمیم شما قطعی شود تا مرحله‌ای که سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده کنید بیشتر از چند ساعت طول نخواهد کشید! این سیستم بسیار سریع قابل مشاهده، فعال و زود بازده است.
ابتدا شما یک اکانت از افراک تهیه می‌کنید که به عنوان مثال ۲۰۰ درهم شارژ اولیه دارد. سپس بعد از ساخته شدن تبلیغ به ازای هر کسی که روی تبلیغ شما کلیک می‌کند مبلغی از اعتبار شما کم می‌شود. به عنوان مثال هر کلیک ۰.۰۵ درهم. پس از تمام شدن اعتبار تبلیغ‌ درگوگل خود باید نسبت به شارژ اعتبار اقدام کنید.
هزینه هر کلیک به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله: کلمه کلیدی که می‌خواهید برای آن تبلیغ در گوگل‌ دهید؛ آیا دیگران هم برای آن کلمه کلیدی تبلیغ داده اند؟ چقدر سایت شما به کلمه کلیدی مرتبط است؟ مقدار کلیک‌های قبلی شما چقدر بوده است؟ هزینه‌های کلیک به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد که معمولا پس از ساخته شدن اکانت گوگل‌ ادز می‌توان آنها را کاهش داد.
مواردی از قبیل حداکثر مبلغی که حاضرید برای هر کلیک هزینه کنید، حداکثر مبلغی که حاضرید روزانه خرج تبلیغات‌ در گوگل کنید و … همگی قابل تنظیم هستند.
کاهش هزینه‌های هر کلیک، هزینه‌های روزانه و ماهانه نیازمند دانش تخصصی گوگل ادز‌ است که این مهم را ما در اختیار شما قرار می‌دهیم. دانش‌مان را با شما به اشتراک می‌گذاریم و به شما کمک می‌کنیم هزینه‌های کلیک کمتری بپردازید اما بازدید روزانه بیشتری داشته باشید.
ما روزهای عادی و کاری ۲۴ ساعته پشتیبان شماییم. پنجشنبه ها ۹ الی ۱۸ و روزهای جمعه و تعطیل رسمی از ۱۲ الی ۱۶ پشتیبان شماییم.
ما دپارتمان تخصصی تبلیغات آنلاین شرکت ایرانیکارت هستیم. با بیش از ۸ سال سابقه و ده‌ها هزار مشتری. دارای نماد اعتماد و پارتنر رسمی گوگل.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

تبلیغات آنلاین با افراک