چگونه اکانت گوگل ادوردز بخریم؟

چگونه اکانت گوگل ادوردز بخریم؟

برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود شما می توانید از رسانه های مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال شبکه ها اجتماعی و یا رسانه هایی مانند تلویزیون، رادیو و  … .برخی از این ابزار ها تنها برای برخی از کسب و کار ها می توانند مفید باشند چرا که مسلما مخاطب شما نمی تواند در همه آن ها به یک میزان حضور داشته باشد. اما ابزار قدرتمند دیگری که تقریبا برای تمام حرفه ها می تواند نتیجه بخش باشد، تبلیغات در گوگل ادوردز است. حال چگونه اکانت گوگل ادوردز بخریم ؟ با خرید اکانت گوگل ادوردز و استفاده از خدمات آنلاینش، قادر خواهید بود که به بهترین شکل از سرمایه خود استفاده کرده و محصولات و خدمات خود را در اختیار افراد درست قرار دهید.

چرا اکانت گوگل ادوردز بخریم؟

برای استفاده از خدمات تبلیغ در گوگل شما به اولین چیزی که نیاز دارید، داشتن یک حساب کاربری است. ایجاد یک حساب کاربری در گوگل ادوردز رایگان است و هزینه ای برای شما ندارد. اما مسئله اصلی که وجود دارد این است که چگونه اکانت گوگل ادوردز بخریم . برای داشتن تبلیغات موثر نیاز است که شما انواع فاکتور های موثر در موفقیت تبلیغ خود را تعیین کنید. بنابراین اگر شما با نحوه تعیین کردن آن ها آشنایی نداشته باشید قادر به استفاده درست از این اکانت نبوده و به احتمال زیاد چون متوجه نخواهید شد چگونه باید از آن استفاده کنید، از تبلیغات در گوگل منصرف خواهید شد.

خرید اکانت گوگل ادوردز

اما ما پیشنهاد بهتری برای شما داریم. شما می توانید با خرید اکانت گوگل ادوردز کنترل بهتری روی تبلیغات خود داشته باشید و از نزدیک متوجه نتایج مثبت سرمایه گذاری خود در این شیوه تبلیغات شوید. در این حالت تنظیمات حساب شما با استفاده از تیم افراک انجام می شود و سپس آن چه که تحت عنوان خروجی نامیده می شود با استفاده از خرید اکانت گوگل ادوردز در اختیار شما داده می شود.

حتما بخوانید :

تبلیغ در گوگل چیست؟

مزایای خرید اکانت ادوردز :

اکانت اختصاصی گوگل توسط حساب های بانکی معتبر و بدون استفاده از کارت های مجازی ایجاد شده اند. بنابراین برای استفاده از آن نیازی نیست که شما کارت اعتباری تهیه کنید چرا که گروه افراک با استفاده از سیستم بانکی معتبر این کار را برای شما انجام می دهد.

این نوع حساب های کاربری انعطاف پذیر بوده و قابلیت شارژ حساب گوگل ادز را برای شما فراهم می کنند. بنابراین هر زمان که متوجه شدید استفاده از کدام طرح تبلیغاتی برای شما موثر است می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

با خرید اکانت گوگل ادوردز شما می توانید مدیریت چند کمپین تبلیغاتی را برای چند سایت مختلف داشته باشید. بنابراین مدیریت چند سایت دیگر برای شما کار مشکلی نخواهد بود.

خرید اکانت گوگل ادوردز

با خرید اکانت گوگل ادوردز شما مستقیما به پنل گوگل ادوردز دسترسی خواهید داشت بنابراین دیگر نیازی به استفاده از واسط ها نخواهد بود.

چون شما به صورت قانونی خرید را انجام داده اید قادر به استفاده از تمام پیشنهاد های گوگل مانند کوپن های تخفیف خواهید بود.

خرید اکانت گوگل ادوردز توسط افراک با ارائه طرح های مختلف انجام می گیرد. بنابراین بهتر است که قبل از انتخاب سرویس نهایی مورد نظر با مشاوران ما در ارتباط باشید تا به متناسب با نیاز های شما، سرویس مناسب را به شما پیشنهاد دهند. با استفاده از این اکانت شما قادر خواهید بود که در هر لحظه شرایط تبلیغاتی سایت خود را چک کنید. پس این فرصت را از دست ندهید.

چگونه اکانت گوگل ادوردز بخریم؟
برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود شما می توانید از رسانه های مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید