افزونه بازدید هفتگی سایت در تبلیغات گوگل به صورت آزمایشی

افزونه بازدید هفتگی سایت در تبلیغات گوگل به صورت آزمایشی

گوگل ادوردز، افزونه های خودکار بی شماری دارد که در تبلیغات گوگل نمایش داده می شوند. افزونه تماس، افزونه سایت لینک و افزونه بازدید هفتگی سایت که به بالاتر بردن کیفیت تبلیغ در گوگل و راحتی انتقال پیام در آن کمک می کنند. گوگل به تازگی یک نوع جدید از افزونه ها را در تبلیغات خود به صورت آزمایشی فعال کرده که میزان محبوبیت یک سایت را نشان می دهد.

معرفی افزونه بازدید هفتگی سایت گوگل

برای مثال افزونه آزمایشی فعال شده بر روی تبلیغ در گوگل زیر نشان می دهد این سایت در هفته بیشتر از 10K بازدید کننده دارد و این موضوع با استفاده از آیکون آبی رنگ افراد نشان داده می شود. بازدیدها در این جا، نشان دهنده بازدید از وب سایت هستند نه فروشگاه.

افزونه بازدید هفتگی سایت

آزمایش میزان اعتبار اجتماعی: گوگل ادوردز همواره سعی داشته که امکانات و قابلیت های جدیدی را پیش روی ادوردزکاران قرار دهد تا کاربران و بازاریابان بتوانند تجربه خود در استفاده از گوگل ادوردز را روز به روز بهبود ببخشند. اما فعلاً قابلیت جدیدی برای معرفی در دست نداریم.

تبلیغ در گوگلاگر می خواهید کمپین های پربازده و موفق تبلیغات در گوگل راه اندازی کنید. اگر می خواهید با صرف کمترین هزینه، بیشتر از سایر رقبا دیده شوید، می توانید از خدمات تبلیغات گوگل افراک استفاده کنید. ما ضمن ساختن اکانت و راه اندازی تبلیغات گوگل، شما را در مسیر تبلیغاتی تان تنها نمیگذاریم.

کافی است در سایت در خواست مشاوره رایگان بدهید، یا با این شماره تماس بگیرید: ۰۲۱۲۸۴۲۶۲

گوگل همواره در حال امتحان قابلیت های جدید است. اگر این ویژگی جدید، موفق عمل کند و احتمالاً در این مورد، معیار موفقیت همان تعداد کلیک هایی است که روی تبلیغات گوگل زده می شود، این ویژگی به نفع سایت های محبوب است. چرا که به افزایش بازدید تبلیغات گوگل سایت های پربازدید کمک می کند.

بیشتر بدانید: تبلیغات یوتیوب

در مثال بالا این افزونه در نتایج جست و جو نمایش داده شده است. شاید این موضوع، افزونه ی خودکار دیگری را به یادتان بیاورد که با هدف فراهم آوردن اعتبار اجتماعی طراحی شده بود: یعنی تعداد فالوئرهای اکانت Google+ . آیا این آزمایش اخیر گوگل عمر بیشتری دارد؟ آیا روزی می رسد که از خواب بلند شویم و ببینیم تبلیغات گوگل، تعداد بازدید های یک هفته اخیر وب سایت را نشان می دهند؟ فقط خدا می داند.

کلام آخر

این افزونه به صورت خودکار است و توسط گوگل برای سایت ها فعال می شود و نیازی به نصب ندارد. افزونه بازدید هفتگی سایت به شما کمک می کند که از میزان محبوبیت سایت خود مطلع شوید. آیا این افزونه برای سایت شما فعال شده است؟ آیا میزان بازدید هفتگی سایت شما به عدد موردنظر گوگل رسیده است؟

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید