تبلیغ در بینگ

تبلیغات ارزان و هدفمند در صفحه اول بینگ!

با تبلیغات در بینگ شاهد رشد ۵۰ الی ۲۵۰ درصدی سایت خود باشید!

تبلیغ در بینگ

تبلیغات در بینگ – تبلیغ در بینگ

تبلیغات در بینگ

تبلیغات در بینگ مناسب کدام کسب و کارهاست؟

کسب و کارهایی که در آنها کالا یا خدمات، بصورت اینترنتی عرضه می شود و یا سایتی جهت ارائه محصول خود دارند، برای انجام تبلیغات ارزان، هدفمند و حرفه ای تر می توانند از ابزار بینگ استفاده کنند و با ساخت و پیگیری کمپین های تبلیغات قدرتمند تجارت خود را گسترش داده و بخش وسیعی از بازار دیجیتال را از آن خود کنند.

مزایای تبلیغ در بینگ

تبلیغات هدفمند

تبلیغ شما دقیقا زمانی به کاربران نمایش داده می شود که به محصول و خدمات شما نیاز داشته باشند.

تبلیغات ارزان

هزینه تبلیغات در بینگ بسیار ارزان تر از سایر تبلیغات می باشد.

موتور جستجوی محبوب

با توجه به اینکه بینگ یکی از محبوبترین و پربازدیدترین موتورهای جستجو در ایران و جهان محسوب میشود؛ آمار های جامع و کاملی خواهد داشت.

انواع کمپین های تبلیغاتی بینگ

زمانی که کمپین جستجوی بینگ را انتخاب می کنید تبلیغ شما در سایت های که تحت نظر بینگ هستند به نمایش در کمی اید. در این مورد، کلمات کلیدی در تبلیغات شما با کلمات در سؤال جستجو مطابقت دارند. نوع پیشنهاد بیشترین مبلغ استفاده شده در کمپین جستجو، پیشنهاد بیشترین مبلغ کلمات کلیدی است.

هنگامی که می خواهید از تبلیغات محتوا استفاده کنید، تبلیغات خود را در وب سایت هایی در شبکه محتوا نشان دهید که جهت نمایش تبلیغات محتوا در وب سایت های مایکروسافت و یاهو طراحی شده اند. تبلیغات در بینگ کلمات کلیدی شما را با کلمات به کار برده شده در صفحه انطباق می دهد و تبلیغات متنی در کنار محتوای مرتبط نشان داده می شود. شما می توانید برای کلمات کلیدی، جایگذاری شبکه و جایگذاری وب سایت، بیشترین مبلغ را پیشنهاد دهید.

تبلیغات محصول شامل تصاویر یا کاتالوگ های محصول است که می تواند در بینگ مرچنت سنتر ایجاد شود. همچنین، این تبلیغات، قیمت و متن ترفیعی کوتاهی را نشان می دهند. این تبلیغات در صورتی که به سؤال جستجو مرتبط باشند، نشان داده خواهند شد.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

    تبلیغات در بینگ
    تبلیغات در بینگ – تبلیغ در بینگ
    5 از 2 رای ثبت شده