قوانین و مقررات افراک

افراک یک آژانس تبلیغات اینترنتی ( آنلاین ) محسوب می‌شود که مجموعۀ گسترده‌ای از خدمات بازاریابی و تبلیغات الکترونیک را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این مجموعه با هدف بهبود شرایط اینترنت پارسی، قدم به این راه گذاشته است و قوانین خود را با توجه به این مقصود، تعریف کرده است.

خواهشمندیم این قوانین را با دقت مطالعه فرمائید تا جای هیچ‌گونه شبهه‌ای در استفاده از خدمات باقی نماند.


مقررات عمومی

تمامی فعالیت‌های وب‌سایت افراک، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.

وب‌سایت افراک اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم برای عکس‌العمل رابه آنها بدهد.


تعهدات افراک

شرکت افراک، تعهدات مشخصی نسبت به کار و کاربران خود دارد که در ادامه دقیقاً مشخص شده‌اند:

وب‌سایت افراک متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم‌گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و در جهت رفع ابهامات کاربران تلاش کند.

این مجموعه، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را می‌کند تا راهکارها و اصول درست و اساسی را در فعالیت‌های خود به کار گیرد.

وب‌سایت افراک، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات تبلیغات و بازاریابی کاربران خود به عهده ندارد و هیچ‌گونه تعهدی نسبت به درستی آنچه گفته می‌شود، نخواهد داشت. با اینحال، پیشنهاد ما این است که همیشه شفافیت و درستی را مبنای کار خود قرار دهید.

طبیعی است که وب‌سایت افراک، هیچ کنترل و متعاقباً تعهدی در مقابل قطعی احتمالی یا بروز سایر مشکلات ناگهانی را در سامانه خود ندارد و در این گونه موارد، شکیبایی شما می‌تواند کمک بزرگی به رفع مشکل در سریع‌ترین حالت ممکن کند.

پشتیبانی وب‌سایت افراک، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات کاربران ایجاد شده است. با اینحال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی نداشته و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، قادر به پاسخگویی سریع نباشد.

مالکیت مادی مقاله‌ و محتوای وب‌سایت افراک متعلق به شرکت اندیشه پردازان پالیز می باشد و در خصوص مالکیت معنوی چنانچه استراتژی، کلمات کلیدی و ویرایش کلی از سمت مجموعه اندیشه پردازان پالیز صورت گرفته باشد بدیهی است مالکیت معنوی نیز متعلق به اندیشه پردازان پالیز می باشد و در غیر این صورت با توجه به استعلام رسمی و مکتوب هر فرد یا سازمان از طریق ایمیل رسمی شرکت اندیشه پردازان پالیز (salam@afrak.com)، نام نویسنده مقاله به فرد یا سازمان استعلام گیرنده اعلام خواهد شد.


تعهدات کاربران

کاربران و مشتریان افراک نیز، بالطبع تعهداتی نسبت به کار وب‌سایت افراک دارند که در ادامه خواهد آمد:

فعالیت کاربران افراک باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی و البته، اخلاقی باشد. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوکی، وب‌‎سایت افراک حق دارد نسبت به قطع همکاری با کاربر، تصمیم‌گیری کند. در صورتی که در چنین شرایطی، مبلغی از کاربر دریافت شده و مقداری از آن، مصرف شده باشد، مبلغ باقی‌مانده محاسبه و به کاربر بازگشت داده می‌شود.

تبلیغات و بازاریابی کاربر، به هیچ عنوان نباید منجر به ایجاد مزاحمت و خسارت مالی برای کاربران فارسی و انگلیسی زبان فضای وب شود و ترجیحاً به نحوی باشد که حیطه کاری و محصولات / خدمات کاربر را، با شفافیت برای مخاطبان مشخص کند.

هویت و اطلاعات تماس کاربر باید دقیقاً مشخص باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.


موارد ممنوع

۱.تجاوز به حریم خصوصی و قانونی دیگران به روش‌های مختلف
۲.فعالیت‌هایی که موجب ضرر و زیان سایرین می‌شود
۳.بر هم زدن نظم و رعایت نکردن اخلاق
۴.مصادیق مجرمانه طبق قانون مجازات اسلامی، جرائم رایانه‌ای، تجارت الکترونیک و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران
۵.هر گونه فعالیت در جهت نفوذ به پایگاه داده افراک
۶.محتوایی که مستقیم یا به صورت تلویحی، نسبت به یک نژاد، قوم، مذهب، ملیّت یا جنسیتی تبعیض قائل شود.
۷.مطالبی با ادعای علمی، بدون ارائه منابع موثق
۸.مطالب غیر قابل اثبات و گمراه‌کننده
۹.سایت هایی با محتوای شرط بندی، خرید و فروش وی پی ان ( فیلترشکن )، محصولات بهداشتی جنسی، همسریابی (دوست یابی)، خرید و فروش دارو های غیر مجاز و فیشینگ


مالکیت فکری

کلیه محتویات وب‌سایت افراک، متعلق به شرکت اندیشه پردازان پالیز بوده و مشمول قوانین مالکیت فکری داخلی و همینطور بین‌المللی می‌باشد. لذا حق پیگرد در هنگام مشاهده هر گونه استفاده از آنها برای مقاصد تجاری و غیر تجاری، بدون دریافت اجازه کتبی، برای شرکت اندیشه پردازان پالیز محفوظ است.


استرداد وجه

در صورتی که به هر دلیلی، وب‌سایت افراک قادر به ارائه خدمات ذکر شده در صفحه محصولات و خدمات خود نباشد، موظف است مبلغ دریافت شده از کاربر را به طور کامل به وی بازگرداند.

اما در شرایطی که کاربر تصمیم به لغو همکاری بگیرد، وب‌سایت افراک فقط در صورتی که فعالیت آغاز نشده باشد، موظف به بازگشت وجه است و در صورتی که کار آغاز شده باشد، تصمیم‌گیری در زمینه بازگشت وجه، کاملاً به عهده این وب‌سایت است و هیچ‌گونه تعهدی در این زمینه وجود ندارد.

مهم: با توجه به اعلام نظر از سوی پلیس فتا ج . ا. ایران، استرداد وجه در خصوص بند ۹ “موارد ممنوع” بین ۱۰ تا ۱۵ روز کاری انجام میگردد.


حل اختلاف

در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هر گونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.


فورس ماژور

در صورت بروز حوادثی که کنترل آنها از دست مسئولان وب‌سایت افراک یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و … می‌شوند.


مکاتبات

تمامی مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، بتوان به آنها ارجاع داد.

قوانین و مقررات افراک
افراک یک آژانس تبلیغات اینترنتی ( آنلاین ) محسوب می‌شود که مجموعۀ گسترده‌ای از خدمات بازاریابی و تبلیغات...
3 از 8 رای ثبت شده