کتابچه معرفی لندینگ‌پیج مناسب برای‌ هر‌ کمپین
دانلود

۵ مزیت منحصربه‌فرد تبلیغات در توییتر برای کسب‌وکارها (اینفوگرافیک)

۵ مزیت منحصربه‌فرد تبلیغات در توییتر برای کسب‌وکارها (اینفوگرافیک)

آیا توییتر (twitter) بهترین پلتفرم تبلیغات آنلاین است؟ بعضی‌وقت‌ها بله! درست است که توییتر مشکلات خودش را دارد ولی در موارد و سناریوهای خاصی، واقعا بهترین پلتفرم تبلیغات آنلاین است. البته به هدفی که تعیین کرده‌اید نیز بستگی دارد؛ اما مطمئنا بهتر است از مزیت های تبلیغات در توییتر صرف نظر نکنید!

از مزیت های تبلیغات در توییتر ، امکانات منحصربه‌فردی است که جای دیگر نظیر آن را پیدا نمی‌کنید. البته منظور ما را اشتباه متوجه نشوید! ما تبلیغات در گوگل و تبلیغات در اینستاگرام را نیز دوست داریم و آنها را به شدت پیشنهاد می‌کنیم. اما در پنج مورد، تبلیغات توییتر گوی سبقت را از دیگران ربوده است. در اینفوگرافیکی که در ادامه می‌بینید به پنج مورد از مزیت‌های تبلیغات در توییتر که بسیار محبوب و مفید هستند اشاره می‌کنیم.

اگر قانع شدید که تبلیغات در توییتر برای کسب‌وکار شما مفید است (که واقعا نیز هست!)، یک مشاوره تخصصی در این زمینه را مهمان افراک باشید!

درخواست مشاوره رایگان

۵ مزیت مهم تبلیغات در توییتر برای کسب‌وکارها

مزیت های تبلیغات در توییتر

کلام آخر

حال که با مزایای تبلیغات در توییتر آشنا شدید بهتر از برای رونق دادن به کسب و کار خود به سمت این نوع تبلیغات روانه شوید. اگر در خصوص نحوه تبلیغات در توییتر به راهنمایی نیاز دارید می توانید از مشاوره رایگان آژانس تبلیغات آنلاین افراک بهره مند شوید. آیا شما با تبلیغات در توییتر برای انواع کسب و کار ها موافق هستید؟ به نظر شما مزایای دیگر تبلیغات در توییتر چیست؟ لطفا نظرات و یا تجربیات خود را با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید.

۵ مزیت منحصربه‌فرد تبلیغات در توییتر برای کسب‌وکارها (اینفوگرافیک)
آیا توییتر (twitter) بهترین پلتفرم تبلیغات آنلاین است؟ بعضی‌وقت‌ها بله! درست است که توییتر مشکلات خودش را دارد...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید