نحوه تبلیغات در توییتر + (ویدئو | اینفوگرافیک)

نحوه تبلیغات در توییتر + (ویدئو | اینفوگرافیک)

توییتر (Twitter)، از شبکه های اجتماعی بسیار محبوب در جهان است. در این شبکه، افراد پس از عضویت می‌توانند با ارسال پیام‌های کوتاه (حداکثر ۲۸۰ کارکتر) اطلاعاتی را به دیگر افراد منتقل کنند. این پیام‌های کوتاه را توییت می‌گویند. تبلیغ در توییتر فرصت خوبی برای آشنایی بیشتر مخاطبان با کسب‌وکار شماست. در این مطلب با نحوه تبلیغات در توییتر آشنا می‌شویم. با افراک همراه باشید.

معمولا برای مطلع شدن از ترندها و آخرین اخبار و اتفاقات جهان، توییتر یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی است؛ بنابراین تبلیغات در توییتر برای اطلاع لحظه‌ای محصولات، خدمات یا رویدادهای کسب‌وکارتان بسیار مفید است. افرادی که در این شبکه اجتماعی در حال معرفی خدمات و محصولات خود هستند، می‌توانند بسیار سریع سود خود را افزایش دهند. همچنین تبلیغ در توییتر به افزایش نرخ تبدیل (conversion) کمک خواهد کرد. در تصویر زیر نمونه‌ای از تبلیغات توییتر را می‌بینید:

نحوه تبلیغات در توییتر

نحوه تبلیغ در توییتر (ویدئو)

تماشای ویدئوی زیر به شما کمک می‌کند تا با نحوه تبلیغات در توییتر بیشتر آشنا شوید:

مزیت‌های مهم تبلیغات در توییتر (اینفوگرافیک)

حال که با نحوه تبلیغات در توییتر آشنا شدید، وقت آن است تا از مزیت‌های تبلیغ در توییتر بیشتر بگوییم. اجازه دهید ابتدا به یک سوال مهم پاسخ دهیم: آیا توییتر (twitter) بهترین پلتفرم تبلیغات آنلاین است؟

بعضی‌وقت‌ها بله! درست است که توییتر مشکلات خودش را دارد ولی در موارد و سناریوهای خاصی، واقعا بهترین پلتفرم تبلیغات آنلاین است. البته به هدفی که تعیین کرده‌اید نیز بستگی دارد؛ اما مطمئنا بهتر است از مزیت های تبلیغات توییتر صرف نظر نکنید!

از مزیت های تبلیغ در توییتر ، امکانات منحصربه‌فردی است که جای دیگر نظیر آن را پیدا نمی‌کنید. البته منظور ما را اشتباه متوجه نشوید! ما تبلیغات در گوگل و تبلیغات در اینستاگرام را نیز دوست داریم و آنها را به شدت پیشنهاد می‌کنیم. اما در پنج مورد، تبلیغات توییتر گوی سبقت را از دیگران ربوده است. در اینفوگرافیکی که در ادامه می‌بینید به پنج مورد از مزیت‌های تبلیغات توییتر که بسیار محبوب و مفید هستند اشاره می‌کنیم.

مزیت های تبلیغات در توییتر

کلام آخر

حال که با نحوه تبلیغات در توییتر آشنا شدید، در صورتیکه فکر می کنید تبلیغات در توییتر برای کسب و کار شما می توانید مفید واقع شود (که واقعا هست!) می توانید از مشاوره رایگان مجموعه افراک برای این کار بهره مند شوید. نظر شما درباره تبلیغات کسب و کارهای در توییتر چیست؟ به نظر شما میزان بازدهی این نوع تبلیغات برای کسب و کارهای مختلف چقدر است؟ نظرات خود را با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید.

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید