برای مشاهده گزارش افراک ۱۴۰۱ کلیک کنید.
مشاهده

نحوه کسب درآمد از یوتیوب و برداشت پول در ایران

نحوه کسب درآمد از یوتیوب و برداشت پول در ایران

این روز ها بسیاری از افراد در ایران به کسب درآمد دلاری و بالا بردن سطح کار خود تا حد جهانی فکر می کنند. در حال حاضر منابع زیادی برای کار با کشور های خارجی، کسب درآمد از یوتیوب یا سایر سایت ها برای تمامی مردم جهان در دسترس است. در ایران اما به دلیل تحریم ها و نداشتن حساب های بانکی بسیاری از افراد تصور می کنند که نقد کردن درآمد از یوتیوب و سایت‌هایی نظیر آن دشوار است. اما روش‌های کسب درآمد از یوتیوب چیست؟ در این مقاله به نحوه کسب درامد از یوتیوب و نقد کردن آن و ساخت اکانت گوگل ادسنس اشاره می کنیم و مراحل آن را برای شما توضیح خواهیم داد.

شرایط کسب درآمد از یوتیوب

چگونه در ایران از یوتیوب پول دربیاوریم؟ چگونه با توجه به تحریم ها، میتوان درآمد کسب شده از یوتیوب را نقد کرد؟ نقد کردن یوتیوب در ایران با دشواری هایی همراه است اما برای حل این مشکلات در حال حاضر راه حل هایی به وجود آمد است. پیش از شروع به درآمد زایی و رسیدن به مرحله ی نقد کردن درآمد باید ابتدا کانال شما واجد شرایط درآمد زایی باشد و به اصطلاح کانال شما monetize شده باشد. سپس کانال خود را به Google Adsense وصل کنید و پس از آن با استفاده از کارت های اعتباری خارجی مانند کردیت کارت و دبیت کارت حقوق خود را از یوتیوب دریافت کنید، مانیتایز شدن یوتیوب شرایطی دارد که در ادامه تک تک مراحل کسب درآمد را برای شما شرح خواهیم داد.

حتما بخوانید: روش های کسب درآمد از یوتیوب

شرایط اولیه برای monetize شدن اکانت

برای شروع به درآمد زایی یوتیوب کانال شما را به صورت کامل بررسی می کند و در صورتی که شما شرایط عضویت به عنوان پارتنر یوتیوب را داشتید مبالغ شما را یوتیوب سه شرط مهم برای اینکار در نظر گرفته است:

 • حداقل 1000 دنبال کننده داشته باشید
 • طی 12 ماه گذشته حداقل  ویدئو های شما 4000 ساعت مشاهده شده باشند
 • کانال و محتوای شما باید به قوانین YouTube Partner Program واقف باشد و از آن ها پیروی کند.

برای تایید صلاحیت، یوتیوب موارد زیر را نیز در نظر خواهد گرفت:

 • موضوع اصلی و منحصر به فرد بودن محتوای کانال
 • ویدئوهای بیشتر مشاهده شده
 • جدیدترین ویدیوهای منتشر شده
 • بیشترین نسبت زمان تماشا به تعداد ویدئو ها

یکی از نکاتی که بسیار اهمیت دارد این است که شما باید از قوانین کپی رایت جهانی پیروی کنید، هیچ کانالی حق انتشار محتواهایی که متعلق به خود نیست را ندارد و در صورت شکایت صاحب اثر تمامی حقوق یوتیوب شما قطع خواهد شد.

روش نقد کردن درآمد یوتیوب

چطور از یوتیوب کسب درآمد کنیم؟

برای پول درآوردن از یوتیوب در ایران مراحلی وجود دارد. ابتدا باید شروع به ساخت اکانت یوتیوب برای درآمد کنید و یک نام مناسب برای کانال یوتیوب انتخاب کنید و موضوع کانال خود را مشخص کنید(در نظر داشته باشید که انتخاب موضوع کانال تاثیر زیادی بر میزان درآمد از یوتیوب دارد). سپس کسب درآمد از یوتیوب را فعال کنید.

جالب است بدانید: چطوری بدون ساخت ویدیو از یوتیوب درآمد داشته باشیم؟

نحوه فعال کردن کسب درآمد در یوتیوب:

برای فعال کردن کسب درآمد از یوتیوب باید مراحل زیر را دنبال کنید

 1. به حساب YouTube که قصد کسب درآمد را دارید وارد شوید.

 2. روی نماد حساب خود در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید، سپس روی YouTube Studio کلیک کنید.

 3. از منوی سمت چپ، سایر ویژگی‌ها > کسب درآمد را انتخاب کنید.

 4. شرایط YouTube Partner را مرور کنید و روی موافقت کلیک کنید.

 5. یک حساب AdSense موجود را متصل کنید یا یک حساب جدید برای کانال خود ایجاد کنید.

 6. اولویت های کسب درآمد خود را مشخص کنید.

 7. پس از انجام این مراحل، به داشبورد برگردید و تب Analytics را در سمت چپ باز کنید. در صفحه بعدی، Revenue را از بالا انتخاب کنید و سپس به پایین بروید تا نمودار درآمد تخمینی ماهانه را ببینید. نمودار به شما ایده ای از درآمد ماهانه پیش بینی شده شما می دهد.

مقالات مرتبط: نحوه کسب درآمد از گوگل ادسنس Google AdSense

نحوه دریافت و برداشت پول از یوتیوب

با فرض اینکه مراحل فوق را برای راه اندازی کانال خود برای کسب درآمد طی کرده اید ، تبلیغ کنندگان راضی هستند که تبلیغات خود را در ویدئوهای شما ارائه دهند و همچنین بینندگان تبلیغات شما را تماشا می کنند (و آنها را دور نمی زنند) ، فرآیند درآمد زایی شما شروع خواهد شد. پیش از اشاره به روش نقد کردن درآمد یوتیوب بهتر است با روش پرداخت این سایت آشنا شوید.

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، برای برداشت پول از یوتیوب چند مرحله لازم است. گوگل باید از اینکه شما یک شخص حقیقی هستید و ادرس و اطلاعات بانکی مشخصا برای خودتان هست اطمینان حاصل کند.

شاید برایتان جالب باشد:
ترفندهای افزایش بازدید کانال یوتیوب
معروف ترین یوتیوبرهای ایرانی

گوگل تا زمانی که آستانه پرداخت را پر نکنید هیچ مبلغی به شما پرداخت نمی کند. این سقف پرداخت،  بسته به واحد پول شما دارد و در کشور های گوناگون متفاوت است ، اما در مورد دلار آمریکا ، سقف اولیه برای شروع پرداخت 100 دلار است. این بدان معناست که شما ابتدا باید حداقل 100 دلار درآمد کسب کنید، پس از آن گوگل به حساب شما مراجعه کرده و پرداخت های شما را شروع می کند. اگر آستانه پرداخت را پر کرده اید و مشکلی برای حساب شما وجود نداشته باشد ، گوگل ماهانه در زمان مشخصی مبالغی که شما دریافت کرده اید را پرداخت می کند. با ساخت حساب بانکی برای یوتیوب می‌توانید درآمد دلاری خود را نقد کنید.

نقد کردن درآمد یوتیوب

نحوه ی کسب درآمد از یوتیوب در ایران

هنگامی که شما می خواهید حساب ادسنس و قابلیت دریافت وجه از آن را وریفای کنید گوگل لیستی در کشور هایی که می توان در آن ها فعالیت کرد و دارای شرایط پرداخت هستند را به شما ارائه می کند. متاسفانه ایران در این لیست هیچ نام و نشانی ندارد بنابراین راه حل یوتیوبرهای ایران چیست؟ چگونه حساب بانکی یوتیوب را فعال کنیم؟

در حال حاضر تمامی خدمات ارزی در ایران توسط شرکت های واسط مانند ایرانیکارت انجام می شود. به عنوان مثال شما می توانید انواع کارت های اعتباری مانند ویزا کارت یا مستر کارت را از این شرکت ها به نام خود دریافت کنید اما متاسفانه این برای وریفای کردن حساب ادسنس شما کافی نیست. چگونه حساب بانکی برای یوتیوب ایجاد کنیم؟

برای نقد کردن درآمد یوتیوب خود در ایران در حال حاضر دو روش وجود دارد:

روش اول درخواست از دوستان: آموزش های مربوط به ساخت و وریفای کردن گوگل ادسنس را مشاهده کنید و از اطلاعات دوستان یا بستگان خود در خارج از ایران برای گرفتن تاییدیه کمک بگیرید. این روش دو مشکل اساسی دارد: اول اینکه بخاطر هزینه های مالیاتی که آن ها متحمل می شوند ممکن است درخواست شما را قبول نکنند و دوم اینکه پول به حساب آن ها واریز می شود و باز شما برای دریافت آن پول از خارج از کشور به حساب بانکی نیاز دارید.

روش دوم استفاده از خدمات آژانس افراک: برای اینکه دردسرهای مربوط به وریفای کردن و انتقال وجه نداشته باشید به راحتی می توانید کانال یوتیوب خود را به حساب ادسنس آژانس افراک متصل کنید. افراک با در نظر گرفتن میزان کارمزدی، وجه را به دلار دریافت کرده و معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما در ایران واریز خواهد کرد.

میزان مالیات یوتیوب به چه صورت است؟

کلام آخر

در ایران به دلایل تحریم ها محدودیت های زیادی در نقل و انتقالات مالی با سایر کشور ها وجود دارد. در این مقاله به نحوه‌ی نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران پرداختیم. چنانچه شما ی کانال یوتیوب فعال دارید و نمی دانید کسب درآمد خود را به چه طریقی شروع کنید می توانید از مشاوره تیم افراک استفاده کنید. همچنین اگر تجربه یا پیشنهادی در مورد روش های کسب درآمد از یوتیوب دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

درآمد یوتیوب به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد و نمی‌توان برای آن مقدار مشخصی تعیین کرد. فاکتورهایی که بر درآمد یوتیوب تأثیر گذار است؛ عبارت است از: تعداد بازدید ویدئوها، تعداد کلیک تبلیغات ویدئو، کیفیت تبلیغات، طول ویدئو، مسدود کننده ها

بله. می‌توانید از یکی از دوستانتان که خارج از کشور حساب دارد کمک بگیرید یا از خدمات آژانس افراک استفاده کنید.

هرچه ویدئوهای جذاب تری تولید کنید و بازدید بیشتری داشته باشد درآمدتان افزایش پیدا می‌کند. برای افزایش بازدید ویدئوهای یوتیوب خود می توانید از کارشناسان افراک راهنمایی بگیرید. برای افزایش بازدید کانال یوتیوب خود می‌توانید از کارشناسان افراک راهنمایی بگیرید.

نحوه کسب درآمد از یوتیوب و برداشت پول در ایران
این روز ها بسیاری از افراد در ایران به کسب درآمد دلاری و بالا بردن سطح کار خود...
4.56 از 27 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. سلام . ببخشید برای ساخت چنل یوتیوب برای درامد زایی باید از ایمیل خارجی استفاده کنیم یا با ایمیل که خودمان در ایران داریم

  آیا مفید بود؟
  • درود بر شما، ایرادی ندارد از ایمیل شخصی خودتان استفاده کنید. موفق باشید

   آیا مفید بود؟
 2. با سلام من‌میخوام‌یه کانال یوتیوب راه اندازی‌کنم‌و وقتی که مجاز‌بود درامدم را برداشت کنم . اما من دوست یا اشنایی خارج‌از‌کشور ندارم‌چطور باید درامدم را برداشت‌کنم؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام . ببخشید . من برای ایجاد حساب ادسنس کسی رو خارج از کشور ندارم و نمیدونم باید چیکار کنم راهنمایی بفرمایید .ببخشید اگه میشه تو ضیح کامل بدهید .با تشکر

   آیا مفید بود؟
   • سلام وقت شما بخیر، در پنل افراک میتوانید کانال خود را ثبت کنید تا بررسی شود. با آرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟
 3. عرض سلام و وقت بخیر
  یه سوال داشتم اگر کانال ما به 1000 ساب و 4000 بازدید رسید و به گوگل درخواست دادیم بعدش گوگل محتوای کانال ما رو واجد درامد زایی ندید اونوقت باید یک کانال دیگه زده شه و از اول با یه محتوای جدید شروع کرد یا میشه همون کانال رو تغییر محتوا داد و دوباره درخواست به گوگل بدیم برای بررسی

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز، اگر کانال شما واجد شرایط نبود لازم است تغییرات لازم را در کانال خود بوجود آورید و سپس درخواست “بررسی مجدد” را ارسال نمایید.
   در صورتی که کانال شما مورد قبول واقع نشد، بهتر است کانال جدیدی راه اندازی کنید و طبق قوانین یوتیوب محتوای کانال خود را بارگزاری نمایید.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید کتابچه قوانین یوتیوب را مطالعه نمایید. با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
 4. سلام ایا ساخت اکانت گوگل ادسنس از اول مورد نیاز است یا ما اول اکانت یوتیوب بسازیم و موقعی که به 1000ساب و 4000 دقیقه بازدید رسید اون موقع گوگل ادسنس باز کنیم

  آیا مفید بود؟
  • سلام
   خیر زمانی که به شرایط مانیتایز یوتیوب رسیدید می توانید برای ساخت و اتصال ادسنس اقدام کنید.

   آیا مفید بود؟
 5. سلام و دورد اصالتا افغانستانی هستم
  من حساب کانال خودرا از ایمیل افغانستان درست کردم و اما فعالیت ام در ایران است مشکلی که پیش نمیاد بخاطر درامدپول بعدا
  و دوم فعالیت من در ایران است و از فیلترشکن سایفون که رایگان هست استفاده میکنم مشکلی پیش میاد یا خیر
  موضوع سوم ایا میتوانم درامد خودران از طریق یکی از دوستانم از امریکا دریافت کنم و مشکلی پیش نمیاد لطف سوالات من را پاسخ بدهید یا
  اگر وقت داشتید ایمیل کنید

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   پیشنهاد میکنیم از فیلترشکن های رایگان استفاده نکنید، چون الگوریتم یوتیوب بسیار پیشرفته است و به راحتی لوکیشن کاربر را حدی می‌زند. در این صورت ممکن است کانال شما مانیتایز نشود و یا درآمد حاصل از بازدید محاسبه نشود.
   برای مانیتایز کانال می‌توانید اطلاعات دوستان و آشنایان خود را در خارج از کشور وارد کنید، یوتیوب درآمد کانال شما را به حساب شخصی که اطلاعاتش را وارد کردید، واریز می‌کند.

   آیا مفید بود؟
 6. در صورتی که از شماره و ادرس یک دوست در خارج از ایران برای تایید حساب بانکی استفاده کنیم و تایید شود این تاییده حساب ایا نیاز به تایید مجدد بعد از گشت مدتی را دارد یا فقط یک بار این احراز هویت انجام میگیرد؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   تنها زمان مانیتایز کانال احراز هویت انجام می‌شود. پس از تایید هر ماه درآمد کانال به حسابی که لینک شده واریز می‌شود.

   آیا مفید بود؟
   • سلام خسته نباشید ببخشید من تو ایران هستم چطور میتونم درامدو نقد کنم یکی از ویدیو هایه من طی ۸ ساعت ۲۰۲۰ تا بازدید خورد

    آیا مفید بود؟
    • سلام دوست عزیز
     اگر به ۱۰۰۰ سابسکرایبر و ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم رسیده اید. برای نقد کردن درآمد خود مراحل زیر را اجرا کنید؛
     پنل کاربری خود در افراک>خدمات یوتیوب>افزودن کانال جدید
     پس از ثبت کانال منتظر تماس کارشناسان یوتیوب مجموعه باشید.

     آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز
    وارد پنل کاربری خود در افراک شوید، در قسمت خدمات یوتیوب، آدرس کانال خود را ثبت کنید تا کارشناسان افراک با شما تماس بگیرند.

    آیا مفید بود؟
 7. سلام سوالی داشتم
  من خارج کشور هستم و یوتیوب درست میکنم
  با پاسپورت ایران مشکلی برای نقد کردن درامد به صورت شخصی(خودم انجام بدم)نیست؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   برای دریافت درآمد یوتیوب شما باید اکانت گوگل ادسنسی با مشخصات فردی که خارج از ایران زندگی می‌کند، به کانال یوتیوبتان متصل کنید.
   فرقی نمی‌کند که پاسپورت شما ایرانی باشد یا خیر، تنها باید آدرس و شماره تماسی که برای ثبت نام در ادسنس ثبت می کنید قابل احراز باشد.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
 8. میخواستم بدونم اگه محتوای ویدیو ها از نظر ایران اوکی نباشه ولی از نظر یوتوب اوکی باشه میشه از خدمات شما استفاده کرد؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   براساس قوانین یوتیوب در کانالتان فعالیت کنید. پیشنهاد می‌کنیم صفحه قوانین کپی رایت یوتیوبقوانین کپی رایت یوتیوب را مطالعه فرمایید.
   با آرزوی بهترین ها برای شما

   آیا مفید بود؟
 9. سلام برای سایت rumble که پرداختی پی پال داره حساب ایجاد میکنید؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   برای پرداخت در سایت های خارجی پیشنهاد می‌کنیم از وبسایت iranicard.ir استفاده نمایید.

   آیا مفید بود؟
 10. سلام
  ببخشید مزاحم شدم
  اگه کانالی داشته باشیم که محتواش مناسب قوانین ایران نباشه (مثل فیلم های ضبط شده خودمون از گیم پلی هایی که کاراکتر های زن با پوشش نامناسب داشته باشن)، ولی ویدیوها کاملا مورد تایید یوتیوب باشند، بازهم امکان نقد کردن از طریق سایت شما است؟ و بعدا دچار دردسر نمیشیم؟
  با تشکر

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   اگر موارد +۱۸ درون بازی باشد لازم است اصلاح شود در غیر اینصورت موردی ندارد.
   موفق باشید.

   آیا مفید بود؟
   • سلام یکم سخته بخوام توضیح بدم نمی‌دونم چطوری جمله بندیش کنم من می‌خوام یه کاری مثل کانال purple maid ch. انجام بدم میشه بگید این کانال درآمد داره یا کار هاش به عنوان کپی رایت محسوب میشه چون دیدم چند نفر انجام بدن خیلی ویو میخوره ولی نمی‌دونم درآمد میگیره یا نه

    آیا مفید بود؟
    • سلام دوست عزیز
     احتمال دریافت اخطار کپی رایت برای این موضوع کانال زیاد است. پیشنهاد می‌کنیم ویدیوها را تماما خودتان تولید کنید.

     آیا مفید بود؟
 11. سلام وقت بخیر. من توسط یکی از دوستام در ترکیه حساب راه اندازی کردم، برای داشتن حساب بانکی میتونم خودم خارج از ایران حساب داشته باشم و در اطلاعات یوتیوبم اطلاعات بانکی خودمو اضافه کنم؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   بله شما می توانید اطلاعات حساب بانکی آشنایان خود در خارج از کشور را برای نقد کردن درآمدتان به کانال متصل کنید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
 12. سلام
  ببخشید مزاحم شدم،
  من میخواستم یک کانال یوتیوب درست کنم و در آینده که تونستم کاربران و بازدید ها رو به حد نصاب برسونم، میخواستم از سایت شما کمک بگیرم برای درآمد زایی از یوتیوب.
  سوالی که الان خیلی ذهنم رو مشغول کرده اینه:
  اگه من با آی پی ایران، اکانت یوتیوب بسازم و تمام ویدیو ها رو با آی پی ایران آپلود کنم، بعد از اینکه کانالم به شرایط یوتیوب رسید و اجازه درآمد زایی داد، آیا فقط کافیه به سایت شما مراجعه کنم و شما بقیه کارها رو انجام بدید و یا از همین ابتدای کار باید با آی پی کشور خاصی، کانالم رو درست کنم و همیشه با اون آی پی ویدیو آپلود کنم؟
  ممنون میشم یه توضیح کامل و شفاف بفرمائید.
  با تشکر

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   برای انتشار ویدیوها به هیچ عنوان با لوکیشن ایران در کانالتان فعالیت نکنید، پیشنهاد می‌کنیم از vpn با IP ثابت استفاده کنید چون تغییر لوکیشن برای کانال شما خطرناک بوده و ممکن است به مرحله درآمد زایی نرسید و یا بعدا دچار مشکل شوید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
 13. سلام میشه وقتی کانالو به حساب گوگل افراک وصل کردیم و بعدا رفتیم خارج خودمون حساب بسازیم و کانالو به حساب خودمون وصل کنیم

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   شما می‌توانید هر ۳۲ روز یکبار اکانت ادسنس را تغییر دهید. اما بعد از عقد قرارداد با افراک تا ۲سال نمیتوانید تغییر ادسنس دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان یوتیوب تماس بگیرید.
   02191092000
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
  • سلام خوب هستید سوالی من توی یوتوب کلیپ های کوتاه ادیت میزنم که محتواشون مال کانالهای دیگس معمولا ویدیو اصلی بین ۳تا ۴ ساعته و کلیپهای چند ثانیه ای ازشون در میارم و خوب ویو میخوره مثل فن پیجه تقریبا اگه هزار تا فالو و ۴۰۰۰بازذید رو بخوره میتونم بعداً درآمد بگیرم ازش یا باید خودم محتوا تولید کنم؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز
    در حال حاضر استفاده از ویدیوهای کوتاه در بین ویدیو مشکلی ایجاد نمی‌کند اما با توجه به آپدیت های مکرر الگوریتم یوتیوب، ممکن است ویدیو شما اخطار کپی رایت دریافت کند، پیشنهاد می‌کنیم محتواهای منتشر شده تماما توسط خودتان تولید شده باشد.
    با آرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟
 14. سلام وقت بخیر سوال داشتم. میخاستم بدونم من که ایتالیا هستم واسه مانیتایز کردن کانال یوتیوب بهتره کانال رو به گوگل ادسنس و حساب بانکی خودم که در ایتالیا دارم وصل کنم بهتره یا اینکه با شرکت های mcnهمکاری کنم و کانال رو به این شرکت ها وصل کنم؟
  یه موقع ممکنه مشکلی پیش بیاد یا گوگل ادسنس یا یوتیوب مشکلی پیش بیاد میتونه باعث بشه که حساب بانکیم به مشکل بخوره؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   تفاوت عمده ادسنس شخصی با شرکت‌های mcn در نوع ارائه خدمات ادسنس هست ک مفصل می‌تونید در مقاله زیر مطالعه کنید:
   ام سی ان یوتیوب چیست؟ مزایای mcn ها برای کانال یوتیوب
   اما درآمد ادسنس باعث مشکل‌دار شدن حساب بانکی شما نمی‌شود به‌ این خاطر که سورس پرداخت پول از طریق گوگل است و این سورس بسیار امن می‌باشد.
   اما از نظر موارد مالیاتی باید سیستم کشورتون رو بررسی کنید ک چقدر مالیات از پرداختی گوگل کسر میشود.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
 15. سلام و خسته نباشید
  ایا برای ساخت اکانت اولیه ( هنوز 1000 تا ساب ندارم ) باید اکانت ایمیل و مشخصاتش یک فرد خارج از کشور را بدم ( خودم با ای پی ایران ایمیل ساختم )
  یا فقط برای اکانت ادسنس باید مشخصات فردی خارج از کشور رو بدم؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام رضا عزیز
   پس از رسیدن به شرایط یوتیوب، می توانید اطلاعات ادسنس موردنظر به کانال خود اضافه کرده و درآمدتان را نقد کنید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
 16. سلام ، کانال من به 4000 ساعت بازدید و 1000 دنبال کننده رسیده
  برای ادامه مراحل اعم از ساخت و اتصال حساب ادسنس و نقد کردن افراک میتونه کمکی کنه یا فقط نقد کردن؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   آدرس کانال خود را از طریق تیکت در پنل ارسال کرده تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
 17. با سلام خدمت شما خواستم بپرسم موقع ثبت کانال باید احراز هویت کرد چونکه خواهرم میخواد کانال یوتیوب راه اندازی کنه و نمیخواد احراز هویت کنه و دوم اینکه کانالهای سرگرمی هم ثبت میکنید که ویدیوهای شورت سرگرمی خارجی دارن برای اینکه خیلی کانالهای خارجی سرگرمی مانیتایز شدن خواستم بپرسم از نظر شما اشکالی نداره این جور کانالها با تشکر از شما

  آیا مفید بود؟
  • سلام
   بله برای شروع همکاری باید احراز هویت انجام شود. شما می‌توانید آدرس کانال خود را از طریق تیکت در پنل برای مجموعه ارسال کرده تا کارشناسان یوتیوب با شما تماس بگیرند.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
 18. سلام خسته نباشید
  ایا ایرانی ها میتونند به جای حساب بانکی ادرس ولت بزارن؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام
   یوتیوب برای ایرانی ها و دیگر کشورهای دنیا فقط حساب بانکی را قبول می کند.

   آیا مفید بود؟
 19. سلام خسته نباشید ببخشید ویدیو هایی که محتوای بدون صدا و تصویر دارند را شرکت شما قبول خواهد کرد یا خیر؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   آدرس کانالتان از طریق تیکت ارسال کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
  • من میخوام ی چنل یوتوب بزنم با محتوای گیم پلی از ی گیم خاص مثل چنل شخصی به اسم levinho
   احیانا وقتی به درامد برسه برا نقدش شرکت شما قبول میکنه ؟
   و من خیلی وارد نیستم که چیا لازمه
   مثلا حساب بانکی پی پالی چیزی میخواد یا پاسپورتی اینا
   یا فقط شناسنامه ایناو ی حساب بانکی تو همینجا برا احراز

   آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز
    بله پس از کسب شرایط یوتیوب، آدرس کانالتان را برای ما بفرستید تا کارشناسان افراک با شما تماس بگیرند.
    برای احراز هویت و بستن قرار داد از مدارک شناسایی تنها کارت ملی و شناسنامه مورد نیاز است.
    با آرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟
 20. سلام وقت بخیر چند تا سوال داشتم
  ۱_واسه ساخت و تایید کانال اگه لوکیشن ایران بزنیم و شماره موبایل هم ایرانی باشه بعدا کانال به مشکل نمیخوره؟
  ۲_مگه نباید جیمیل کانال و حساب ادسنس یکی باشه؟ یا فرقی نمی کنه؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   ایمیل و شماره تماس ایرانی تا به الان برای مانیتایز کانال مشکلی ایجاد نکرده است و نیاز نیست که ایمیل و ادسنس مشابه باشد.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
 21. سلام, دیگه خدمات تبدیل درآمد ریالی کانال یوتیوب رو ندارین؟ بخش خدماتتون نمیتونم پیداش کنم…

  آیا مفید بود؟
 22. میگم یه جا خوندم جمیل که واس یوتیوب استفاده کنیم اسم فامیلی خودمون باید باشه و اگه شماره حساب به اسم خودمون نباشه نقدینگی صورت نمیگیره میشه راهنماییم کنید

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   درحال حاضر ارتباطی بین شماره حساب وارد شده در ادسنس و جیمیل شما وجود ندارد.

   آیا مفید بود؟
 23. سلام
  من اگر چنلم به هزار سابسکرایبر و 4000 ساعت بازدید برسه و درخواست مانیتیزیشن ندهم و همینطور به فعالیت ادامه بدم (مثلاً برای 2 سال نخوام برداشتی داشته باشم)، آیا بعد این که درخواست مانیتیزیشن دادم این 2 سال به حساب من واریز میشه ؟؟؟؟؟؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   درآمدزایی کانال شما و نمایش تبلیغات بر روی تمام ویدئو ها، از لحظه تایید ادسنس بر روی کانال شما اتفاق می افتد.
   در صورتی که ادسنسی به کانال شما متصل نباشد و بازدید های میلیونی نیز داشته باشید، یوتیوب هیچ هزینه ای به شما پرداخت نمی کند.

   آیا مفید بود؟
 24. سلام وقتتون بخیر
  برای اینکه مشکلی برای کانال یوتیوب مون پیش نیاد باید از همون اول با آی پی ثابت وارد بشیم ؟ یا از موقعی که به مانیتایز رسید ؟
  و اینکه خرید vps رو پیشنهاد می کنید یا vpn با آی پی ثابت ؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنیم از ابتدای راه اندازی کانال از IP ثابت و یا وی پی ان های غیررایگان استفاده کنید.

   آیا مفید بود؟
 25. سلام.
  من اگر از داخل ایران کانالی با یک اکانت جیمیل که اونم تو ایران سختم، درست کنم. و با فیلترشکن سایفون که همیشه روی ای پی آمریکا میزارم ویدئو آپلود کنم. می تونم بعدا که رفتم آمریکا، بخش درامدزایی رو فعال کنم؟
  این ویدئوها که تو ایران و با جیمیل ساخته شده در ایران آپلود کردم اوکی هستن یا اگر تو امریکا برای این کانال درخواست درامد کنم، می فهمن از ایران شروع به کار کرده و بهم درامدی نمیدن؟

  ممنون میشم راهنماییم کنید.
  موفق باشید

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   ایمیل و شماره تماس ایران تا به الان مشکلی برای مانیتایز کانال یوتیوب ایجاد نکرده است.

   آیا مفید بود؟
 26. سلام وقتتون بخیر
  یک شوالی داشتم ازتون ، ایا استفاده از وی پی ان رایگان برای کسب ویو در یوتیوب ایرادی داره؟

  شما چه وی پی انی رو توصیه میکنید برای مانیتایز یوتوب ؟ ایا خودتون هم تهیه می کنید برای مشتری؟

  ممنون

  آیا مفید بود؟
 27. سلام، من بتازگی چنل یوتیوب باز کردم، برای همین تا رسیدن به مرحله درخواست مانیتایز کارم طول می کشه. الان هم مجبورم با وی پی ان آی پی ثابت ویدیو بذارم یا میتونم با وی پی ان رایگان که آی پی متغیر داره ویدئو آپلود کنم؟ بعدا وقت مانیتایز متوجه میشن آی پی من قبلا تغییر می کرده؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   با آرزوی موفقیت برای شما
   درحالت کلی استفاده از فیلترشکن رایگان برای آپلود ویدئو برای کانال مضر و خطرناک می باشد. پیشنهاد می‌کنیم از فیلترشکن های رایگان استفاده نکنید.

   آیا مفید بود؟
 28. سلام خسته نباشید من یه سوا در باره کپی رایت داشتم اگر مثلا من یه ویدیو از اینستا با ذکر منبع در صفحه یوتوب قرار بدم میتونم از یوتوب درامد داشته باشم یعتنی واجد شرایط هستم؟

  آیا مفید بود؟
 29. خسته نباشید. اگه کانال بخاطر ادسنس مشترک دیمانیتایز شه یا بسته شه در صورت بروز این مشکل چه کاری باید انجام داد؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   اگر ادسنس ساسپند بشود، مجموعه با مکاتبه با گوگل سعی می‌کند که ادسنس را رفع ساسپند کند، اما در صورتی که ادسنس بسته شود متاسفانه هیچ کاری نمیشه انجام داد.

   آیا مفید بود؟
   • کانالی که به درامد برسه سرمایه یه شخصه! وقتی شرکتی میاد ۲۰ درصد هم برای خودش برمی داره باید حداقل ها رو در اختیارت بذاره. ادسنس مشترک واقعا بی ملاحظه گی هست و کانالی بسته شه سرمایه چند ساله یه ادم رو به نابودی می کشید

    آیا مفید بود؟
    • سلام صبا عزیز
     دغدغه شما را کاملا درک می کنیم.
     متاسفانه به دلیل تحریم های موجود، امکان ساخت ادسنس اختصاصی برای هر شخص به سختی امکان پذیر می باشد.
     ما نیز در افراک با چک کردن روزانه اکانت ها و تمهیداتی که برای این چالش ها انجام داده ایم سعی در کمتر کردن این ریسک ها داشتیم اما بیش از ۲سال است که با این چالش ها دست و پنجه نرم می کنیم.
     می توانید با اطلاعات شخصی خارج از کشور اقدام به ساخت ادسنس اختصاصی نمایید اما لازم است قوانین و موارد مهم مربوط به ادسنس و خطرات تهدید کننده آن را نیز مطالعه فرمایید تا در مواقع مشکل بتوانید راه حل مناسبی را انتخاب نمایید.
     برای موارد مالیاتی نیز می توانید از حساب های فعال افراک استفاده نمایید.
     کارمزد افراک نیز درحال حاضر پس از کسر مالیات آمریکا 18% می باشد.

     آیا مفید بود؟
 30. سلام و خسته نباشید آیا شما روی کانال هایی که به ادسنس خود وصل کردید نظارت دارید؟اگه یکی قوانین کپی رایت رعایت نکرد شما بن میشید و درآمد بلوکه میشه چه تضمینی هست؟
  با تشکر

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   قبل از اتصال کانال به ادسنس، کانال هایی که خط قرمز مجموعه افراک هستند رد شده و همکاری نمی‌کنیم.
   و در حین همکاری و فعالیت، کانال ها بررسی می‌شوند.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
 31. سلام
  میخواستم بدونم که اگه من کانال راه‌اندازی کنم و سابسکرایب و ویو و … به حدنصاب برسه. بقیه‌ی کارها ( از وصل کردن به گوگل ادسنس تا دریافت وجه) رو خودتون انجام میدید؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   بله دوست عزیز پس از رسیدن به شرایط مانیتایز، می‌توانید آدرس کانال خود را ارسال کرده تا کارشناسان یوتیوب مجموعه با شما تماس بگیرند.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
  • سلام وقت بخیر. می خواستم بدونم برای آپلود محتوا باید از وی پی ان ثابت استفاده کرد؟ آی پی اون باید چه کشوری باشه…؟..ممنونم

   آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز
    بله بهتر است از VPN با IP ثابت استفاده کنید چون الگوریتم های یوتیوب لوکیشن فیلترشکن های رایگان را به راحتی تشخیص می‌دهند. پیشنهاد می کنیم لوکیشن خود را به دلیل مالیات روی کشورهای امارات قرار دهید. برای اطلاع از میزان مالیات یوتیوب کشورهای مختلف می‌توانید مطلب”میزان مالیات یوتیوب چقدر است؟“را مطالعه نمایید.
    با آرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟
 32. سلام وقت بخیر
  می‌خواستم بپرسم اگه من اول بخوام تو یوتیوب فعالیت داشته باشم سابسکرایب و بازدید ویدیو رو به حد لازم برسونم و بعد برای نقد کردن اقدام کنم و یوتیوبم رو به گوگل ادسنس وصل کنم و کارای دیگه رو انجام بدم مشکلی پیش نمیاد؟

  آیا مفید بود؟
 33. سلام وقت بخیر
  کانال من هنوز مانیتایز نشده اما یوتیوب تبلیغ روی آن گذاشته
  آیا درامدش بعدا به حشابم واریز میشود؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   خیر صرفا نمایش تبلیغ در کانال به منزله کسب درآمد نیست.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
   • ببخشید اگه بخوام از خدمات شما استفاده کنم( برای گوگل ادسنس) باید پول بپردازیم،
    بعد ببخشید کارمزد چجوریه مثلا از ۱ میلیون تومان چقدر کارمزد میگیرید؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

    آیا مفید بود؟
    • سلام دوست عزیز
     هزینه کارمزد نقد کردن درآمد از یوتیوب ۱۸ درصد می‌باشد.

     موفق و پیروز باشید

     آیا مفید بود؟
    • خیلی پیج های خارجی بک گراند فیلم رو حذف و در بازی چند ثانیه از فیلم را گزاشته و تبدیل به ویدیویی با مفهوم جدید میکنند. ایا کپی رایت میگیرد؟(طبق قوانین امریکا که نوشته شده بود توی سایت یوتوب کپی رایت نداره) ایا شرکت هایی مثل شما این کانال رو مانیتایز میکنن؟

     آیا مفید بود؟
     • بله در صورت استفاده از ویدیو کانال های دیگر، امکان دریافت کپی رایت را خواهید داشت.
      برای کسب اطلاع بیشتر آدرس کانال خود را از طریق تیکت برای کارشناسان یوتیوب مجموعه ارسال کنید.
      با آرزوی موفقیت برای شما

      آیا مفید بود؟
   • سلام خانم سلاجقه بابت این همه صبر و حوصله آیی ک واسه آگاهی رسانی داری ممنونم…
    من سه ماهی هست ک هفته ایی سه تا ویدیو آپلود میکنم تایم بالا ولی اولین تجربه ساخت کانال یوتیوب من هست،،اگه با اکانت/ایمیلی ک ای پی ایران و شماره داخلی بوده کانال ساختم مشکلی پیدا نمیکنه در آینده؟؟
    و یه چیز مهمه دیگه ک ساخت کانال یوتیوب به اسم خودم رو همون جوری ک داخل تنظیمات ازم میخواست وارد کردم و پیامک هم از طرف یوتوب بهم ایمیل شد،الان کانالی ک ساختم ثبت شده هست دیگه ؟؟

    آیا مفید بود؟
    • سلام حسام عزیز
     خوشحالیم که توانستیم به سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم.
     پیشنهاد می‌کنیم از لوکیشن ایران برای فعالیت در کانالتان استفاده نکنید، بهترین کار استفاده از vpnها با ip ثابت است.
     بله ثبت کانال شما با موفقیت انجام شده است. تولید محتوای با برنامه را فراموش نکنید!
     با آٰرزوی موفقیت برای شما

     آیا مفید بود؟
  • ببخشید برای استفاده از خدمات شما برای گوگل ادسنس باید پول بپردازیم؟

   آیا مفید بود؟
  • با سلام دوست عزیز
   آدرس کانال خود را از طریق تیکت ارسال کرده تا کارشناسان مجنوعه با شما تماس بگیرند.
   موفق و پیروز باشید.

   آیا مفید بود؟
 34. سلام وقت بخیر
  برای مانیتایزشن حتما باید اول ادسنس وصل باشه یا میشه مانیتایز کرد بعدا ادسنس رو وصل کرد؟ من چنلم تا فردا به 4000 ساعت میرسه و میتونم بزنم اما هنوز تصمیمی نگرفتم برای ادسنس، میخواستم بدونم تو این مدت میشه مانیتایز کرد تا درآمد ذخیره بشه؟
  و اینکه من اکثر مخاطبای چنلم از آمریکا هستن، شنیدم مالیات آمریکا فرق داره و … میشه توضیحی در این مورد بدید؟
  خیلی ممنونم.

  آیا مفید بود؟
 35. سلام
  وقتی چنل به درآمدزایی رسیده باشه آیا به بازدید های اون 4000ساعت اولیه درآمدی تعلق میگیره؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   خیر – درآمد بعد از مانیتایز شدن کانال مشمول میشود.
   موفق و پیروز باشید

   آیا مفید بود؟
 36. سلام ببخشید اگه از خدمات شما استفاده کردیم و بعد از چند ماه لزوم به همکاری ندیدیم ایا میشه ارتباط رو جوری قطع کرد که کانال اسیب نبینه؟ و در کل برای قطع ارتباط چکار میکنین

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   بعد از تایید کانال، برای همکاری قرار داد بسته خواهد شد که تا پایان مدت قرارداد امکان تغییر ادسنس وجود ندارد.
   بعد از پایان قرارداد می‌توانید بدون آسیب رسیدن به‌ کانالتان تغییر ادسنس انجام دهید و مشکلی برای کانالتان ایجاد نخواهد شد.
   پیروز باشید.

   آیا مفید بود؟
 37. سلام
  وقت بخیر
  همانطور که احتمالا میدونید میشه از طریق حساب گوگل ادسنس تبلیغاتی که روی ویدیوهای کانال نمایش داده میشه رو محدود کرد مثلا میشه نمایش تبلیغاتی که مربوط به مشروبات الکلی یا بازی های کامپیوتری و یا هر چیز دیگه رو برای کانالمون محدود کنیم (در صورت دسترسی مستقیم به حساب ادسنس)

  سوال من اینه اگر کانال یوتیوبم رو به حساب ادسنس شما متصل کنم میتونم این جور محدودیت هایی که در بالا گفتم روی کانال خودم اعمال کنم؟ (و یا شما میتونید اینکار رو برام بکنید؟)

  آیا مفید بود؟
  • سلام بر شما
   کارشناسان افراک نمایش تبلیغات نامناسب را برروی کانال شما محدود می کنند.
   حتی می‌توان موضوعات نامربوط را فیلتر کرد.
   پیروز باشید.

   آیا مفید بود؟
 38. آیا برای وصل کردن حساب یوتیوب ما به حساب گوگل ادسنس شما باید ایمیل و رمز ایمیل حساب یوتیوب رو به شما بدیم؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   خیر برای اتصال ادسنس به یوتیوب نیاز به ایمیل و رمز آن نیست و فقط دسترسی owner نیاز است.
   جهت اطلاع بیشتر می توانید با کارشناس مروطه تماس حاصل فرمایید. ۰۲۱۹۱۰۹۲۰۰۰ داخلی ۵۰۷

   آیا مفید بود؟
   • دسترسی owner بالاترین سطح دسترسی هست!!! چرا باید این سطح از دسترسی رو از دارنده پیج بگیرید؟! با این حساب متاسفانه شرکت قابل اعتمادی به هیچ وجه نیستید.

    آیا مفید بود؟
    • سلام دوست عزیز
     در صورتی که کانال شما Personal باشد، جهت اتصال ادسنس دسترسی Manager کافی است و دسترسی Owner تنها متعلق به خود شماست.
     در صورتی که کانال شما Brand باشد، جهت اتصال ادسنس نیازمند دسترسی Owner می باشد که در نهایت دسترسی شما Primary owner خواهد بود. (در نظر داشته باشید که دسترسی مجموعه Owner است ولی مالک کانال شما نیست.)
     در متن قرارداد نیز ذکر شده که افراک حق هیچ گونه دخل و تصرفی در کانال شما را ندارد و کانال متعلق به شماست.
     جهت اطلاعات بیشتر و بررسی دقیق تر می توانید در ساعات اداری با شماره 02191092000 تماس حاصل نمایید.

     آیا مفید بود؟
 39. سلام . تو رو خدا لطفا کمکم کنید ! متاسفانه پارسال فردی به جای من وارد حساب کاربری Google Ads من شده و بصورت غیر مجاز خرید هایی را کرده که بصورت پس پرداختی بوده . ایشان به جای من تبلیغات موسیقی سفارش داده و بصورت پس پرداخت گوگل ادز شروع به فعالیت کرده است . و از یکسال پیش تا الان حساب کاربری من 1480 یورو بدهکاری درونش هست که من دیروز بصورت تصادفی رفتم و چک کردم و متوجه قضیه شدم . حالا گوگل ادز 1480 یورو بستانکار است و من بدهکار . و از حساب کاربری من کلاه برداری شده است . لطفا اگر راه حلی دارد برای ایمیل من ارسال کنید یا اگر میتوانید مشکل را برای من حل کنید حتما با ایمیل با من در ارتباط باشید . ایشان برای سایت موسیقی شان 1480 یورو تبلیغات کرده اند به حساب من و شماره کارت ، آدرس و .. را بصورت فیک وارد کرده اند و متاسفانه گوگل ادز آن حساب و آدرس فیک را باور کرده است و به صورت پس پرداختی به فرد کلاهبردار خدمات داده است . خواهشمندم که هر چه سریعتر مشکل من را پیگیری بفرمایید . متشکرم
  درضمن ، اگر زمانی به مانیتایز رسیدم و گوگل درآمدی خواست به من بدهد از بدهکاری من که کم نمی کند ؟ یا مشکلی به وجود نمی آید ؟ تو رو خدا کمکم کنید

  آیا مفید بود؟
  • سلام بر شما
   برای راهنمایی و حل مشکل لطفا در سایت تیکت بزنید تا کارشناسان افراک با شما تماس بگیرند.
   پیروز باشید.

   آیا مفید بود؟
  • سلام وقتتون بخیر. سوالی دارم. من قصد دارم کانالی درباره ی چیزهای شگفت انگیز و جالب بسازم و مطلالبی رو روی عکس ها و ویدئو های مختلفی بگم . یعنی حالت نریشن باشم و رو ویدئو ها صحبت کنم .مثلا درباره ی دیدنی ترین جاهای دنیا و عجیب ترین قبرستان های دنیا و…. اینجور مسائل . حالا سوالم اینه که آیا شرکت افراک برای نقد درامد این کانال رو قبول میکنه؟

   آیا مفید بود؟
   • سلام دوست عزیز
    درحال حاضر مجموعه افراک تنها با محتوای ۱۰۰٪ تولیدی کاربر همکاری می نماید. جهت بررسی کانال لازم است به شرایط درآمدزایی (‌ ۱۰۰۰ سابسکرایب و ۴۰۰۰ساعت واچ تایم )‌ رسیده باشید.
    با آرزوی موفقیت برای شما

    آیا مفید بود؟
 40. سلام. اگر یکی از کانال هایی که با شما قرارداد دارند بیشتر از دو استرایک بخورند به سایر کانال ها هم آسیبی وارد میشه؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام بر شما دوست عزیز
   اگر یک کانال سه استرایک بخورد دچار مشکل می شود.
   کارشناسان افراک به علت پیگیری زیاد و برقراری ارتباط با گوگل مانع می شوند که به سایر کانال ها آسیبی وارد شود.
   پیروز باشید.

   آیا مفید بود؟
 41. ببخشید من یه سوال داشتم
  چجوری میشه با شما مشارکت داشت؟
  یعنی اینکه به عنوان مثال من ۴۰۰۰ دقیقه کلیپ هایم دیده شده و ۱۰۰۰ دنبال کننده داره میخوام بدونم که چجوری در امدم رو از طریق شما به ریال تبدیل کنم

  آیا مفید بود؟
  • سلام
   آدرس کانال خود را از طریق تیکت برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی کانال با شما تماس بگیرند. پیروز باشید.

   آیا مفید بود؟
 42. سلام و درود من یک سوال داشتم راجب ادسنس خب شما همیه اکانتای یوتیوب به یک حساب ادسنس وصل میکنید و اگه هم وصل کردید اگه یک اکانت یوتیوب سه اخطار بگیره و بن شه همه ی اکانت هایی که به گوگل ادسنس وصل کردید هم بن و بسته میشه شما راجب این مضوع چه کار میکنید ایا پیشگیری میکنید؟؟

  آیا مفید بود؟
 43. سلام من الان یک حساب گوگل ادسنس با vpn به کانال یوتیوب خودم وصل کردم ولی هنوز به شرایط کسب درآمد نرسیدم.اشکال ندارهوقتی به اون شرایط رسیدم حساب ادسنس خودم رو عوض کنم یا نه هرچه زودتر دسترسی اون رو قطع کنم؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام
   بله هر زمان که کانال شما مانیتایز شد می توانید ادسنس خود را تغییر دهید.
   پیروز باشید.

   آیا مفید بود؟
 44. سلام ببخشید شما میگید محتوای کانال باید متعلق به خود کانال باشه . چجوری بعضی کانال ها فیلم ها و سریال هایی که مال خودشون نیست بالاخره و سازنده یه نفر دیگه است رو میزارن و مانیتایز میشن و تبلیغ هم می یاد برای ویدیو هاشون . ایا برای یوتیوب فقط این مهمه که این محتوا اپلود شده رو کس دیگه ای دریوتیوب اپلود نکرده باشه ؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام بر شما
   نمایش تبلیغ در هر ویدئو حتما دلیل بر مانیتایز بودن آن کانال نیست.
   یوتیوب به دلخواه بر ویدئوهای مختلف تبلیغ به نمایش می گذارد.
   بعضی از کانال ها با سازنده ویدئو، قرارداد می بندن و ویدئوی آن ها را در کانالشان به اشتراک می گذارند.
   همچنین می توان تاییدیه حق کپی رایت را گرفت. در صورتی که تاییدیه را امضا نکرده باشید یوتیوب و گوگل به شما اخطار کپی رایت می دهد، ویدئوی شما را پاک می کند و استراکت هم می دهد.
   در صورتی که مایل به انتشار ویدئو از شخص دیگری هستید، حتما با سازنده ویدئو هماهنگ کرده و از طریق یوتیوب تاییدیه رعایت کپی رایت را بگیزید.
   پیروز باشید.

   آیا مفید بود؟
 45. با سلام ، آیا چنلی که وارنینگ گرفته هم قبول میکنید؟(استرایک نگفته تاحالا)

  آیا مفید بود؟
  • سلام بر شما
   لازم است که لینک چنلتونو از طریق تیکت واسمون ارسال کنید، ما بررسی دقیق میکنیم و اگه اخطار استرایکش چیز مهمی نباشه، میتونید از خدمات افراک استفاده کنید.

   آیا مفید بود؟
 46. سلام می خواستم بدونم که چطوری می تونم از اعتبار سایت شما مطمئن بشم چون بحث پول وسطه دیگه

  آیا مفید بود؟
  • سلام
   شرکت افراک یکی از زیرمجموعه ی شرکت ایرانیکارت است. در حال حاضر بیش از ۲۰۰ یوتیوبر با مجموعه همکاری می کنند و برای اطمینان خاطر قرارداد مکتوب برای شما ارسال می شود.
   پیروز باشید.

   آیا مفید بود؟
 47. سلام. وقتتون بخیر
  ببخشید ایا میشه بعد از مدتی حساب گوگل ادسنس رو تغییر داد؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام بر شما
   بله امکان تغییر ادسنس وجود دارد ولی ریسک بالایی دارد.

   آیا مفید بود؟
 48. سلام خسته نباشید
  یه سوال داشتم
  لوکیشنی که شرکت شما برای درامد زایی انتخاب میکنه کدوم کشوره و درصد مالیات کشور چقدر هست؟
  ممنون

  آیا مفید بود؟
  • سلام
   لوکیشن گوگل ادسنس مجموعه امارات است؛ و مالیاتی ندارد. در حقیقت میزان مالیات بستگی به این دارد که اکانت گوگل ادسنس شما مربوط به چه کشوری است و اکانت شما حقیقی است یا حقوقی.
   بعنوان مثال، در کشورهای عربی، معمولاً در صورتیکه اکانت گوگل ادسنس را بصورت یک فرد حقیقی ساخته باشید، شما برای این درآمد نیاز به پرداخت مالیات ندارید.
   ولی اگر شما یک فرد حقیقی در کشورهای اروپایی، آمریکا یا انگلستان باشید، باید بابت این درآمد مالیات بپردازید.
   البته این مالیات بسیار متغیر است، و به میزان درآمد شما هم بستگی دارد.
   پیروز باشید.

   آیا مفید بود؟
 49. ایا ما درامدی که کسب میکنیم از اون درامد ایرانکارت درصدی بر میداره

  آیا مفید بود؟
  • سلام بله مجموعه افراک ۱۸ در صد کارمزد می گیرد، که در صورت همکاری مداوم و طولانی مدت میزان کارمزد کاهش می یابد. موفق باشید

   آیا مفید بود؟
  • سلام کارمزد ۱۸ درصد است. در صورتی که رقم درآمد کانال یوتیوب شما از حد تعیین شده بیشتر باشد و همکاری مداوم و طولانی مدت صورت بگیرد، درصد کارمز کاهش می یابد. با امید موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟
  • برای مشاوره رایگان با کارشناسان تماس بگیرید.

   آیا مفید بود؟
 50. اگر تحریم ها برداشته شود آن وقت میتوان درایران نیز یوتیوبر شد؟؟؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام در حال حاضر و با وجود تحریم ها نیز می توان از یوتیوب کسب درآمد کرد. تنها کافی است محتوایی مناسب با قوانین یوتیوب تولید و منتشر کنید و شرایط اولیه یوتیوب برای Monetize شدن را کسب کنید. بعد از به درآمد رسیدن کانال یوتیوب، افراک درآمد دلاری شما را به ریال تبدیل می کند. موفق باشید.

   آیا مفید بود؟
 51. سلام من چند تا سوال داشتم.
  ۱. برای متصل شدن به گوگل ادسنس
  ما ایمیل و رمز خود را در اختیار شما می زاریم؟
  ۲. هر چند مدت میتونیم برداشت بزنیم
  ۳. کانال برای خودمونه
  ۴. حتماً باید کانتنت یا ویدیومون به زبان
  فارسی باشه؟
  ۵. باید در ویدیو حضور داشته باشیم؟
  ممنون و خسته نباشید.

  آیا مفید بود؟
  • سلام
   ۱. خیر – ما اکانت ادسنس مجموعه افراک را با کانال شما به اشتراک می گذاریم. فقط نیاز است که به گوگل اکانت مجموعه افراک از کانال یوتیوبتان دسترسی منیجر بدهید؛ تا امکان این اتصال برقرار شود.
   ۲. حداقل یک ماه. در نظر داشته باشید که یوتیوب هر ماه درآمد ماه قبل را با شما تسویه می کند.
   ۳. قطعا کانال شماست.
   ۴. به هر زبانی که بخواهید می توانید تولید محتوا کنید. محدودیتی وجود ندارد.
   ۵. خیر می توانید در بک ویدئوها حضور داشته باشید. به حوزه ی فعالیت خود حتما توجه داشته باشید. در صورت لزوم در ویدئو حضور داشته باشید.
   موفق باشید.

   آیا مفید بود؟
 52. سلام وقتتون بخیر سه تا سوال داشتم.
  من اگر زودتر 12 ماه چنلم به هزار سابسکرایبر و 4000 ساعت بازدید برسه میتونم درخواست مانیتیزیشن بدم؟
  دو اینکه همونطور که میدونید برای مانیتیزیشن شدن لوکیشن ایران قابل قبول نیست و باید لوکیشن کشور دیگه ای انتخاب بشه.سوال من اینه فرقی نمیکنه که کی این لوکیشن رو تغییر بدیم؟منظورم اینه که من میخوام بزارم همون موقع که چنلم به شرایط لازم برای مانیتیزیشن رسید لوکیشن رو تغییر بدم مورد نداره؟
  سه اینکه شما خودتون کارایی مانند تغییر لوکیشن به یک کشور دیگه و انجام میدین؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام اگر زودتر از ۱۲ ماه شرایط لازم را کسب کردید می توانید به گوگل درخواست Monetize بدید. لوکیشن خود را هر چه که بخواهید می توانید انتخاب کنید، اما توصیه ی ما به شما این است؛ که از هر سروری که معمولا به یوتیوب متصل می شوید، لوکیشن آن را انتخاب کنید. به طور مثال لوکیشن vpn شما آلمان است؛ پس لوکیشن یوتیوب خود را آلمان قرار دهید. تغییر لوکیشن موردی ندارد و در صورت درخواست برای شما تغییر لوکیشن انجام دهیم. با امید موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟