تبلیغ در گوگل

مدیریت رایگان کمپین گوگل ادز!

با تبلیغ در گوگل ، هر روز جلوی چشم مشتریان خود ظاهر شوید ؛ درست وقتی که خدمات شما را در گوگل جست‌وجو می‌کنند! با سفارش کلیک گوگل ، تنها به ازای هر کلیک کاربران هزینه بپردازید!

تبلیغ در گوگل افراک

تبلیغات در گوگل – تبلیغ در گوگل – تبلیغات گوگل – گوگل ادز – گوگل ادوردز

تبلیغات کلیکی گوگل

تبلیغات شما کجا نمایش داده می‌شود؟

با تبلیغات در گوگل ، شانس این را دارید که در نتایج میلیون‌ها جست‌وجوی روزانه گوگل که در کشورمان صورت می‌گیرد، لینک اول باشید. آن هم دقیقا در زمانی که مشتریان به خدمات شما نیاز دارند!

گوگل در بیش از ۲ میلیون وب‌سایت و اپلیکیشن، جایگاه تبلیغ دارد. با تبلیغ در شبکه نمایش گوگل، این شانس را دارید که تبلیغات شما به بیش از ۹۰ درصد کاربران اینترنت در سراسر دنیا نمایش داده شود!

شروع کنید

تبلیغ در گوگل با افراک

آیا می دانید گوگل پربازدیدترین سایت در جهان است؟ آیا می خواهید هنگام جستجو در گوگل، سایت شما در صدر دیده شود؟ یکی از بهترین و پربازده ترین روش های تبلیغات آنلاین، تبلیغ در صفحه اول گوگل است. با این روش علاوه بر فروش بیشتر، برند شما بیشتر از قبل شناخته خواهد شد. در این ویدئو همراه افراک باشید و ببینید که چگونه با تبلیغ کلیکی در گوگل در لینک اول نتایج جستجو قرار خواهید گرفت. ضمنا شما می توانید شارژ اکانت گوگل ادز خود را هم به افراک بسپارید!

شروع کنید

تعرفه تبلیغات در گوگل

در حال بروزرسانی…
در حال بروزرسانی…
در حال بروزرسانی…

مزایای تبلیغات در گوگل (Google Ads)

هدف‌گیری دقیق

هدف‌گیری دقیق مخاطبان بر اساس مکان جغرافیایی، سن، جنسیت و عبارت‌هایی که جست‌وجو می‌کنند.

گزارش‌ لحظه‌ای

دریافت گزارش کمپین‌های تبلیغات به صورت دقیق و لحظه‌ای

نمایش رایگان تبلیغات

پرداخت هزینه تنها در صورت کلیک کاربران

کنترل هزینه تبلیغات گوگل ادوردز در دستان شماست!

با سفارش کلیک گوگل دیگر نگران هزینه نباشید؛ تبلیغات کلیکی گوگل فروش شما را چند برابر می‌کند! تبلیغات ارزان گوگل با افراک!

  • امکان مشخص کردن دقیق بودجه‌ روزانه، هفتگی و ماهانه
  • گزارش‌ دقیق هزینه‌ها به صورت لحظه‌ای
  • پرداخت هزینه تنها در صورت کلیک کاربران

برای تبلیغ در گوگل، چه خدماتی به شما ارائه می‌دهیم؟

با مدیریت بهینه کمپین‌های گوگل ادوردز‌ توسط کارشناسان افراک، هزینه‌ و کلیک‌های هرز تبلیغات شما را کاهش و بهره‌وری آن را افزایش می‌دهیم.

شروع کنید

طی یک الی سه ساعت کاری اطلاعات اکانت اختصاصی تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز) را به شما ارائه می‌دهیم تا در لحظه بتوانید عملکرد کمپین‌های خود را بسنجید.

شروع کنید

مجموعه افراک، به هنگام شروع همکاری فاکتور رسمی ارائه خواهد داد.

شروع کنید

سوالات متداول

مدیریت تخصصی اکانت شما توسط تیم افراک بصورت رایگان انجام می شود.
دپارتمان افراک با بیش از ۴ سال سابقه و ده‌ها هزار مشتری. دارای نماد اعتماد و پارتنر رسمی گوگل است. کارشناسان مجرب افراک ۷ روز هفته پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند.
هزینه هر کلیک براساس ۳ فاکتور محاسبه می شود. ۱ رقابت شما: با توجه به اینکه تبلیغ در گوگل مزایده است، برای اینکه جایگاه بهتری داشته باشید لازم است از دیگر رقبای خود هزینه بیشتری پرداخت کند. ۲: میزان سرچ عبارات: هر چقدر کلمات کلید شما سرچ بیشتری در ماه داشته باشند هزینه هر کلیک کمتر خواهد شد. ۳ امتیاز کیفی: گوگل به تبلیغ و سایت شما امتیازی میدهد که به هر میزان امتیاز کیفی بالاتری داشته باشید هزینه هر کلیک شما کمتر خواهد شد.
پس از خرید یکی از پلن های تبلیغاتی، اکانت شما به همان مبلغ شارژ می شود. سپس به ازای هر کسی که روی تبلیغ شما کلیک می‌کند مبلغی از اعتبار شما کم می‌شود. به عنوان مثال هر کلیک ۰.۰۵ درهم.و تا زمان پایان اعتبار تبلیغات شما نمایش خواهد داشت.
بسته به میزان شارژ، سرچ ماهانه، هزینه هر کلیک بازه زمانی تبلیغات متفاوت است اما با قرار دادن بودجه روزانه میتوانید هزینه های خود را مدیریت کنید.
رقابت شما تنها بر اساس سایت هایی که از گوگل ادوردز استفاده می کنند، سنجید نمی شود. بلکه سایت هایی که سئو خوبی دارند نیز رقیب شما محسوب می شوند و عموما زمانی که سایت هایی که سئو خیلی خوبی دارند مثل wikipedia رقیب سئویی شما هستند، هزینه هر کلیک شما بالا خواهد شد.
با توجه به سیستم مزایده ای گوگل، در شرایطی که رقابت وجود داشته باشد در نهایت گوگل هزینه ی تمامی رقبا را به یک ارز واحد تبدیل و بر این اساس هزینه هر کلیک را تعیین می کند. بنابراین تفاوتی بین ارز ها نیست و به هر ارزی تمایل داشته باشید اکانت شما ایجاد می شود.
بله دسترسی اکانت اصلی به ایمیل شما ارسال خواهد شد و میتوانید گزارش ها را در لحظه بررسی و اکانت خود را مدیریت کنید. شما همچنین گزارش تبلیغات خود را در پنل کاربری نیز میتوانید مشاهده کنید.
تبلیغات در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند! به عنوان مثال اگر شما وکیل هستید و میخواهید هرکس در گوگل سرچ کرد “وکیل خوب در تهران” تبلیغ سایت شما در صفحه اول گوگل نشان داده شود، آنگاه نیاز است تا از تبلیغات‌ گوگل استفاده کنید.
بعد از ساخت کمپین تبلیغاتی شما، ۱ الی ۲۴ ساعت زمان میبرد تا تبلیغات شما توسط گوگل آنالیز شود و نمایش شما شروع شود.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

تبلیغات آنلاین افراک

    تبلیغات در گوگل
    تبلیغات در گوگل – تبلیغ در گوگل – تبلیغات گوگل – گوگل ادز – گوگل ادوردز
    4.86 از 120 رای ثبت شده