کتابچه راهنمای طراحی کاور ویدیوهای یوتیوب
دانلود

چطوری با بازی کردن کسب درآمد کنیم؟ معرفی بازی های درآمدزا

چطوری با بازی کردن کسب درآمد کنیم؟ معرفی بازی های درآمدزا

بازی کردن یکی از روش‌های موثر جهت کسب درآمد به‌ حساب می‌آید که از روش‌های گوناگونی قابل‌ انجام است. البته احتمال دارد کسب درآمد از بازی برایتان جلوه شوخی داشته باشد، ولی باید بدانید که این کار در جامعه امروزی چندان هم بعید به نظر نمی‌آید.
کسب درآمد با بازی کردن نیز کار راحتی نیست و باید بتوانید عملکرد اصولی و درستی از خود به نمایش بگذارید. برای پول درآوردن با بازی می‌توانید به سمت سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی پیش بروید و با توانایی بالا، امکان کسب سود زیادی را داشته باشید. در ادامه این مقاله از افراک به مطالب بیشتری در مورد نحوه کسب درآمد با بازی کردن می‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

کسب درآمد با بازی کردن

ممکن است شما نیز جزو افرادی باشید که روزانه چندین ساعت از زمان خود را به بازی کردن سپری می‌کنید. ولی در جامعه امروزی بازی کردن خالی، در واقع منجر به هدررفتن زمان می‌شود که هیچ فایده‌ای برای کسی ندارد. کسب درآمد با بازی از هدررفت زمان جلوگیری می‌کند و در عوض زمانی که به بازی اختصاص می‌دهید، درآمدی به دست خواهید آورد.

ولی ممکن است برای شما هم سوال شده باشد که چگونه می‌توان از بازی‌ های پولساز، سرمایه‌ای کسب کرد. باید بدانید که امروزه پول درآوردن با بازی ناممکن نیست و شما با استفاده از چندین بازی سودآور و ترفندهایی، می‌توانید امکان کسب درآمد دلاری با بازی را میسر سازید. کسب درآمد دلاری با بازی از طریق چندین روش قابل‌ انجام است که عبارت‌اند از:

 • بازی‌های تلفنی
 • بازی‌های رایانه‌ای
 • بازی‌های سایتی

معرفی بازی‌ های پولساز

بازی‌ های پولساز به افراد این امکان را می‌دهند که با وقت‌گذرانی، درآمدی کسب کنند و از این طریق بتوانند پیشرفتی را در زندگی خود به وجود بیاورند. از طریق این بازی‌ها، می‌توانید در حرفه دلخواهی به فعالیت بپردازید و با عملکرد عالی خود، درآمد دلاری با بازی کسب کنید. در ادامه به لیستی از بازی‌ های پولساز اشاره می‌کنیم:

 • MISTPLAY
 • Axielnfinity
 • سند باک
 • Rewardia
 • Swagbucks
 • زولا
 • League of Kingdoms
 • SecondLife
 • CryptoKitties
 • EmberSword
 • و…

بازی‌های بیان شده تنها بخشی از بازی‌ های پولساز هستند که به افراد امکان کسب سرمایه دلاری را می‌دهند.

کسب درآمد با بازی کردن

روش های کسب درآمد با بازی

همان‌طور که گفتیم امروزه پول درآوردن از بازی‌ها به امر رایجی تبدیل شده که می‌تواند مزایای بسیاری را در اختیار افراد قرار دهد. در واقع با یادگیری هر بازی و برخورداری از دانش و عملکرد بالا، می‌توانید کسب درآمد دلاری را برای خود ممکن کنید و موفقیت را وارد زندگی‌تان نمایید.

روش‌های بسیاری برای این نوع کسب درآمد وجود دارد که هر یک از طریقی، قابل‌ انجام هستند. برخی از این روش‌های کسب درآمد با بازی عبارت‌اند از:

بازی ویدیویی

انجام بازی‌ ویدیویی برای یوتیوب صنعت سودآوری به شمار می‌آید که امروزه در هر کشوری قابل‌مشاهده و انجام است. این نوع بازی‌ها تمرکز و فکر افراد را به خود درگیر می‌کنند و منجر به وقت‌گذرانی بیشتر می‌شوند. برای استفاده از راهکار بازی‌های ویدیویی می‌توانید به سراغ یوتیوب بروید.

راه اندازی کانال یوتیوب

امروزه یوتیوب به فضای پرطرف‌داری تبدیل شده که امکان کسب درآمد از یوتیوب، بسیار آسان است. برای کسب درآمد دلاری با بازی، راه‌اندازی کانال یوتیوب بهترین ایده‌ای به‌ حساب می‌آید که می‌تواند مزایای بسیاری را به افراد هدیه دهد. برای جذب مخاطب و کسب درآمد از این روش، می‌توانید از بخش‌های قابل‌توجه بازی فیلم گرفته و در کانال خود بگذارید. افراد نیز برای مشاهده تبلیغ در کانال موظف به پرداخت هزینه هستند که می‌توانید از طریق پست‌های کانال خود کسب درآمد کنید.

کسب درآمد با بازی کردن

نصب اپلیکیشن بازی ها

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد با بازی، نصب اپلیکیشن بازی و تبلیغ در اپلیکیشن است. با این کار می‌توانید در هر زمان و مکانی به بازی موردنظرتان دسترسی یابید و بدون مشکل اقدام به بازی و کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن کنید. این اپلیکیشن‌ها روی هر سیستمی قابل‌ نصب هستند و با این کار، می‌توانید کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن را ممکن سازید.

پخش تبلیغ از طریق بازی ها

از جمله روش‌های رایج کسب درآمد از بازی ‌های درآمدزا، پخش تبلیغ در اواسط آن‌ها است که موجب جذب کاربران بیشتری به هر دو حوزه می‌گردد. در این روش همکاری در فروش می‌کنید و از طریق تبلیغ هر کسب‌وکاری می‌توانید به درآمد برسید.

تولید محتوا و استریم کردن در توییج

توییج نیز همانند یوتیوب فضایی برای کسب درآمد با بازی است که به افراد امکان تولید محتوا و استریم را می‌دهد. البته برای دستیابی به درآمد عالی در این فضا نیاز به رعایت شرایطی خواهید داشت که اهمیت بالایی دارند. با انجام تبلیغات توییج در میلیون‌ها استریم دیده شوید.

شرکت در مسابقات گوناگون

برای کسب درآمد دلاری با بازی، می‌توانید در انواع مسابقات و تورنومنت‌ها شرکت کنید تا امکان دستیابی به درآمد بالا را برای خود ممکن سازید. ولی این روش نیازمند توانایی و دانش بالایی است و به همین سادگی، امکان کسب درآمد را به افراد نمی‌دهد.

مزایای بازی های درآمدزا

بازی‌ های درآمدزا طرفد‌اران بسیاری دارند و افراد جدید برای اینکه به سراغ این حوزه بروند، به دنبال مزایایی از آن می‌گردند. در واقع افراد برای ورود به حوزه پول درآوردن از بازی، باید دارای اطلاعات بالایی باشند تا از طریق بازی‌ های درآمدزا، بتوانند سرمایه‌ای را نصیب خود کنند. مزایای بازی‌های پولساز عبارت است از:

 • جلوگیری از هدر رفتن زمان کاربران
 • دستیابی به سرگرمی بالا
 • امکان کسب درآمد از بازی‌ها در هر مکان و زمانی
 • دستیابی به فضای جذاب
 • برخورداری از هیجان بالا
 • افزایش حس قدرت و خلاقیت افراد
 • فعالیت برای خود بدون هیچ‌گونه رئیسی
 • نیاز به هزینه کم با میزان درآمد بالا
کسب درآمد با بازی کردن

نکات قابل توجه بازی‌ های درآمدزا

بازی‌هایی که امروزه امکان کسب درآمد را برای افراد میسر کرده‌اند، دارای روش انجام و نکاتی هستند. هر بازی به‌صورتی قابل‌انجام است که با به‌ کارگیری نکاتی، می‌توانید احتمال کسب درآمد دلاری با بازی را ممکن سازید. نکات قابل‌توجه بازی‌ های درآمدزا عبارت‌اند از:

 1. قبل از ورود به هر حوزه بازی های درآمدزا، راجع به آن اطلاعات کافی و کاملی را کسب کنید.
 2. هر بازی دارای قوانین و شرایطی است که کاربران موظف به در نظرگیری و رعایت آن‌ها هستند.
 3. در صورتی‌ که وقت کافی برای انجام این بازی‌ها را ندارید، بهتر است وارد آن نشوید. چرا که بازی‌ های درآمدزا به زمان بسیاری نیاز دارند و حتی ممکن است از کارهای روزانه و تفریح‌های خود نیز بمانید.
 4. برخورداری از اینترنت قوی برای موفقیت در بازی‌ های پولساز، اهمیت بالایی دارد.

جمع بندی

صنعت گیمینگ طرف‌دار بسیاری دارد و طی چندین سال توانست روند سریع و مثبتی را به خود اختصاص دهد. افراد بسیاری با فعالیت در بازی‌ های پولساز، اقدام به کسب درآمد دلاری می‌کنند تا از مزایای بسیاری برخوردار شوند. پول درآوردن از بازی نیز نیازمند طی مراحل و روند خاصی است که افراد کمی از عهده انجام آن بر‌می‌آیند.

کسب درآمد دلاری با بازی از طریقه‌های گوناگونی همچون بازی‌های ویدیویی، ایجاد کانال یوتیوب، فعالیت در توییج، نصب اپلیکیشن، تبلیغ با بازی و… ممکن است. بازی‌ های درآمدزا نیاز به زمان بسیاری نسبت به سایر بازی‌ها دارند و برای موفقیت در آن‌ها، به دانش و توانایی بالایی نیاز دارید.

امید است با بیان مطالب بیان شده توانسته باشیم اطلاعات مفید و کاربردی راجع به کسب درآمد با بازی را در اختیارتان قرار دهیم.

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید