ابزار سئو SEMrush چیست ؟

ابزار سئو SEMrush چیست ؟

اگر شما یک سئو کار حرفه ای هستید قطعا برای تسریع روند کار و داشتن نتیجه ای بهتر از ابزار های سئو استفاده می کنید. در حال حاضر سایت های زیادی وجود دارند که هر کدام در زمینه هایی مانند سئو صفحات ، سئو تکنیکال و حتی شبکه های اجتماعی راهنمایی می کنند. با خرید اکانت پریمیوم الکسا ، اکانت پریمیوم Moz، اکانت پریمیوم Woorank  شما به تمامی امکانات این سایت ها دسترسی پیدا خواهید کرد. SEMrush نیز یکی از این ابزار هاست که در تمامی مراحل دیجیتال مارکتینگ شما را همراهی خواهد کرد. در این مقاله خواهیم گفت که SEMrush چیست و چه استفاده ای دارد؟

SEMrush چیست ؟

SEMrush نرم افزاری است که به شرکت ها کمک می کند تا روش های بازاریابی دیجیتال مانند کمپین های SEO را اجرا کنند. این برنامه بازاریابی دیجیتال که همه در این پلتفرم جمع شده است به شما کمک می کند کمپین های بازاریابی سئو ، پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) ، رسانه های اجتماعی و محتوا را اجرا کنید. در این مقاله موارد استفاده از این ابزار را بیشتر شرح می دهیم.

با SEMrush می توانید ترند هایی را که در صنعت تخصصی شما به وجود می آید را شناسایی کنید و روی آن ها تمرکز کنید. این ابزار سئو سایت را بهبود می بخشد و این به شما امکان می دهد نواقص صفحات را متوجه بشویئ و حتی محتوای بهتریس تولید کنید.

علاوه بر این ، SEMrush به شما کمک می کند کلمات کلیدی ارزشمندی را برای کمپین خود شناسایی کنید. شما با استفاده از این ابزار متوجه خواهید شد که رقبای شما از چه کلمات کلیدی استفاده می کند و چگونه در موتورهای جستجو رتبه بندی می شوند. این امر دیدکلی در مورد چگونگی حضور در این رقابت بین سایت ها به شما خواهد داد.

مقالات مرتبط:

بهبود سئو سایت ؛ فرشته نجات تبلیغات گوگل !

چگونه از SEMrush اطلاعات دریافت کنیم؟

ابزار SEMrush به شما کمک می کند تا بدانید که رقبای شما در چه وضعیتی هستند و برای حضور بیشتر و بهتر تلاش کنید. اما مساله این است که باید دانشت چگونه این اطلاعات را از این ابزار دریافت کنید. این ابزار اطلاعات را به دو روش در اختیار ما می گذارد.

اولین روش این است که در قسمت جست و جوی سایت در URL آدرس سایت خود و یا رقیب را وارد کنید. در این حالت اطلاعات تحلیلی از سایت خود و سایت رقیبا به دست می آورید. این گزارش ها شما را در استراتژی طولانی مدت برای رقابت کمک می کند.

دومین روش ایجاد یک پروژی جدید است. پروژه ها داده ها را از پایگاه داده های خارج از سایت جمع آوری می کند، قابلیت های جدید شایت شما را تجزیه و تحلیل می کند و به شما کمک می کند که استراتژی مناسب خود را برگزینید.

ابزار های SEMrush چیست ؟

حال که می دانید SEMrush چیست بد نیست در مورد ابزار ها و قابلیت های آن بیشتر بدانید. جعبه ابزار سئو SEMrush ترکیبی از گزارش ها و ابزارهای مختلف است که می توانید برای درک بهتر کمپین خود به دلخواه تنظیم کنید. هنگام استفاده از جعبه ابزار ، به انواع گزارش ها و ابزارها دسترسی دارید. اگرچه ممکن است به تک تک پیشنهادها نیازی نداشته باشید ، شما این امکان را دارید که جعبه ابزار خود را متناسب با تجارت خود تنظیم کنید.

هنگامی که برای اولین بار از SEMrush استفاده می کنید ، ممکن است ندانید به کدام ابزار نیاز دارید. برای کشف ابزارهای مناسب ، به برنامه و اهداف خود فکر کنید. سعی دارید با کمپین SEO خود به چه چیزهایی برسید و چه ابزاری به شما کمک می کند تا به بهترین وجهه به این هدف برسید؟

مجموعه ابزارهایی برای همه روش های بازاریابی به وجود آمده و SEMrush تمامی آن ها را ارائه می دهد ، بنابراین شما باید ابزارهایی را انتخاب کنید که برای کمپین شما بهترین باشد. همچنین ممکن است برخی از این ابزار ها را ضروری ندانید پس از آن ها استفاده نمی کنید. مهم ان است که از مجموعه ابزار های مربوط به خودتان بهتری استفاده را داشته باشید.

خرید اکانت SEMrush

سفارش

هزینه ی اشتراک ماهانه SEMrush

SEMrush سه برنامه ی اشتراک ماهانه این سه پلن با سه اسم متفاوت، قیمت های مختلف اراده می شود:

اکانت Pro

 • برای فریلنسرها ، استارتاپ ها و بازاریاب های داخلی با بودجه محدود
 • پروژه های SEO ، PPC و SMM خود را با 40+ ابزار پیشرفته اجرا کنید
 • از منابع ترافیکی ، رتبه بندی ، نتایج رسانه های اجتماعی و سایر موارد رقبا مطلع شوید
 • قیمت : ماهانه 99 دلار

اکانت Guru

 • برای SMB و آژانس های بازاریابی در حال رشد
 • تمام ویژگی های Pro به علاوه
 • بستر بازاریابی محتوا
 • گزارش های برند ها
 • داده های تاریخی
 • قیمت : ماهانه 199 دلار

اکانت Business

 • برای آژانس ها ، پروژه های تجارت الکترونیکی و مشاغل با حضور گسترده  در وب
 • تمام ویژگی های گورو به علاوه:
 • گزارش برچسب سفید
 • دسترسی به API
 • محدودیت های گسترده و گزینه های اشتراک گذاری
 • ادغام با Google Data Studio
 • قیمت : ماهانه 399 دلار

شما می توانید با یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان ابزار سئو SEMrush را آزمایش کنید و اگر متناسب با نیاز های شما بود سپس اکانت پریمیوم را به صورت ماهانه و سالانه خریداری کنید.

کلام آخر:

در این مقاله بررسی کردیم که SEMrush چیست و چه استفاده هایی دارد. در صورتی که از این ابزار آنلاین پیشتر استفاده کردید و قصد پرداخت ماهانه را داشتید می توانید سفارش خود را در افراک ثبت کنید. همچنین از تجربیات خود در استفاده از این ابزار در قسمت نظرات برای ما بگویید.

ابزار سئو SEMrush چیست ؟
اگر شما یک سئو کار حرفه ای هستید قطعا برای تسریع روند کار و داشتن نتیجه ای بهتر...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید