کتابچه راهنمای طراحی کاور ویدیوهای یوتیوب
دانلود

نحوه تبلیغ در اپلیکیشن گوگل ادز : ساخت و ویرایش تبلیغات

نحوه تبلیغ در اپلیکیشن گوگل ادز : ساخت و ویرایش تبلیغات

نسخه جدید اپلیکیشن گوگل ادز، امکان ساخت و ویرایش تبلیغات گوگل به صورت ریسپانسیو را در اختیار بازاریابان قرار داده است. این قابلیت جدید، برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios  فعال است. پیش از این، اپلیکیشن تبلیغ در گوگل، فقط امکان فعال و غیر فعال کردن تبلیغات ریسپانسیو گوگل را برای کاربران مهیا می کرد. با مطلب نحوه تبلیغ در اپلیکیشن گوگل ادز همراه باشید.

بیشتربدانید: تبلیغات یوتیوب

اما حالا تبلیغات گوگل ادز به صورت ریسپانسیو را می توان مستقیماً از طریق اپلیکیشن ساخت. به علاوه چه تبلیغات گوگل را از طریق دسکتاپ ساخته و راه اندازی کرده باشید چه از طریق اپلیکیشن گوگل ادز خود در موبایل، در هر دوصورت امکان ویرایش تبلیغات گوگلی ریسپانسیو خود را در اپلیکیشن دارید. به این ترتیب، هرکجا باشید، می توانید کمپین های تبلیغات در گوگل خود را مدیریت کنید.

تبلیغ در گوگلاکانت های ارائه شده توسط مجموعه افراک، اکانت های اختصاصی گوگل ادز هستند. اکانت اختصاصی یعنی چه؟ یعنی شما خودتان صاحب اختیار اکانت تبلیغات در گوگل خودتان هستید. کافی است بعد از ساخته شدن اکانت، روی لینک ارسال شده توسط گوگل ادز کلیک کرده و مستقیما وارد پنل ادوردز خود شوید. با این اکانت ها شما می توانید هر تعداد کمپین و هر اندازه کلمه کلیدی که مد نظر دارید را به تبلیغات گوگلی خود اضافه کنید. راه حل همه ی آنها این است که کار کردن با گوگل ادوردز را بلد باشید.

تبلیغات گوگل را نمی شناسید؟ کار با گوگل ادز را نمی دانید؟

می توانید روی کمک گروه افراک برای ساخت و مدیریت اکانت ها و ارائه مشاوره های تاثیر گذار حساب کنید. کافی است در سایت ما درخواست مشاوره بدهید یا با شماره ی اختصاصی افراک تماس بگیرید. تمامی داخلی ها برای ارائه کمک به شما آماده هستند.

مهم ترین نکات برای افزایش بازدهی تبلیغات گوگلی - قسمت اول

قابلیت دیگر اپلیکیشن: مدیریت کلمات کلیدی منفی تبلیغات گوگل

در آخرین تغییرات اعمال شده در اپلیکیشن گوگل ادز، کاربران می توانند کلمات کلیدی منفی تبلیغات گوگل خود را مدیریت کنند. این قابلیت قبلا فقط در دسکتاپ فعال بود. در آخرین نسخه ی اپلیکیشن تبلیغ در گوگل کاربران می توانند:

  • کلمات کلیدی منفی را طراحی، بررسی و ویرایش کنند.
  • کلمات کلیدی منفی را مستقیما از نتایج کوئری و اصطلاحات جست و جو شده توسط کاربران به اکانت تبلیغات در گوگل خود اضافه کنند ( بر اساس کوئری های مرتبط با تبلیغات در گوگل شما)
  • پیشنهادات گوگل را مبنی بر حذف برخی از کلمات کلیدی منفی و پیچیده که مانع از نمایش تبلیغ شما برای کلمات کلیدی خاصی شده اند، دریافت کنید.

این نسخه به روز شده اپلیکیشن گوگل ادز، هم اکنون در اپ استور یا Google Play در دسترس کاربران قرار دارد. در مطلب نحوه تبلیغ در اپلیکیشن گوگل ادز با قابلیت های این نوع تبلیغ آشنا شدیم. تجربه شما از این نوع تبلیغ به چه صورت است؟ با ما و دیگر همراهان افراک به اشتراک بگذارید.

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید