گوگل ادز ادیتور چیست؟

گوگل ادز ادیتور چیست؟

اگر مدیریت اکانت گوگل ادز خود را خودتان انجام می دهید بهتر است با ابزارهایی که به شما در مدیریت و بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی کمک می کنند آشنایی داشته باشید. ” گوگل ادز ادیتور چیست؟ “ ابزاری رایگان و کارامد است که گوگل برای کمک به بازاریابان و کسانی که کار تبلیغ در گوگل انجام می دهند، ارائه کرده است. این نرم افزار ابزاری رایگان و مناسب برای محیط دسکتاپ است که در حال حاضر نسخه ی دهم آن در دسترس است. برای اینکه از کار با گوگل ادز ادیتور Google Ads Editor  بهترین نتیجه را بگیریم اول باید بدانیم این نرم افزار چیست و چه کاری از آن بر می آید. 

تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل را گزینه ی مناسبی برای تبلیغ محصول و خدمات خود نمی دانید؟ هنوز مطمئن نیستید چه مدل تبلیغی بیشترین بازده را در دنیای دیجیتال برای کسب و کارتان به همراه می آورد؟ مشاوره با افراک می تواند خیلی از این ابهامات را برایتان برطرف کند. ما در ساخت و مدیریت کمپین های تبلیغات در گوگل به شما مشاوره ر ایگان می دهیم.

گوگل ادز ادیتور چیست؟

گوگل ادز ادیتور یک نرم افزار با قابلیت دانلود رایگان است که می توانید کمپین های گوگل ادز خود را توسط آن مدیریت کنید. فرآیند کلی استفاده از نرم افزار آسان است: می توانید یک یا چند اکانت گوگل ادز را دانلود کنید.

گوگل ادز ادیتور

بعد از دانلود کردن اکانت های گوگل ادز ( گوگل ادوردز) خود می توانید تغییراتی که می خواهید را به صورت آفلاین بر روی کمپین های تبلیغاتی خود اعمال کنید.

گوگل ادز ادیتور

گوگل ادز ادیتور می تواند در صرفه جویی در زمان به شما کمک کند و به این امکان را شما بدهد که تغییرات را به صورت یکجا بر روی چند مولفه و در مقیاس وسیع، اعمال کتید.

چه کارهایی با گوگل ادز ادیتور می توانید انجام دهید؟

همه ی بازاریابانی که کار مدیریت اکانت گوگل ادز (گوگل ادوردز) با هر تعداد اکانتی، انجام می دهند می توانند از گوگل ادز ادیتور استفاده کنند اما کارایی این نرم افزار بیشتر برای اکانت های گوگل ادز با چندین اکانت و کمپین های متعدد و لیست بلند بالایی از کلمات کلیدی است. با استفاده از این نرم افزار می توانید:

 • برای ایجاد تغییرات سریع و در ابعاد وسیع از ادیتورهای این نرم افزار استفاده کنید.
 • برای ارائه ی پروپوزال ها یا ایجاد تغییراتی در اکانت ها فایل هایی که می خواهید را دانلود یا آپلود کنید.
 • آمار تمامی کمپین های خود را مشاهده کنید.
 • چندین اکانت را به صورت همزمان مدیریت، ادیت و رصد کنید.
 • گروه تبلیغات یا کمپین های متفاوت را جست و جو کرده و در متون تبلیغات خود جایگزینی صورت دهید.
 • گزینه های دلخواه را میان گروه تبلیغات و کمپین های مختلف کپی و جابجا کنید.
 • کمپین های خود را تغییر دهید و یا تغییرات از پیش اعمال شده را به حالت قبلی درآورید.
 •  تغییرات را در نسخه ی پیش نویس و پیش  از بارگزاری آن ها در حساب اعمال کنید.
 • به صورت آفلان کمپین های خود را مدیریت کنید.
 • هزینه ی کلمات کلیدی متعدد را کاهش یا افزایش دهید.
 • بخش های بزرگی از کمپین را کپی کرده و به بخش های اصلی اضافه کنید ( لیست بلند بالایی از کلمات کلیدی، بخشی از یک متن و غیره)
 • نوع تطابق کلمات کلیدی خود را در مقیاس انبوه تغییر دهید.

گوگل ادز ادیتور

مهم ترین بخش اما نحوه ی کار کردن با این نرم افزار و اعمال تغییرات هوشمندانه بر روی کمپین های تبلیغاتی است. نرم افزار گوگل ادز ادیتور خیلی حالت اتوماتیک ندارد و پیشنهادات سودمندی به شما ارائه نمی دهد. حالا می دانید که این نرم افزار اگرچه به مدیریت بخش های اصلی کمپین های تبلیغات در گوگل و انتقال اطلاعات به حساب گوگل ادوردزتان کمک می کند، اما نمی تواند پیشنهاداتی در زمینه ی هزینه ی هر کلیک، کلمات کلیدی، ساختار کمپین ها و متن تبلیغ ارائه دهد.

حالا می دانید ادیتور ادوردز کجاها به کمکتان می آید و در چه مسائلی نباید زیاد روی آن حساب باز کنید. وقت آن رسیده که نرم افزار را دانلود کنید و از امکانات آن برای ساخت و مدیریت کمپین های تبلیغات در گوگل خود استفاده کنید.

اگر با نحوه ی ساخت اکانت گوگل ادز (گوگل ادوردز) آشنایی ندارید یا در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد می توانید از این مقاله ها استفاده کنید.

حتماً بخوانید: نحوه ی ساخت اکانت گوگل ادز

بیشتر بخوانید: چطور از گوگل ادز (گوگل ادوردز) استفاده کنیم؟ 

اگر اکانت تبلیغ گوگلی شخصی خود را دارید، انتقال اکانت به حساب افراک به راحتی انجام می گیرد و ساخت اکانت تبلیغ در گوگل و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی در افراک کاملا رایگان صورت می گیرد.

گوگل ادز ادیتور چیست؟
اگر مدیریت اکانت گوگل ادز خود را خودتان انجام می دهید بهتر است با ابزارهایی که به شما...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید