کتابچه راهنمای طراحی کاور ویدیوهای یوتیوب
دانلود

آموزش ساخت اکانت گوگل ادز (گوگل ادوردز)

آموزش ساخت اکانت گوگل ادز (گوگل ادوردز)

اگر شما دارای یک وب سایت در اینترنت باشید، قطعا به دنبال روش هایی بوده اید که با استفاده از آن، آمار بازدید سایت خود را بالا برده و در نتیجه شاهد افزایش فروش خود باشید. به احتمال زیاد با هر فردی که در این رابطه صحبت کرده باشید، استفاده از گوگل ادوردز یکی از اولین گزینه های پیشنهادی به شما بوده است. با استفاده از این ابزار نه تنها شما می توانید تولید محتوای هدفمند داشته باشید، بلکه می توانید با استفاده از تبلیغات آنلاین و هم‌چنین تبلیغات بنری گوگل در گوگل ادسنس و سایر سایت ها مانند سایت BuySellAds و سایت Blogads هم آمار بازدید سایت خود را افزایش دهید و هم روشی جدید برای کسب درآمد از سایت خود ایجاد کنید. با توجه به این که بسیاری از عزیزان در مورد ساخت اکانت گوگل ادوردز از ما سوال کرده اند، گروه افراک تصمیم گرفته است که در این مقاله، روند انجام این کار را به شما آموزش دهد.

همان طور که گفته شد، شما می توانید با داشتن حساب گوگل ادوردز و همچنین صفحات لندینگ پیج در سایت، افراد را به سایت خود بیاورید و با استفاده از گزینه های Call to Action که در اختیارشان قرار می دهید، آنها را قانع کنید که از سایت شما خرید انجام دهند. بنابراین اگر این صفحات شما دارای اطلاعات کافی و راهنمایی برای استفاده از خدمات شما نباشد، به طور قطع شما بخش عظیمی از مشتریان احتمالی خود را از دست خواهید داد.

چرا باید از از حساب گوگل ادوردز استفاده کرد؟

زمانی که شما می خواهید صفحات لندنیگ سایت را طراحی کنید و یا برنامه ای برای تولید محتوای خود تدوین کنید، قطعا نقطه شروع کار را نمی دانید زیرا از شرایط میدان رقابت در فضای مجازی اطلاعی ندارید. به همین دلیل است که باید از ابزار گوگل ادوردز استفاده کنید تا متوجه شوید کاربران شما به دنبال چه محتوا با چه عنوانی هستند و رقیبان شما روی چه موضوعاتی کار نکرده اند. در این صورت است که شما می توانید از کلمات کلیدی استفاده بهتری کرده و استراتژی طراحی لندینگ پیج و استراتژی تبلیغات خود در گوگل ادوردز را به بهترین شکل تدوین نمایید. از گوگل ادورز علاوه بر تبلیغ در گوگل، برای تبلیغ در یوتیوب نیز می توانید استفاده کنید.

از طرف دیگر، شما برای تبلیغ در گوگل نیاز به تعیین پارامترهایی مانند تعیین هزینه به ازای هر کلیک، کلمه کلیدی و … دارید. زمانی که شما کلمه کلیدی پر رقابتی را انتخاب می کنید، احتمال اینکه تبلیغ شما در میان سایر رقبا اصلا دیده نشود، در حالی که هزینه زیادی برای انجام این کار در نظر گرفته اید!

ساخت اکانت گوگل ادوردز

پس به شما توصیه می کنیم که قبل از استفاده از تبلیغات کلیکی، چند هفته ای روی روند انجام این کار تحقیق کنید، تا با تمام نکات مهم آشنا شده و آنها را در کمپین تبلیغاتی خود رعایت نمایید. اگر هم احساس می کنید که زمان انجام این کار را ندارید، درخواست خود را از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید تا کمپین تبلیغاتی شما را در گوگل راه اندازی کنیم.

تبلیغات در گوگل

مراحل ساخت اکانت گوگل ادوردز

اگر شما با تمام مواردی که باید هنگام ساخت کمپین تبیلغاتی خود در نظر بگیرید، آشنا هستید، الان زمان آن رسیده است که ساخت اکانت گوگل ادوردز را آغاز نمایید.

مرحله اول

برای ساخت اکانت گوگل ادوردز باید به سایت ads.google.com مراجعه نمایید. برای ساخت حساب، شما به آدرس ایمیل نیاز دارید. برای آدرس ایمیل شما می توانید از حساب قبلی یا شخصی خود استفاده کنید یا یک اکانت جدید گوگل راه اندازی کنید.

پیشنهاد ما به شما، ایجاد یک حساب جدید گوگل است چرا که در غیر این صورت ایمیل های شخصی و کاری شما با یکدیگر قاطی شده و کنترل شرایط برای شما دشوار می شود!

مرحله دوم

بعد از وارد کردن آدرس ایمیل، وارد صفحه ای خواهید شد که در آن باید تنظیمات شخصی مانند تعیین موقعیت جغرافیایی را انجام دهید.

مرحله سوم

در این مرحله شما باید روش پرداخت به گوگل را تعیین نمایید. در حالت کلی دو روش برای پرداخت هزینه به گوگل وجود دارد :

پرداخت اتوماتیک در گوگل ادوردز

روش اول پرداخت به ازای کلیکی است که تبلیغ شما دریافت کرده است.

پرداخت دستی در گوگل ادوردز

در این روش شما به صورت پیش پرداخت هزینه ای را به گوگل پرداخت می کنید، تا به ازای هر کلیک مبلغ از شارژ شما کم شود. زمانی که شارژ حساب شما تمام شود، تمامی تبلیغ ها به حالت تعلیق در می آیند، تا بار دیگر شما حساب خود را شارژ نمایید.

ساخت اکانت گوگل ادوردز

روش پرداخت هزینه در گوگل ادوردز چیست؟

برای پرداخت هزینه هنگام ساخت اکانت گوگل ادوردز، شما می توانید از کارت های اعتباری استفاده کنید چرا که سرعت پرداخت بالایی دارند. برای استفاده از این کارت ها شما می توانید از خدمات ارزی شرکت ایرانیکارت استفاده نمایید.

در غیر این صورت می توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط بوده و درخواست شارژ حساب را برای ما ارسال نمایید.

شارژ اکانت گوگل ادوردز

با طی کردن همین مراحل ساده، آموزش ساخت اکانت گوگل ادوردز شما به پایان می رسد! شما برای انجام تبلیغات کلیکی در گوگل آماده اید …

آموزش ساخت اکانت گوگل ادز (گوگل ادوردز)
اگر شما دارای یک وب سایت در اینترنت باشید، قطعا به دنبال روش هایی بوده اید که با … مطالعه بیشتر
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید