پروموشن کد گوگل چیست؟

پروموشن کد گوگل چیست؟

اگر تا کنون به دنبال استفاده از روش‌های تبلیغات آنلاین رفته باشید، متوجه هزینه بر بودن آن‌ها شده‌اید. اما این مسئله به معنای عدم استفاده از آن‌ها نیست. شما می‌توانید تبلیغ در گوگل، اینستاگرام، لینکدین، یوتیوب و … را با کمترین هزینه انجام دهید، اگر با روش‌های انجام این کار آشنایی داشته باشید! یکی از بهترین روش‌ها استفاده از پروموشن کد گوگل است!

در مقاله‌های قبلی ما انواع روش‌های قیمت‌گذاری تبلیغات گوگل به صورت هوشمند و اتوماتیک را به شما معرفی کردیم. همچنین بیان کردیم که با تعیین درست فاکتورهای مختلف می‌توانید این هزینه را تا حد زیادی کاهش دهید. اما مسلمان راه‌اندازی تبلیغات کلیکی گوگل ادز برای اکثر افراد کمی هزینه بر است. به همین دلیل، گوگل پیشنهاد ویژه‌ای به صاحبان حساب کاربری گوگل ادوردز می‌دهد.

 پروموشن کد گوگل چیست؟

Google Ads promotional code یا پروموشن کد گوگل به اعتباری مالی گفته می‌شود که تحت شرایط خاصی به شارژ حساب شما افزوده می‌شود.

گوگل و شرکای رسمی آن که به عنوان پارتنر رسمی گوگل شناخته می‌شوند، مانند افراک، می‌توانند برای جذب مخاطبین بیشتر جهت انجام تبلیغ در گوگل، از کدهای تخفیفی استفاده کنند که به تأمین بودجه تبیلغاتی آن‌ها کمک شایانی می‌کند. این کدها تنها به افرادی تعلق می‌گیرد که به تازگی از خدمات سرویس آنلاین تبلیغات گوگل استفاده کرده‌اند. بنابراین شما می‌توانید همین الان ثبت‌نام کنید و پروموشن کد گوگل اختصاصی‌تان را دریافت کنید.

مشاوره تبلیغات گوگل

مخاطبین گرامی، وجه تمایز افراک با سایر رقبایش در صداقت رفتارش با مشتریان است. بسیاری از آژانس‌هایی که در حوزه تبلیغات کلیکی فعالیت می‌کنند، مشتریان خود را از شرایط این کد تخفیف و مقداری که به حسابشان تعلق می‌گیرد، آگاه نمی‌کنند. در حالی که گروه افراک، نه تنها دسترسی حساب را به شما می‌دهد، بلکه مقدار شارژی که به شما تعلق گرفته است را بدون اینکه دوباره به شما بفروشد، برای تبلیغات شما استفاده می‌کند.

مقدار  پروموشن کد گوگل چقدر است؟

در حال حاضر مقداری که تحت عنوان پروموشن کد گوگل به شما تعلق می‌گیرد، بسته به مقدار است که حسابتان را شارژ کرده و در طول یک ماه از آن استفاده می‌کنید. به عنوان مثال اگر حسابتان را 300 درهم شارژ کنید، در صورتی که نهایتاً بعد از 1 ماه از آن استفاده کرده باشید، می‌توانید 300 درهم نیز پاداش دریافت کنید.

البته سقف کد تخفیف گوگل ادز، 450 درهم یا 120 دلار امریکا است. یعنی اگر شما 800 درهم در 1 ماه مصرف کنید، باز هم همان 450 درهم را به عنوان کد تخفیف دریافت می‌کنید.

مهمترین نکاتی که هنگام استفاده از پروموشن کد گوگل باید بدانید

مدت زمان استفاده از پروموشن کد گوگل چقدر است؟

به محض اینکه گوگل کد اختصاصی‌تان را برای شما ارسال کرد، ظرف 14 روز می‌توانید از آن استفاده کنید. بنابراین فراموش نکنید که این شارژ هدیه به صورت خودکار به حساب شما اضافه نمی‌شود. شما باید آن را فعال کنید تا از شارژ رایگانی که به شما تعلق گرفته است، استفاده کنید.

آیا می‌توان پروموشن کد گوگل را برای حساب دیگری استفاده کرد؟

خیر. زمانی که شما دامنه سایت مورد نظرتان را در گوگل ادز ثبت می‌کنید، یک پروموشن کد گوگل دریافت می‌کنید که تنها برای همان دامنه معتبر است. بنابراین نمی‌توانید کدهای سایر حساب‌ها را برای یک حساب دیگر استفاده کنید.

به یک دامنه چند بار پروموشن کد گوگل تعلق می‌گیرد؟

بسیاری از مشتریان عزیز ما، تصور می‌کنند که با افتتاح چندین حساب برای یک دامنه می‌توانند، چندین پروموشن گوگل دریافت کنند. این تصور کاملاً غلط است. چرا که این کد تخفیف به دامنه و نه حساب شما، تعلق می‌گیرد. بنابراین به هر دامنه فقط و فقط یک ووچر تعلق می‌گیرد.

نکته مهم : همراهان عزیز توجه داشته باشید که برخی از وب‌سایت‌هایی که به صورت رسمی در حال همکاری با گوگل هستند، می‌توانند تعدادی کد تخفیف با مبالغ کمتر به فروش برسانند. اما نکته‌ای که در مورد این نوع پروموشن کد گوگل وجود دارد، این است که احتمالاً برای یک منطقه جغرافیایی خاص صادر شده است. به عنوان مثال، کد تخفیف منحصراً برای کشورهای حوزه امریکا فعال است. بنابراین اگر حساب شما در از نوع اماراتی باشد، نمی‌توانید از این کد تخفیف استفاده کنید.

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید