برای مشاهده گزارش افراک ۱۴۰۱ کلیک کنید.
مشاهده

تبلیغ در گوگل با یک صفحه فرود جذاب – نکات صفحه فرود در گوگل

تبلیغ در گوگل با یک صفحه فرود جذاب – نکات صفحه فرود در گوگل

آنهایی که کار تبلیغات آنلاین را انجام میدهند خوب می دانند که انجام تبلیغات در گوگل یکی از امکاناتی است که با کمک آن می توان در سریع ترین حالت ممکن به صفحه ی اول گوگل آمد و این حکم داشتن فروشگاه در بهترین نقطه ی تجاری شهر است. فرض کنید فروشگاه شما در مکان مناسبی است اما نحوه ی چینش محصولات در  ویترین آنطور که باید نیست و آن تعداد از مشتری که انتظارش را دارید جذب نمیکنید. در مورد تبلیغ در گوگل متن تبلیغ و صفحه فرود ویترین تبلیغ گوگلی شما هستند که اگر درست طراحی نشوند و جذاب نباشند به جذب مشتری و افزایش نرخ تبدیل شما کمکی نمیکند. با نکات صفحه فرود در گوگل همراه باشید. 

آمارها نشان می دهد که شرکت ها ۹۲ دلار از ۱۰۰ دلار را برای کشاندن مشتریان به وب سایت خود هزینه میکنند اما تنها ۱ درصد از این افراد به مشتری تبدیل می شوند. نا امید کننده است نه؟

اگر به دنبال راه اندازی کمپین های موثر تبلیغات در گوگل هستید و به کمک نیاز دارید، همین الان هم دیر است. رقبای شما حتماً کار تبلیغ در گوگل را شروع کرده اند. برای دریافت اطلاعات جامع از نحوه ی تبلیغ در گوگل، تبلیغات یوتیوب و تعرفه های افراک برای تبلیغات گوگلی کافی است درخواست مشاوره رایگان بدهید. همچنان می توانید با شماره .۲۱-۲۸۴۲۶۲ تماس بگیرید.

یکی از راههای که از طریق آن می توانید تبلیغ در گوگل خود را بهینه کنید و به جذب و تبدیل مشتری بیشتر برسید دقت به محتویات صفحه فرود تبلیغ در گوگل است.

بهترین صفحه فرود تبلیغات در گوگل چه ویژگی هایی دارد؟

اگر تصمیم دارید هزینه به ازای هر کلیک CPC تبلیغات در گوگل خود را کم کنید و نرخ بازگشت سرمایه از طریق تبلیغات پولی خود را بهبود ببخشید نکات زیر را در طراحی صفحه ی فرود خود رعایت کنید:

بر اساس آنچه در صفحات فرود مشتریان خود میبینیم اکثر آنها موارد زیر را آورده اند:

  • عکس های مرتبط و باکیفیت ( به همراه یک شات قوی در بالای صفحه)
  • عنوان و زیر عنوان
  • یک فراخوان عمل واحد و در مرکز توجه ( جایی که فرم و دکمه ی فراخوان نمایش داده میشود)
  • ویژگی ها و مزایای پیشنهادی
  • نظر کاربران دیگر، نشان های اعتماد، یا صفحات اجتماعی برای اثبات ادعای خود به مشتری

شاید بگویید من که همه ی موارد بالا را می دانستم و در صفحه فرود تبلیغ در گوگل خود آورده بودم اما مشتریان زیادی جذب نکرده ام. برای این موضوع راه حل هایی وجود دارد. صبر کنید تا یکی یکی به آن ها بپردازیم.

  • بر روی سرعت تمرکز کنید

بر اساس آماری از گوگل ۵۳٪ کاربران موبال، صفحاتی که بارگزاری آنها بیش از ۳ ثانیه طول می کشد را می بندند. سرعت بارگزاری صفحه فرود شما در موبایل برای گوگل اهمیت دارد. شاید به عنوان یکی از قاکتورهای افزایش امتیاز کیفی نیامده باشد اما واقعیت این است که یکی از عوامل افزایش امتیاز کیفی تبلیغ در گوگل است.

می توانید از ابزارهای زیر برای آزمون سرعت صفحه فرود خود استفاده کنید:

  • طراحی صفحه فرود تبلیغ در گوگل را متناسب با موبایل بهینه کنید. 

آمار ترافیک وب سایت و صفحه تبلیغ در گوگل خود را در آنالیتیکس و گوگل ادوردز بررسی کنید. اکثریت بازدیدکنندگان شما از چه ابزاری استفاده می کنند؟

طراحی صفحه فرود تبلیغ در گوگل خود را بر مبنای شیوه ای که اکثریت بازدیدکنندگان شما تبلیغ شما را رصد میکنند بهینه کنید. عکس های فوق العاده و طراحی های دلپذیر شما ممکن است در دستگاه اشتباه دیده نشوند و خیلی سریع توسط کاربر بسته شوند.

  • کوتاه و مختصر عمل کنید

قسمت های اضافی را از صفحه فرود خود حذف کنید. این بدان معنی نیست که نصف محتوا را پاک کنید و پوست و استخوانش باقی بماند. بهترین صفحات فرود آنهایی هستند که مسیر مشتریان از جست و جو در گوگل و کلیک بر روی تبلیغ در گوگل به کسب و کار شما و انجام خرید هموار می کنند. پس لازم است که عوامل مزاحم را حذف کنید. پیکسل ها را تا جایی که لازم است استفاده کنید. این مسئله به افزایش سرعت صفحه شما هم کمک می کند. مطمئن باشید که محتوای صفحه فرود به مخاطب شما اطلاعاتی اضافه میکند.

  • محتوا را بر اساس هدفتان شخصی سازی کنید.

تنظیم محتوا بر اساس نیاز مشتری و مختص او می تواند تبلیغات در گوگل شما را وارد مرحله جدیدی کند.مثلا می توانید صفحه فرود خود را مختص افراد در منطقه جغرافیایی خاص طراحی کنید و عکس صفحه فرود خود را متناسب با همان مکان طراحی کنید.

در نهایت اینکه

مهم ترین نکته ای که می خواستیم در این پست به آن بپردازیم این است که صفحه فرود تبلیغ در گوگل خود را بر اساس کاربر (کاربر محور) طراحی کنید.

کاربران خوشحال موتورهای جست و جو را راضی میکنند.

موتور جست و جوهای راضی امتیاز کیفی را بالا می برند.

امتیاز کیفی بالاتر شما را خوشحال تر میکند.

همه ی آنچه می خواستید همین بود. نه؟ افزایش فروش با تبلیغ در گوگل؟ با رعایت این نکات ریز صفحه فرود در گوگل می توانید رفته رفته به چیزی که می خواهید نزدیک تر شوید .

نکات صفحه فرود در گوگل
تبلیغ در گوگل با یک صفحه فرود جذاب – نکات صفحه فرود در گوگل
آنهایی که کار تبلیغات آنلاین را انجام میدهند خوب می دانند که انجام تبلیغات در گوگل یکی از...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید