پروموشن گوگل چیست؟

پروموشن گوگل چیست؟

پروموشن گوگل یا ووچر یا کد تخفیف، به اعتباری گفته می‌شود که تنها 1 بار به اکانت هایی که به تازگی کمپین تبلیغاتی خود را با استفاده از گوگل ادز راه‌اندازی کرده‌اند، تعلق می‌گیرد. البته گاهی اوقات، گوگل و برخی از پارتنرهای رسمی گوگل مانند گروه افراک، پیشنهاد‌های ویژه‌ای در زمینه فروش پروموشن کد گوگل دارند. به عنوان مثال بسته‌های 300 درهمی به قیمت 200 درهم به فروش می‌رسند. در این مقاله بر اساس آنچه که شما مشتریان عزیز از ما سؤال کرده‌اید، پاسخ مهم‌ترین پرسش‌های شما را در زمینه نحوه استفاده از پروموشن گوگل می‌دهیم. پروموشن گوگل چیست؟ با افراک همراه باشید.

نحوه فعال‌سازی پروموشن گوگل

  • وارد حساب Google Ads خود وارد شوید.
  • روی نماد چرخ‌دنده کلیک کنید و گزینه Billing & payments را انتخاب کنید.
  • روی تنظیمات از منوی سمت چپ کلیک کنید.
  • به پایین صفحه بروید و سپس روی مدیریت کدهای تبلیغاتی یا Manage promotional codes کلیک کنید.
  • کد تبلیغاتی خود را وارد کنید.
  • روی ذخیره کلیک کنید.

پروموشن گوگل به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

همان‌طور که گفته شد در حالت اول این کدها معمولاً به اکانت هایی تعلق می‌گیرد که به تازگی افتتاح حساب گوگل ادوردز را انجام داده و سایتشان را برای انجام تبلیغات کلیکی در آن ثبت کرده‌اند.

حالت دوم برای کسانی است که این کدهای تخفیف را به قیمت پایین‌تری خریداری می‌کنند. (البته باید توجه کرد که این کدها برای محدود جغرافیایی اکانت شما قابل استفاده است. به عنوان مثال کدی که برای کشورهای حوزه امریکا ایجاد شده‌اند، برای اکانتی که با درهم کار می‌کند، قابل استفاده نیست!) پس قبل از اینکه کدی را خریداری کنید، حتماً از شرایط استفاده‌اش اطمینان حاصل کنید.

مقدار پروموشن گوگل چقدر است؟

مقدار این کد تخفیف بسته به میزان شارژ اولیه‌ای دارد که در طول 31 روز بعد از افتتاح حساب استفاده کردید. البته این شرایطی است که در حال حاضر گوگل در نظر گرفته است و بعید نیست در آینده تغییر کند.

چند بار می‌توان از پروموشن گوگل استفاده کرد؟

به هر دامنه‌ای که در گوگل ادوردز ثبت می‌شود، فقط و فقط 1 بار کد تخفیف تعلق می‌گیرد. بنابراین شانس خود را با اکانت های مختلف امتحان نکنید، گوگل بیشتر از این حرفا هوشمند است.

مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام استفاده از پروموشن گوگل باید بدانید

برای استفاده از پروموشن گوگل قبل از هر چیز شما نیاز به تعیین یک روش پرداخت برای شارژ حسابتان دارید. به دلیل تحریم‌های یکه علیه ایران وجود دارد، به شما توصیه می‌کنیم پرداخت و شارژ حسابتان را به ما بسپارید. بعد از آن روش تعیین هزینه‌ها را باید انتخاب کنید. همان‌طور که می‌دانید شما می‌توانید مدیریت هزینه‌های تبلیغ در گوگل را با استفاده از استراتژی هوشمند و اتوماتیک گوگل انجام دهید یا به صورت دستی مقدار هر پارامتر را تعیین کنید. در صورتی که تمایل به تغییر رو قیمت‌گذاری کمپین تبلیغاتی‌تان دارید، بهتر است که ابتدا کد هدیه‌ای که دریافت کرده‌اید را فعال کنید، سپس استراتژی قیمت‌گذاری را تغییر دهید. چرا که در غیر این صورت شارژ هدیه‌ای که به شما تعلق گرفته است از بین می‌رود.

همراهان عزیز گروه افراک بدون فروش مجدد شارژ هدیه تحت عنوان پروموشن گوگل به شما، از این شارژ هدیه برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی شما استفاده می‌کند. پس به ما اعتماد کنید و شاهد پیشرفت روز افزونتان در فضای آنلاین باشید. در این مطلب پروموشن گوگل چیست را بررسی کردیم. منتظر نظرات و پیشنهادات شما هسنتیم.

پروموشن گوگل چیست؟
پروموشن گوگل یا ووچر یا کد تخفیف، به اعتباری گفته می‌شود که تنها 1 بار به اکانت هایی...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید