کتابچه راهنمای طراحی کاور ویدیوهای یوتیوب
دانلود

حذف تبلیغات فیک گوگل چگونه انجام می شود؟

حذف تبلیغات فیک گوگل چگونه انجام می شود؟

اگر شما هم مانند من یکی از کاربران همیشگی گوگل باشید، قطعا با تبلیغات فیک گوگل رو به رو شده اید که برخی مواقع برای شما بسیار آزار دهنده هستند. آژانس تبلیغات آنلاین افراک، فعال در زمینه انجام تبلیغ در گوگل و سایر شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب در این مقاله به شما آموزش می دهد که چگونه از شر این گونه تبلیغات می توانید راحت شوید.

بیشتر بخوانید :

گاهی اوقات شما بدون آنکه بخواهید تبلیغی را در صفحه اول گوگل مشاهده می کنید که به خاطر داشتن برنامه Adware روی سیستم عامل شما است. وجود این نرم افزاد باعث می شود که برخی از تبلیغات گوگل با تبلیغات فیک جا به جا شوند که پیشنهاد دانلود و نصب برنامه ای را به شما می دهند که اصلا نیازی به آنها ندارید.علاوه بر این، اینگونه نرم افزارها باعث می شوند که داده های شخصی شما مانند شماره کارت اعتباری و یا پسوورد هایتان در اختیار این نرم افزار قرار گیرد. که احتمال اشتراک گذاری این داده ها با فرد سومی وجود دارد!

پس با توجه به آسیب های احتمالی این برنامه به سیستم شخصیتان، به شما پیشنهاد می کنیم که هرچه زودتر این برنامه ها را از سیستم خود حذف کنید تا امنیت اطلاعات خود را حفظ نمایید.

حذف تبلیغات فیک گوگل چگونه انجام می شود؟

راهنمای حذف تبلیغات فیک گوگل :

برای حذف تبلیغات فیک گوگل، می توانید از برنامه های کمکی مانند Zemana AntiMalware، MalwareBytes Anti-Malware یا Hitman Pro استفاده کنید تا به صورت خودکار این نرم افزارهای مخرب را از سیستم شما پاک کنند. اما اگر استفاده از روش های دستی را ترجیح می دهید، می توانید از راهنمای گام به گامی که در ادامه به معرفی آن می پردازیم استفاده کنید.

حذف تبلیغات فیک در صفحه جستجوی گوگل  :

برای راحتی شما عزیزان، روند انجام این کار را به صورت مرحله به مرحله در اختیارتان قرار داده ایم، تا هر فردی قادر به استفاده از آن باشد.

حذف برنامه های مشکوک با استفاده از کنترل پنل مایکروسافت ویندوز

ما پیشنهاد می کنیم که فرآیند تمیز کردن کامپیوتر را با چک لیست برنامه های نصب شده و حذف همه برنامه های ناشناخته یا مشکوک آغاز کنید. این گام بسیار مهم است چرا که برخی مواقع برنامه هایی به صورت رایگان همراه با برنامه های دیگر روی سیستمتان نصب شده و منجر به ایجاد تبلیغات فیک در گوگل می شوند. بنابراین حذف این گونه برنامه ها می تواند شرایط تبلیغات در مرورگر شما را تغییر دهد!

برای استفاده از این روش می توانید از ابزار کنترل پنل در ویندوز استفاده کنید! برای مراجعه به این قسمت تنها کاری که باید انجام دهید، جستجوی عبارت Control panel در قسمت سرچ ویندوز است. بعد از آن گزینه Uninstall a program یا حذف برنامه را انتخاب کنید. بعد از آن، برنامه هایی که روی سیستم شما نصب شده است در این لیست نمایش داده می شوند، آنهایی که نمی خواهید و ناخواسته نصب شده اند را حذف کنید.

حذف تبلیغات فیک گوگل چگونه انجام می شود؟

حذف تبلیغات فیک گوگل از طریق کروم :

ساده ترین راهی که برای حذف تبیلغات گوگل از طریق کروم وجود دارد، ریست کردن تنظیمات کروم است. با انجام این کار کلیه تب ها و برنامه های اضافی که روی مرورگر کروم شما تاثیر گذاشته اند را حذف خواهید کرد. برای اجرای این روش، ابتدا مرورگر خود را باز کنید و از طریق علامه 3 نقطه ای که در سمت راست، بالای صفحه وجود دارد، وارد منوی کروم شوید.

گزینه ابزار بیشتر یا More Tools را انتخاب کرده و سپس روی گزینه Extensions کلیک کنید. سپس به دقت به پلاگین هایی که روی مرورگر شما نصب شده اند نگاه کنید و آنهایی که تحت عنوان “Google Chrome extensions installed by enterprise policy” نصب شده اند را حذف کنید.

بعد از آن، بار دیگر وارد منوی گوگل، این بار قسمت تنظیمات یا Settings شوید. (روش دیگر برای وارد شدن به قسمت تنظیمات، وارد کردن عبارت chrome://settings در نوار ابزار مرورگر است. ) صفحه باز شده را تا انتها پایین آمده و گزینه Advanced را انتخاب کنید. سپس دوباره صفحه را پایین بیاورید، تا جایی که گزینه Reset برای شما نمایش داده شود. سپس از این منو، گزینه Reset settings to their original defaults یا بازگشت به تنظیمات اولیه را انتخاب کنید. بعد از آن پیامی برای شما ظاهر می شود، که برای اطمینان از انجام این کار، از شما تاییدیه می خواهد. پس اگر موافق هستید، گزینه Reset را انتخاب کنید.

توجه : با انجام این کار کلیه تنظیمات کروم به حالت اولیه بر می گردد. پس ممکن است که تب های شما پاک شوند اگر با آدرس گوگل شما سینک نشده باشند!

همراهان عزیز، امیدواریم با استفاده از این آموزش در زمینه حذف تبلیغات فیک گوگل ، بتوانید سر و سامانی به سیستمتان دهید. اگر سوالی داشتید می توانید از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

 

حذف تبلیغات فیک گوگل چگونه انجام می شود؟
اگر شما هم مانند من یکی از کاربران همیشگی گوگل باشید، قطعا با تبلیغات فیک گوگل رو به … مطالعه بیشتر
5 از 2 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید