برای مشاهده گزارش افراک ۱۴۰۱ کلیک کنید.
مشاهده

آموزش گوگل ادسنس Google AdSense (آموزش تصویری)

آموزش گوگل ادسنس Google AdSense (آموزش تصویری)

از ابزارهای بسیار محبوب کسب درآمد آنلاین برای صاحبان وب‌سایت‌ها، گوگل ادسنس (Google Adsense) است. این ابزار به شما این امکان را می‌دهد تا تبلیغات متنوعی را به محتوای وب‌سایت خود اضافه کنید. وقتی بازدیدکنندگان وب‌سایت، روی این تبلیغات کلیک می‌کنند، شما درآمد دلاری کسب می‌کنید! در واقع گوگل سهم خود از جریان درآمدی تبلیغاتش را برمی‌دارد و باقیمانده آن را به صورت ماهانه به حساب شما واریز می‌کند. این راهی جذاب برای کسب درآمد آنلاین است و برخی از صاحبان وب‌سایت‌هایی که بازدید قابل توجهی دارند، این مسیر را به یک شغل تمام‌وقت با درآمد بالا برای خود تبدیل کرده‌اند. می‌پرسید چگونه؟ در مجموعه ویدئویی « آشنایی با گوگل ادسنس » به تدریج به این پرسش، پاسخ خواهیم داد. با افراک همراه باشید.

بیشتر بدانید: تبلیغ در یوتیوب

آشنایی با گوگل ادسنس

گوگل ادسنس برای کسانی که در حوزه تولید محتوا فعالیت دارند، امکانی فراهم می‌کند تا بتوانند از محتوای آنلاین خود کسب درآمد کنند. سازوکار این سیستم به این شکل است که تبلیغات گوگلی (تبلیغاتی که کاربران در گوگل ادز ثبت کرده‌اند) را با محتوا و مخاطب شما مطابقت می‌دهد و ‌آن را در وب‌سایت شما به نمایش می‌گذارد. هزینه این تبلیغات توسط تبلیغ‌کنندگان پرداخت می‌شود و از آنجایی که برای تبلیغات مختلف، تعرفه تبلیغات گوگل متفاوت است، درآمدی که شما از گوگل ادسنس کسب می‌کنید نیز متفاوت است. در این مجموعه ویدئویی قصد داریم شما را با گوگل ادسنس بیشتر آشنا کنیم.

فهرست ویدئوها:

قسمت اول: گوگل ادسنس چیست

قسمت دوم: آموزش فعال سازی اکانت گوگل ادسنس

قسمت سوم: مدیریت تبلیغات در گوگل ادسنس

قسمت چهارم: فرایند پرداخت درآمد در گوگل ادسنس

قسمت پنجم: تایید حساب کاربری در گوگل ادسنس

قسمت اول: گوگل ادسنس چیست

در اولین قسمت از این مجموعه به آشنایی با گوگل ادسنس و سازوکار کلی آن می‌پردازیم:

قسمت دوم: آموزش فعال سازی اکانت گوگل ادسنس

در این آموزش به شما نحوه فعال کردن اکانت گوگل ادسنس را نشان می دهیم. با ما همراه باشید:

قسمت سوم: مدیریت تبلیغات در گوگل ادسنس

در این ویدئو به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید تبلیغاتی که از طریق گوگل ادسنس در وب سایت شما نمایش داده می شود مدیریت و کنترل کنید. در این آموزش همراه ما باشید.

پیشنهاد افراک به شما

متخصصان افراک در این زمینه می‌توانند شما را همراهی کنند تا از اکانت گوگل ادسنس خود بیشترین درآمد دلاری را کسب کرده یا آن را نقد کنید. اگر در این زمینه به مشاوره یا اطلاعات بیشتر نیاز دارید، یک مشاوره رایگان را مهمان ما باشید!

سفارش افتتاح حساب گوگل ادسنس

قسمت چهارم: فرایند پرداخت درآمد در گوگل ادسنس

در این ویدئو درباره فرایند پرداخت درآمد در گوگل ادسنس می پردازیم تا درک بهتری از این فرایند داشته باشید. با این آموزش همراه ما باشید:

قسمت پنجم: تایید حساب کاربری در گوگل ادسنس

در این ویدئو به معرفی بهترین راهکارهای گرفتن تاییدیه وب سایت در گوگل ادسنس می پردازیم. با این آموزش همراه ما باشید:

کلام آخر

درآمد شما از گوگل ادسنس، هیچ محدودیتی ندارد! گوگل همه ابزارهای لازم برای موفقیت بلاگرها و صاحبان وب‌سایت‌ها را در اختیار آنها قرار داده است. از ابزارهای سودمند در این زمینه استفاده کنید و به صورت منظم نتایج آنها را رصد و تحلیل کنید تا تبلیغات شما هرچه بیشتر بازدهی داشته و با سایت شما هماهنگ باشند.

در این مسیر ثابت‌قدم باشید و تنها به تولید محتوا و درآمد «حداقل» اکتفا نکنید؛ چرا که همانطور که اشاره کردیم، کسب درآمد با این ابزار هیچ سقفی ندارد و شما تنها با تلاش خود میزان درآمد دلاری‌تان از گوگل ادسنس را تعیین می‌کنید.

 

آموزش گوگل ادسنس Google AdSense (آموزش تصویری)
از ابزارهای بسیار محبوب کسب درآمد آنلاین برای صاحبان وب‌سایت‌ها، گوگل ادسنس (Google Adsense) است. این ابزار به شما این امکان...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. سلام، میخاستم یه سایت راه اندازی کنم برای دانلود آهنگ، با توجه به اینکه توی وب انگلیسی دانلودها و یا دانلود آهنگ شامل کپی رایت هست و مثل ایران نمیشه همه آهنگ ها رو در دسترس داشت، به نظرتون اگر یه همچین سایتی بزنم میتونم داخلش ادسنس قرار بدم؟

  آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   تنها در صورتی که از آهنگ های بدون حق کپی رایت استفاده کنید و یا لایسنس آهنگ های دارای کپی رایت را بگیرید. می توانید ادسنس را به سایتتان متصل کنید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   آیا مفید بود؟