گوگل پارتنر چیست و چگونه پارتنر گوگل شویم؟

گوگل پارتنر چیست و چگونه پارتنر گوگل شویم؟

گوگل پارتنر اشخاص حقیقی و حقوقی هستند که توسط گوگل مورد ارزیابی قرار گرفته و تایید شده اند. در حال حاضر کمپانی ها و افراد زیادی از تبلیغات گوگل استفاده می کنند. برنامه Google Partners در بیش از ۶۰ کشور فعال است و به ۴۳ زبان در دسترس است. برای آن که تبلیغات در گوگل بازدهی بالایی داشته باشند، می توانید از تجربیات پارتنرهای گوگل استفاده کنید. در ادامه بررسی می کنیم که گوگل پارتنر چیست و چگونه پارتنر گوگل شویم با افراک همراه باشید.

چگونه پارتنر گوگل شویم؟

برای عضویت در سیستم پارتنری گوگل باید وارد بخش Academy for Ads شده و با آدرس ایمیل مربوط به اکانت گوگلِ خود، login کنید. پس از تایید شرایط سایت، باید وضعیت اشتراک اطلاعات Academy for Ads با شرکت پارتنر گوگل را مشخص کنید. برای به روزرسانی پروفایل خود روی آیکون کاربری در گوشه بالا سمت راست سپس روی My Profile و پس از آن Edit Profile کلیک کنید. در بخش Recovery email آدرس ایمیل دیگری که متعلق به خودتان هست را وارد کنید و در آخر بر روی دکمه Save کنید.

مطالب مرتبط

تبلیغ در گوگل چیست؟

سیستم مزایده ای گوگل به چه صورت است؟

چگونه Badge گوگل پارتنر را دریافت کنیم؟

پس از آن که ثبت نام شرکت شما در برنامه گوگل پارتنر انجام شد، واجد شرایط داشتن وضعیت (Status) گوگل پارتنر می‌شوید. برای دریافت وضعیت گوگل پارتنر لازم است مهارت‌های ادوردز خود را نشان دهید و همینطور الزامات مربوط به هزینه تبلیغات و رشد مشتری-محور شرکت خود را به همراه رشد مداوم مشتریانتان رعایت کنید. تمام دوره های آموزشی گوگل را بگذرانید. برای شناخت پارتنرهای گوگل دو نوع نشان‌ (Badge) گوگل پارتنر وجود دارد:

 •  گوگل پارتنر (Google Partner)
 • گوگل پارتنر برتر (Google Partner Premier)

اما در این بین ۳٪ از شرکای گوگل، پریمیر هستند. این شرکت‌ها تعداد مشتریان بسیار زیادی دارند و تراکنش مالی بسیار بالاتری از پارتنرهای عادی دارند. که در ادامه مزایای آن را نسبت به پارتنرهای معمولی بررسی خواهیم کرد.

شارژ گوگل ادز

شروع کنید

مزایای پارتنر پریمیر به پارتنر معمولی گوگل

 • قرار دادن نشان پارتنر پریمیر در وب سایت و دیگر اکانت های آنلاین
 • ثبت نشان پارتنر پریمیر بر روی محصولات آفلاین و فیزیکی شما
 • داشتن پروفایل مخصوص در پلتفرم سرچ گوگل پارتنر
 • دعوت شدن به ایونت های تخصصی گوگل
 • دسترسی به آموزش های پیشرفته و اختصاصی
 • پشتیبانی مستقیم توسط تیم پشتیبانی گوگل

گرچه منطقا شرکت‌هایی که پریمیر هستند، گزینه‌های بهتری برای برون‌سپاری تبلیغات هستند. اما در نظر داشته باشید که اغلب اوقات این شرکت‌ها به خاطر تعدد مشتریان، کیفیت کار بالایی ندارند و خیلی اهل ارائه مشاوره نیستند چون اگر بخواهند برای همه مشتریان‌شان، وقت زیادی بگذارند عملا زمان زیادی را از دست می‌دهند.

مجموعه افراک یکی از پارتنرهای گوگل که بیشتر از ۸ سال است که در زمینه تبلیغات کلیکی گوگل و تبلیغ در یوتیوب فعالیت می کند. شما می توانید برای انجام تبلیغات گوگلی از تجربیات کارشناسان افراک بهره ببرید. تجربه شما از همکاری با پارتنرهای گوگل به چه صورت بوده است؟ با ما و دیگر همراهان افراک به اشتراک بگذارید.

گوگل پارتنر چیست و چگونه پارتنر گوگل شویم؟
گوگل پارتنر اشخاص حقیقی و حقوقی هستند که توسط گوگل مورد ارزیابی قرار گرفته و تایید شده اند....
5 از 6 رای ثبت شده

نظر شما

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
جدیدترین مفیدترین
 1. من یک سوال همیشه وجود داشته، ممنون میشم پاسخ بدید
  خیلی از شرکتهای داخل ایران، داخل فوتر وبسایتشون لوگوی مربوط به پارتنر بودن گوگل را قرار دادند ولی متأسفانه وقتی روی ان کلسک میکنیم ارور میده..
  میشه لطف کنید در این باره توضیحاتی بفرمایید؟
  ممنون میشم

  آیا مفید بود؟
  • با سلام
   اگر ارور ۴۰۳ رو میده به این معناست که گوگل پارتنر ایران را تحریم کرده و برای دیدن نشان پارتنری باید از وی پی ان استفاده کنید.
   اما متاسفانه خیلی از شرکت هایی که هنوز موفق به دریافت پارتنری گوگل نشده اند، عکس نشان پارتنری را در فوتر سایتشون قرار میدهند.
   پیروز باشید.

   آیا مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز
   افراک یکی از پارتنرهای گوگل در این ایران است که شما می توانید با خرید اکانت گوگل ادز و شارژ آن از مدیریت رایگان کمپین تبلیغاتی برخوردار شوید.
   پیروز باشید.

   آیا مفید بود؟