نحوه تبلیغات در لینکدین – چگونه در لینکدین تبلیغ کنیم؟

نحوه تبلیغات در لینکدین – چگونه در لینکدین تبلیغ کنیم؟

با وجود تنوع زیادی که در شبکه های اجتماعی وجود دارد و همچنین گستردگی دستگاه هایی نظیر تلفن همراه، تبلت و … با استفاده از یک استراتژی درست تبلیغاتی به راحتی می توانید شاهد افزایش فروش خود باشید. در میان این شبکه های اجتماعی، تبلیغات در لینکدین قطعا یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. دلیل این مسئله را هم می توان وجود 500 میلیون کاربر فعال چه به صورت فردی و چه تجاری در این پلتفرم دانست. به همین دلیل است که لینکدین (Linkedin) توانسته خود را به عنوان یکی از حرفه ای ترین شبکه های اجتماعی برای تبلیغ آنلاین تبدیل کند. قرار دادن محتواهای شخصی و علمی و همچنین آشنایی با موقعیت های شغلی مختلف از جمله مواردی است که موجب محبوبیت این شبکه در میان افراد شده است. در این مقاله همراه گروه افراک باشید، تا شما را با نحوه تبلیغات در لینکدین آشنا کنیم.

مراحل قرار دادن تبلیغ در لینکدین چیست؟

ایجاد حساب کاربری در لینکدین

مسلما قبل از این که قادر به انجام تبلیغ در لینکدین (Linkedin) باشید، باید اطمینان حاصل کنید که کمپانی شما دارای حساب کاربری در این شبکه اجتماعی است. بنابراین اکانت خود را ایجاد کرده و اطلاعات لازم را در آن وارد نمایید.

انتخاب گزینه Advertise Vacancy

برای قرار دادن تبلیغ در لینکدین (Linkedin) باید به بالای صفحه رفته و گزینه Solutions را انتخاب نمایید. بعد از آن باید گزینه Advertise Vacancy را انتخاب کنید. بعد از آن به صفحه دیگری انتقال داده می شوید.

نحوه تبلیغ در لینکدین

وارد کردن مشخصات کار مورد نظر

هدف شما از تبلیغات در لینکدین استخدام افراد مختلف است. برای انجام این کار باید نام کمپانی و موقعیت شغلی مورد نظر را به طور کامل وارد نمایید. برای تعیین کردن این موارد، می توانید از لیست کشویی که در اختیارتان قرار دارد، استفاده کنید. پس از تأیید این اطلاعات، به صفحه ای می روید که شرح شغل در آن انجام می شود. این قسمت را نیز با دقت و با صداقت تکمیل نمایید. از جمله اطلاعاتی که باید در این قسمت وارد کنید، عبارت است از :

 • تعیین نوع کار
 • شرایط مورد نیاز
 • تحصیلات مورد نیاز
 • میزان تجربه کاری
 • شرایط مصاحبه
 • نحوه ارسال درخواست(به عنوان مثال شما می توانید آدرس سایتتان را وارد کنید تا فرد رزومه کاری خود را برای شما ارسال نماید.)

تعیین موقعیت و مدت زمانی تبلیغ

با تعیین کردن این موارد است که هزینه نهایی برای تبیغ در (Linkedin) تعیین می شود. چرا که لینکداین بر اساس این داده ها، بهترین برنامه تبلیغاتی را برای شما در نظر می گیرد.

مقالات مرتبط :

آموزش صفر تا صد لینکدین

نحوه تبلیغات در لینکدین

انواع تبلیغات در لینکدین

تعیین مقدار بودجه و روش پرداخت آن

مشابه با روش هایی که جهت قیمت گذاری تبلیغ در گوگل استفاده می شوند، برای تبلیغات در لینکدین شما باید بودجه روزانه تان را تعیین نمایید. یکی از گزینه هایی که باید مقدار آن را تعیین نمایید، هزینه به ازای هر کلیک است. بعد از آن، باید هزینه ای که تعیین نموده اید را پرداخت نمایید.

اضافه کردن اطلاعات بیشتر

بعد از تعیین کردن موارد بیان شده، شما می توانید تنظیمات بیشتری انجام دهید تا موقعیت تبلیغتان را بهبود ببخشید. برخی از این گزینه ها عبارت هستند از :

 • اضافه کردن مهارت های مورد نیاز به شرح موقعیت شغلی
 • تعیین میزان حقوث پیشنهادی (اگر این گزینه را تعیین نکنید، خود شبکه اجتماعی لینکداین بر اساس داده های که دارد آن را تعیین می کند.)
 • نمایش پروفایل لینکداین در تبلیغ

تبلیغ در لینکدین (Linkedin) به چه صورت است؟

انتشار تبلیغات در لینکدین و مدیریت آن

به محض آنکه تبلیغ شما در لینکدین منتشر شود، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد. بعد از آن می توانید تعداد بازدید تبلیغ، افرادی که نامزد شده اند و … را به تنهایی مدیریت کنید. علاوه بر این می توانید بر اساس بازخوردی که از استراتژی تبلیغتان داشته اید، میزان بودجه روزانه را تغییر دهید.

توجه : بعد از این که تبلیغ شما در (Linkedin) منتشر شد، می توانید لینک آن را در سایر شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید.

مزایای تبلیغات در لینکدین چیست؟

 • مشابه با روندی که برای تبلیغات در گوگل و تبلیغ در فیسبوک طی می شود، برای تبلیغ در لینکدین هم شما می توانید تنظیمات را به گونه ای قرار دهید، که تنها مخاطبان هدف شما، تبلیغتان را مشاهده نمایند. دلیل این مسئله هم قوی بودن الگوریتم هایی است که لینکدین برای شناسایی جستجوی های مختلف از آنها استفاده می کند.
 • مقرون به صرفه بودن تبلیغات در لینکدین یکی دیگر از مزایایی است که هر کسب و کاری با هر بودجه ای می تواند از آن بهره ببرد.
 • با استفاده از گزارش هایی که این شبکه اجتماعی برای شما آماده می کند، می توانید متوجه میزان کارآمدی استراتژی تبلیغاتیتان شوید.

اگر شما هم به دنبال تبلیغ در لینکدین هستید، از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

نحوه تبلیغات در لینکدین – چگونه در لینکدین تبلیغ کنیم؟
با وجود تنوع زیادی که در شبکه های اجتماعی وجود دارد و همچنین گستردگی دستگاه هایی نظیر تلفن...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید