برای مشاهده گزارش افراک ۱۴۰۱ کلیک کنید.
مشاهده

چه تعداد کلمه کلیدی در تبلیغات گوگل می توان استفاده کرد؟

چه تعداد کلمه کلیدی در تبلیغات گوگل می توان استفاده کرد؟

بسیاری از صاحبان کسب و کار زمانی که می خواهند کمپین تبلیغاتی خود را در گوگل ادوردز راه اندازی کنند، یکی از سوالاتی که برایشان ایجاد می شود این است که چه تعداد کلمه کلیدی در تبلیغات گوگل می توانند استفاده کنند؟ تقریبا همه می دانند که با استفاده از ابزار تبلیغات گوگل ادوردز می توان بهترین کلمه کلیدی را بدون اشتباه برای اثربخشی تبلیغات استفاده کرد. اما چه تعداد از این کلمه ها، شما را به هدف اصلیتان یعنی افزایش فروش، افزایش ترافیک سایت، معرفی برند و … می رساند؟ با افراک همراه باشید.

چه تعداد کلمه کلیدی در تبلیغات گوگل می توان معین کرد؟

به طور کلی شما برای هر تبلیغی می توانید بیش از 100 کلمه تعیین نمایید در حالی که انجام این کار توسط ما اصلا توصیه نمی شود. به طور کلی شما برای انجام یک تبلیغ می توانید یک یا نهایتا 2 هدف داشته باشید. بنابراین کلماتی که در این حوزه می توانند استفاده شوند، نمی توانند بیش از 10 الی 20 کلمه باشند. چگونه می توان برای معرفی یک خدمت از 100 کلمه استفاده کرد

مطلب مرتبط: نحوه ساخت لیست کلمات کلیدی گوگل ادز

زمانی تبلیغ در گوگل شما موثر است که بتوانید ارتباط بین کلمه کلیدی که توسط کاربر جستجو شده است و صفحه لندینگی که کاربر به آن هدایت می شود را افزایش دهید. به این ترتیب است که می توانید نمره کیفی تبلیغاتتان را افزایش داده و در نتیحه هزینه تبلیغ در گوگل را کاهش دهید دلیل این مسئله هم این است که کلمات کلیدی مرتبط با هم چون به نوعی به نیاز کاربر پاسخ می دهند، منجر به افزایش CTR می شوند.

تعداد کلمه کلیدی در تبلیغات گوگل

البته اگر به دنبال روش های مختلف کاهش هزینه تبلیغات در گوگل هستید، می توانید از مقالات زیر استفاده کنید :

در نهایت هرچه که نمره کیفی شما بیشتر باشد، موقعیت تبلیغتان بهتر و احتمال نمایش تبلیغتان افزایش می یابد.

از طرف دیگر تعداد کلمه کلیدی در تبلیغات گوگل هرچه کمتر باشد، بررسی میزان اثربخشی آنها بر اساس گزارشاتی که گوگل برای شما آماده می کند، راحتتر است.

به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که برای موثر بودن سرمایه گذاریتان از انتخاب زیاد برای تعداد کلمه کلیدی در تبلیغات گوگل و همچنین عبارت های تک کلمه ای خودداری کنید. بهتر است که تمام کلمات کلیدی که به یکدیگر مرتبط هستند را در یک گروه قرار دهید تا نرخ ارتباط تبلیغتان را افزایش دهید.

همراهان عزیز با توجه به اینکه هر روز به هوشمندی الگوریتم های گوگل اضافه می شود، می توان نتیجه گرفت که بررسی ارتباط کلمات کلیدی برای گوگل راحت تر خواهد شد. در نتیجه تصور اینکه بالا بودن تعداد کلمه کلیدی در تبلیغات گوگل منجر به بهبود شرایط شما می شود، تصور اشتباهی است.

چه تعداد کلمه کلیدی در تبلیغات گوگل می توان استفاده کرد؟
بسیاری از صاحبان کسب و کار زمانی که می خواهند کمپین تبلیغاتی خود را در گوگل ادوردز راه اندازی کنند،...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید