کتابچه معرفی لندینگ‌پیج مناسب برای‌ هر‌ کمپین
دانلود

معرفی سایت BuySellAds

معرفی سایت BuySellAds

با وجود اینترنت در زندگی شما، روش های کسب درآمدتان چندین برابر خواهد شد اگر بدانید که از هر یک به چه شکلی باید استفاده کنید. داشتن سایت و قرار دادن کالا در آن برای فروش شاید پیش پا افتاده ترین چیزی باشد که به ذهن هر کس می رسد. اما شما می توانید با داشتن یک بلاگ ساده نیز کسب درآمد ارزی داشته باشید اگر بدانید که باید  از چه طریقی این کار را انجام دهید. یکی از روش های کسب درآمد از سایت که اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است، فروش فضای تبلیغاتی بنری در سایت است. سایت های زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند که معروف ترین آنها گوگل ادسنس، BuySellAds و Blogads  است. برای آگاهی از روش کار سیستم تبلیغات آنلاین سایت  Blogads  می توانید به مقاله مرتبط با آن مراجعه کنید. اما با استفاده از این مقاله می توانید پاسخ تمامی سوالات خود را در رابطه با سایت BuySellAds را جایگزینی برای گوگل ادسنس پیدا کنید. افراک به عنوان شرکتی که در زمینه تبلیغات آنلاین در گوگل و شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب در حال فعالیت است، راهنما و مشاور شما در انواع زمینه های تبلیغاتی و کسب درآمد آنلاین می باشد.

مطلب مرتبط: معرفی 5 مورد از جایگزین های گوگل ادسنس

معرفی سایت BuySellAds 

اگر می خواهید با فروش فضای تبلیغاتی از وبلاگ خود درآمد کسب کنید، با استفاده از خدمات سایت BuySellAds انجام این کار دیگر غیر ممکن نخواهد بود. اگر بخواهیم تعریف ساده ای از این شبکه آنلاین در اختیار شما قرار دهیم، باید به این نکته اشاره کنیم، که شما به عنوان صاحب سایت یا بلاگ می توانید از طریق این پلتفرم با افرادی که قصد تبلیغ سایت خود را دارند، در ارتباط باشید. بنابراین با استفاده از این سایت پیدا کردن افراد مناسب با بهترین قیمت های تبلیغاتی دیگر کار مشکلی نخواهد بود.

سایت BuySellAds چگونه کار می کند؟

برای استفاده از خدمات ارائه شده توسط این سایت در حوزه قرار دادن تبلیغات بنری در سایت به اولین چیزی که نیاز دارید یک حساب کاربری در این سایت است. شما می توانید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید. بعد از آن باید وارد اکانت خود شده و اطلاعات مورد نیاز در مورد سایت و بلاگ خود را در آن وارد نمایید. بعد از آن یک کد انحصاری برای شما تولید می شود که ساختار HTML دارد. شما باید این کد را در قسمتی از سایت خود که قصد قرار دادن بنر تبلیغاتی را در آن دارید، قرار دهید.

 سایت BuySellAds

بعد از این که شما سایت خود را در سایت BuySellAds به ثبت رساندید، فضای تبلیغاتی شما به افرادی به به دنبال سایت برای قرار دادن بنر تبلیغاتی خود هستند، پیشنهاد داده می شود. برای این که کاربری سایت شما را انتخاب کند، نیاز به اطلاعاتی دارد که از طریق داده هایی مانند رتبه رقابت، رتبه الکسا، میزان بازدید، رتیه صفحه گوگل، تعداد کاربران و … به آن نمایش داده می شود.

مزیتی که استفاده از سایت BuySellAds برای شما دارد این است که دیگر نیازی به برقراری ارتباط مستقیم با افراد مختلف نیست چرا که این سایت با مقداری که شما تعیین کرده اید، قرارداد را با مشتری می بندد و سپس مبلغ مورد نظر به سایت شما واریز می گردد.

روش های پرداخت هزینه در سایت BuySellAds چیست؟

چون این سایت در سطح بین المللی در حال فعالیت است، روش های مختلفی برای پرداخت هزینه به کاربران خود در نظر گرفته است. شما می توانید با داشتن حساب پی پال، درآمد خود را از سایت دریافت کنید. اگر هنوز از مزایای این حساب بهره نبرده اید، می توانید از طریق لینک زیر، درخواست افتتاح حساب را برای شرکت ایرانیکارت، که در حوزه انجام خدمات ارزی در حال فعالیت است ارسال نمایید.

مزایای استفاده از خدمات سایت BuySellAds چیست؟

استفاده از خدمات این سایت برای قرار دادن تبلیغات بنری در سایت های دیگر، مزایای زیادی را دارد که در این قسمت ما به معرفی مهمترین آنها خواهیم پرداخت.

  • شما یک بار برای همیشه اطلاعات سایت یا بلاگ خود را در این سایت قرار داده و کد لازم را در سایت خودتان می گذارید، سپس انجام مابقی کارها مانند پیدا کردن مشتری و پرداخت را به عهده سایت BuySellAds جایگزین گوگل ادسنس قرار می دهید. بعد از آن می توانید آگهی هایی که توسط سایت مورد قبول است و یا خودتان تایید کرده اید را در فضای در نظر گرفته شده، قرار دهید.
  • شما می توانید تنظیمات خاص خود را برای قبول کردن یک آگهی در این سایت تعیین کنید. به عنوان مثال اینکه چه نوع آگهی در رابطه با چه موضوعی مورد قبول شما است.
  • پرداخت هزینه شما از طریق سایت BuySellAds انجام می گیرد بنابراین نیازی نیست که شما هر بار با مشتریان مختلف در ارتباط باشید.
  • سایت BuySellAds انعطاف پذیری زیادی دارد چرا که شما می توانید سایز های مختلف، محل های متفاوت با هزینه های گوناگون را برای قرار دادن بنر تبلیغاتی در سایت تعریف کنید.

 جایگزین گوگل ادسنس

چه سایت های می توانند از خدمات تبلیغات آنلاین سایت BuySellAds استفاده کنند؟

استفاده از این سایت برای افرادی مناسب است که هنوز ترافیک سایتشان به اندازه کافی زیاد نشده است. بر خلاف سایت Blogads که محدودیت ترافیک آن بسیار بالا است و تنها افراد با رتبه کم و بازدید بالا می توانند از آن استفاده کنند. پس شما می توانید سایت خود را در کنار سایت هایی قرار دهید که شرایط مشابه با شما دارند و رقابت با آنها چندان مشکل نیست. بنابراین قبل از این که قیمت تبلیغ در سایت خود را در سایت BuySellAds تعیین کنید، بهتر است با جستجویی ساده در این سایت، از شرایط رقبای خود برای پذیرفتن تبلیغ آگاه شوید تا از میدان رقابت عقب نمانید.

شکایتی که برخی از کاربران از سایت BuySellAds جایگزین گوگل ادسنس دارند این است که درصدی از مبلغ را به عنوان کارمزد از شما دریافت می کند. که البته خیلی هم غیر منطقی به نظر نمی رسد چرا که همین سایت تبلیغ را برای شما پیدا کرده است. پس اگر شما هم می خواهید از مزایای قرار دادن تبلیغات بنری در سایت خودتان کسب درآمد داشته باشید، با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهیم.

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید
  1. بسیار عالی سایت با دامنه .ir میتواند این گزینه را فعال کند؟

    آیا مفید بود؟